1
Cep telefonu aksesuarları

Portatif Hoparlör Sistemi

  Portatif Hoparlör Sistemi

  Güçlü stereo ses

  2,5 mm fiş ve Nokia telefonunuz ile güçlü ve geniş stereo sesin keyfini çıkarın. Bu hoparlörler, parazit yaratmayan verimli dijital amplifikatör ile son derece güçlüdür ve entegre telefon yuvasıyla birlikte sunulur.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güçlü stereo ses

2,5 mm fiş ve Nokia telefonunuz ile güçlü ve geniş stereo sesin keyfini çıkarın. Bu hoparlörler, parazit yaratmayan verimli dijital amplifikatör ile son derece güçlüdür ve entegre telefon yuvasıyla birlikte sunulur.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Güçlü stereo ses

Nokia telefonunuz için

 • Müziğin keyfini her zaman çıkarabilmeniz için son derece hafif, taşınabilir tasarım

  Müziğin keyfini her zaman çıkarabilmeniz için son derece hafif, taşınabilir tasarım

  Dayanıklı, hafif malzeme ve tasarım, hoparlörleri gittiğiniz her yere götürebilmenizi sağlar.

 • Her yerde müzik keyfi için pil veya AC güç seçeneği

  Her yerde müzik keyfi için pil veya AC güç seçeneği

  Pil ve AC güç seçenekleri, ses sisteminizin esnek kullanımına olanak sağlar. Müziğinizi ve müzik keyfinizi gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

 • Bas borusu, düşük frekanslı sesleri güçlendirip net ve gerçekçi bir ses sunar

  Bas notaları güçlendiren akustik ayarlı hava kanalı sayesinde, mükemmel gerçekçiliğe sahip sesler dinler ve dinleme deneyiminin gerçek bir parçası olursunuz.

 • Sınıf 'D' dijital amplifikatör ile kaliteli ses performansı

  Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, analog sinyali alır, dijital sinyale dönüştürür, sonra da sinyali dijital olarak güçlendirir. Daha sonra sinyal demodülasyon filtresine girerek nihai çıkış oluşturulur. Güçlendirilmiş dijital çıkış, gelişmiş ses kalitesi dahil olmak üzere, dijital sesin tüm avantajlarını sunar. Ayrıca Sınıf 'D' Dijital Amplifikatör, geleneksel AB amplifikatörlere kıyasla %90 daha etkilidir. Bu yüksek verimlilik, az yer kaplayan güçlü bir amplifikatör anlamına gelir.

 • İnanılmaz gerçeklikte bir ses için güçlü hoparlör sürücüleri

  Güçlü hoparlör sürücüleri, inanılmaz gerçeklikte bir ses üreterek sizi oyunun içine çeker.

 • Hoparlörler ayrı yerleştirildiğinde geniş stereo ses alanı.

  Bu portatif hoparlörler, birbirlerinden ayrı yerleştirildiklerinde, doğal bir stereo ses alanı oluşturur; bu da her müzik enstrümanının farklı bir fiziki alanda bulunduğu etkisini yaratır. Bu etki, daha gerçekçi ve daha keyif vericidir.

 • Dahili FM Anteni

  Telefonlarınızda FM radyonun doğru çalışabilmesi için genellikle harici bir antene gerek duyulur. Bu Philips ürünü, telefonunuzun yerleşik radyosundan kaliteli bir ses alabilmeniz için bir FM anteni içerir.

 • Telefonunuz ve MP3 çalarlar ile uyumludur

  Cep telefonunuzdan veya MP3 çalarınızından müzik dinlemenin keyifini çıkarın! Hoparlörünüzü, verilen adaptörle cep telefonunuza veya MP3 çalarınıza bağlayın.

 • Nokia XpressMusic için tasarlanmıştır

  Bu ürün, Nokia XpressMusic telefonlarla kullanım için tasarlanmıştır. Bu telefonlarla gerçekleştirilen kapsamlı testler, bu Philips ürünüyle birlikte telefonunuzdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: