MP4 çalar

  MP4 çalar

  Üstün ses deneyimi

  FullSound ve ses yalıtımı özellikli kulaklığıyla sağladığı mükemmel ses çıkışı ile GoGear Connect sizi büyüleyecek. Yüksek hızlı Internet bağlantısının, 3,2 inçlik dokunmatik ekranın ve Android Market üzerinden sınırsız oyun ve içeriklerin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

Internet parmaklarınızın ucunda

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses ile kendinizi hareketin içinde hissedin

  Filmler için surround ses, bir film veya video parçasındaki her bir ses kaynağını doğrudan analiz ederek, bağımsız olarak ve tam anlamıyla vurgulanan ses unsurlarıyla doğal bir ses çıkışı sağlar. İşlenen ses unsurları daha sonra kulak içi kulaklıklar yoluyla kulaklarınıza yönlendirilir. Filmler için surround ses, ses parçasının gerçek içeriğine dayalı doğal akustik bir ortam yaratır. Sonuçta dinleyiciler kendilerini, filmin ses mühendisinin asıl amaçladığı şekilde benzersiz bir surround ses deneyiminin ortasında bulur.

 • Android Market ile binlerce uygulamaya ve oyuna erişin

  Android Market ile binlerce uygulamaya ve oyuna erişin

  Android Market'te sunulan mükemmel uygulamaların keyfini çıkarın. Wi-Fi üzerinden Android Market'e bağlanmak için GoGear'ınızdaki simgeyi tıklatın ve güvenilir üçüncü taraf sağlayıcıların sunduğu uygulamalarda arama yapın. Ücretsiz veya çok düşük bir bedel karşılığında oyunlar, araçlar, e-kitaplar veya uygulamalar indirerek GoGear'ınızı kişiselleştirin. Kullanımı kolay arayüz sayesinde puana, kategoriye veya popülerliğe göre sıralanmış uygulamalar arasında sezgisel olarak gezinebilirsiniz. Uygulamaları doğrudan GoGear'ınıza kurun ve anında keyfini çıkarmaya başlayın. GoGear, hareketli hayatı daha eğlenceli hale getiriyor.

 • GPS ve Google Maps ile konuma dayalı bilgilere erişin

  GPS ve Google Maps ile konuma dayalı bilgilere erişin

  GPS (Küresel Konumlama Sistemi) ve Google maps ile donatılan GoGear her zaman bulunduğunuz yeri size bildirmeye hazırdır. GPS özelliğini açın, oynatıcınızı Internet'e bağlayın ve gideceğiniz yere adım adım yön tarifi almak için Google maps uygulamasını açın. İsterseniz, Google maps uygulamasında kayıtlı restoranları ve alışveriş merkezlerini gezin. GoGear, hayatınızı kolaylaştırır.

 • Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  Philips Songbird: keşfetmek, oynatmak ve senkronize etmek için tek bir basit program

  GoGear müzik çalarınızla birlikte gelen basit, kullanımı kolay bir program olan Philips Songbird sayesinde ortam dosyalarını keşfedin, oynatın ve Philips GoGear'ınız ile zahmetsizce senkronize edin. Sezgisel ve güçlü müzik yönetim özelliği sayesinde yeni sanatçıları ve müzik tarzlarını doğrudan program üzerinden bağlanacağınız müzik ve ortam mağazaları, servisler ve web sitelerinden keşfedin. Kendi kitaplığınızdan veya Internet'ten ortam dosyalarını oynatın ve hepsini bilgisayarınız ile Philips GoGear'ınız arasında senkronize edin.

 • Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ortam gürültüsünü en aza indirgeyen Ses Yalıtımlı kulaklık

  Ses yalıtımlı kulaklıklarla müziği, düşük ses düzeyinde normal kulaklıklara göre daha mükemmel ses kalitesiyle dinleyerek keyif alabilirsiniz. İnsanların kulak kanalı anatomisine dayanan ses yalıtımlı kulaklıkların açılı akustik tasarımı, ortamdaki ses kaynağı ile kulak kanalı arasında mükemmel bir sızdırmazlık sağlayarak, istenmeyen ortam gürültüsünü ortadan kaldırır ve sesi doğrudan kulaklarınıza iletir. Normal bir ses düzeyinde bile ortam gürültüsü olmadan müziği en ince detaylarına kadar duyabilirsiniz. Kulak tamponları kulağınıza tam oturmasını sağlayan üç farklı boyda gelir.

 • Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Daha fazla hafıza kapasitesi için microSD kart yuvası

  Mobil cihazlar ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, ama hafıza kapasitesi için aynı şey söylenemez. GoGear müzik çalarınıza bir microSD kart takarak hem küçük bir cihaza, hem de büyük bir hafıza kapasitesi sahip olabilirsiniz. Müzik çalarınızı bilgisayara bağladığınızda microSD kart ikinci bir çıkarılabilir disk olarak algılanarak dosya aktarımını kolaylaştıracaktır. Tek yapmanız gereken karta istediğiniz içeriği yüklemek ve müzik çalarınıza takmak. Satın alacağınız 32GB kapasiteye kadar bir hafıza kartıyla GoGear hafıza kapasitesini artırabilir ve böylece sınırsız eğlence seçeneğine sahip olabilirsiniz.

 • Kitaplıklara gelişmiş ve basit şekilde gözatmak için yenilikçi kullanıcı arayüzü

  GoGear Muse müzik kitaplığınıza kolayca göz atmanıza olanak sağlar. Sezgisel ve gelişmiş yazılım sayesinde birçok klasör ve dosya arasında gezinmeye gerek kalmadan elinizdekileri görebilir, istediklerinizi seçebilirsiniz. Bu arayüzde sanatçıları, albümleri ve şarkıları gösteren üç sütun sayesinde seçim yapmak çok kolay. Artık sevdiğiniz şarkıları aramak için daha az zaman harcarken, bunları dinleme keyfine daha çok zaman ayırabileceksiniz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: