Cloud Monitör Ayağı

  Cloud Monitör Ayağı

  Basit, güvenli ve çevre dostu

  Bu hepsi bir arada çözüm sıfır istemci ile BT işlerini kolaylaştırın. Mevcut monitörünüzü bağlayın ve maksimum esneklik için VMware ortamınızla entegre edin. Esneklik, yönetilebilirlik ve üst düzey güvenlik, bunu en akıllı BT seçimi kılıyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cloud Monitör Ayağı

19-29 inç/48-73 cm monitör için, Yüksekliği ayarlanabilir, VMware için SB4B1927VB/00 Benzer ürünler bul

Basit, güvenli ve çevre dostu

 • Daha iyi ergonomi için SmartErgoBase

  Daha iyi ergonomi için SmartErgoBase

  SmartErgoBase, ergonomik ekran konforu sunan ve kabloların düzenlenmesini sağlayan bir monitör ayağıdır. Ayağın kullanıcı dostu yüksekliği, yana yatma özelliği, eğilme özelliği ve dönme açısı ayarları monitörün yorgun geçen bir günün fiziksel gerginliğini azaltacak ve maksimum konforu sağlayacak şekilde konumlandırılması için ayarlanabilir; kablo düzenleme özelliği kablolardan kaynaklanan dağınıklığı azaltır, çalışma alanını düzenli tutar.

 • Basitlik için VDI Hepsi Bir Arada

  Basitlik için VDI Hepsi Bir Arada

  Çalışanların kusursuz, güvenilir bir bilgi işlem çözümüne ihtiyacı vardır. BT kuruluşlarının donanım performansını, veri erişimini ve güvenliğini korurken maliyetleri azaltması gerekir. Sanal Masaüstü Altyapısı (VDI) ile BT kuruluşları tüm verileri ve yazılımları merkezi sunucuda barındırıp kullanıcı tarafına basit bir hepsi bir arada istemci dağıtabilir. Kullanıcının masasında yer açılır, sunucudaki veriler istemciden güvenli bir şekilde görüntülenir ve istemci tarafına harcanan BT kaynakları önemli oranda azaltılır.

 • Sorunsuz entegrasyon için VMware ile uyumlu

  Sorunsuz entegrasyon için VMware ile uyumlu

  VMware için Philips Cloud cihazlarında kullanılan (Internet Protokolü Üzerinden PC) PCoIP teknolojisi, kuruluşların bu cihazları VMware Sanal Masaüstü Altyapısına (VDI) sorunsuz bir şekilde entegre etmesini sağlar. VMware sanallaştırma teknolojisi, rakipsiz güvenilirlik ve güvenlik ile en hızlı ve kolay kurulumu sağlayan en olgun ve kapsamlı teknolojidir.

 • Etkili performans için Tera2 yonga seti

  Yeni Tera2 yonga seti daha fazla verimlilik ve performans sunmak amacıyla geliştirildi. Tera2 önceki nesle kıyasla 5 kat daha fazla piksel performansı sunmanın yanında daha az güç tüketir, daha az bant genişliği kullanır ve daha güçlü güvenlik sağlar.

 • Üstün genişletilebilirlik için Sıfır İstemci SmartConnect

  İki ekran kullanımı için çift DVI Çıkışı, web toplantılarına hazır olmak için mikrofon ve ses, evrensel bağlantılar için USB ve güvenli ağ bağlantısı için LAN seçenekleriyle Sıfır İstemci Smart Connect mevcut ağlara hızlı ve esnek entegrasyon sunar.

 • Enerji tasarrufu için Sıfır İstemci Hepsi Bir Arada

  Kuruluşlar, enerji maliyetlerinin artıp BT bütçelerinin azalmasıyla enerji maliyetlerini azaltmanın yollarını aramaktadır. Sıfır İstemci Hepsi Bir Arada, sıradan bir istemci monitör kurulumundan çok daha az enerji tüketir. Kuruluşlar böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltıp maliyetleri gereken iyileştirmelere ayırabilir.

 • Çevre dostu çözüm

  "Philips, tüm monitör serisinde sürdürülebilir, çevre dostu malzemeler kullanmaktadır. Gövdenin tüm plastik parçaları, metal şasi parçaları ve ambalaj malzemesin %100 geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılmıştır. Bazı modellerde %65 oranında kullanım sonrası geri dönüştürülmüş plastik kullanılmaktadır. RoHS standartlarına olan tam bağlılığımız dolayısıyla tehlikeli maddeler önemli ölçüde azaltılmakta ya da tamamen yok edilmektedir. LED arka ışıklandırmalı monitörlerdeki cıva tamamen devre dışı bırakılırken, CCFL arka ışıklandırmalı monitörlerdeki cıva oranı önemli ölçüde azaltılmıştır. Daha fazla bilgi için http://www.asimpleswitch.com/global/ adresinden Philips'i ziyaret edin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Monitör dahil değildir

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: