Taşınabilir hoparlör

  Taşınabilir hoparlör

  Portatif hoparlör

  Güçlü ses kalitesiyle müzik keyfinizi ikiye katlayan Philips SBA1710 hoparlörler, son derece kullanışlı bir portatif standla birlikte gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif hoparlör

 • Üstün ses kalitesi için D Sınıfı Dijital Amplifikatör

  Üstün ses kalitesi için D Sınıfı Dijital Amplifikatör

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • 4W RMS toplam çıkış gücü

  4W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • 8 saate kadar müzik çalma

  8 saate kadar müzik çalma

  Tek şarjla 8 saate kadar müziğin keyfini çıkarın.

 • Hareket halindeyken müzik

  Müziğinizi mobil hoparlörle yüksek sesle çalarak istediğiniz gibi dinlemenin keyfini çıkarın.

 • Pille çalıştığından istediğiniz yere götürün

  Pille çalıştığından, kesintisiz müzik keyfi için istediğiniz yere götürebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: