Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Şaşırtıcı ölçüde net, güçlü ses

  Ne sıçrayan sıvılardan ne de düşmenin darbesinden etkilenen Philips Shoqbox SB7210/12 ile müziğinizi istediğiniz kadar yüksek sesle dinleyin. Kablosuz müzik dinleme imkanı sunan bu son derece dayanıklı cihazla müzik keyfini dışarıda, güçlü ve net seslerle yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Şaşırtıcı ölçüde net, güçlü ses

bu taşınabilir hoparlörle

 • Gücünü 2 neodimyum sürücüden alır

  Gücünü 2 neodimyum sürücüden alır

  2 neodimyum hoparlör sürücüsü ve wOOx sistemiyle üretilen bu hoparlör bu kadar küçük bir hoparlörden bekleyebileceğiniz en mükemmel sesi üretir. Yüksek ses, şaşırtıcı netlik ve derin bas en iyi ses performansını her yerde deneyimlemenize olanak sağlar.

 • Yere düşse de, su sıçrasa da çalışmaya devam eder

  Yere düşse de, su sıçrasa da çalışmaya devam eder

  Su sıçramalarına ve düşmelere dayanıklı şekilde üretilen bu Philips SHOQBOX, macera severler için mükemmel bir üründür. Sıçramaya dayanıklı tasarımı sayesinde yağmurdan ve sıvı sıçramalarından endişelenmenize gerek yok. Kauçuk muhafaza düşmelere ve zorlu koşullarda kullanıma dayanacak şekilde özel üretilmiştir. Çantanızın içine atın veya sırt çantanıza takın. Gerçek dayanıklılık isteyen dış mekanlar için mükemmel.

 • Şarkı atlama için dokunma sensörü

  Şarkı atlama için dokunma sensörü

  SHOQBOX'ta hareket sensörü bulunur. Bir sonraki veya önceki şarkıya geçmek için sensörü soldan sağa veya sağdan sola hareket ettirmeniz yeterlidir. Müziği bir saniye duraklatmak için elinizi sensörün üzerine koyun. Müziği tekrar başlatmak için elinizi tekrar koyun. Kolay el hareketi kontrolü müziğinizi en basit şekilde kontrol etmenizi sağlar.

 • Hoparlör için dahili mikrofon

  Hoparlör için dahili mikrofon

  Dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlör olarak çalışır. Bir arama geldiğinde, müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır.

 • Sesli geri bildirim komutu

  Sesli geri bildirim komutu

  Cihazda farklı dillerde sesli geri bildirim komutu bulunur. Bu komut pil seviyesi veya hoparlörün cihazınıza doğru şekilde takılıp takılmadığına ilişkin anında geri bildirim sağlar.

 • 2 Shoqbox cihazını sol-sağ hoparlörlerle eşleştirin

  2 Shoqbox cihazını sol-sağ hoparlörlerle eşleştirin

  2 SHOQBOX hoparlörü stereo sistem Sol ve Sağ kanallarının akıllı sensörüyle eşleştirebilirsiniz. İki hoparlörü yan yana yerleştirin ve ellerinizi aynı anda hoparlör sensörlerinin dış kısmında gezdirin. Parti ve toplantılar için mükemmel. Müzik, filmler ve oyunlardan gelen güçlü stereo sesin keyfini çıkarın.

 • Bluetooth ile yayın yapma

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod veya iPhone dahil olmak üzere tüm akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlardaki en sevdiğiniz müzikleri Bluetooth özellikli hoparlörden kolayca çalabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Yaklaşık 0,8 metreden düşmeye dayanıklı olduğu ölçülmüştür. Düşme dayanımı düşme koşullarına göre farklılık gösterir.
 • SHOQBOX'un gövdesi, "sıçramaya dayanım" su geçirmezliği IEC 60529 IPX4 ile eşdeğerdir. Bu ürün su geçirmez değildir; suya batırılmamalı ve banyoda kullanılmamalıdır.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: