MP3 video oynatıcı

  MP3 video oynatıcı

  Üstün ses deneyimi

  Philips GoGear Muse Portatif AV Oynatıcıda, hareket halinde mükemmel bir ses ve etkileyici bir müzik deneyimi sunan FullSound™ teknolojisi ve gürültü önleyici kulaklıklar bulunmaktadır. 3 inçlik Geniş QVGA renkli ekranda video izlemek de ayrı bir keyif. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Üstün ses deneyimi

FullSound™ ve gürültü önleme ile

 • Üstün video keyfi için 7,6 cm (3") geniş QVGA renkli ekran

  Üstün video keyfi için 7,6 cm (3") geniş QVGA renkli ekran

  GoGear oynatıcınızın 7,6 cm (3") geniş ekranı, videoları mükemmel kalitede, canlılıkta ve netlikte izlemenizi sağlayan yüksek çözünürlüğe sahiptir. Tam renkli bir menüye sahip olan bu geniş ekran sayesinde, yolda en zengin multimedya deneyimini yaşayabilmeniz için ortam dosyalarında kolayca gezinebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, 16:9 en-boy oranıyla en sevdiğiniz filmi veya videoyu tam geniş ekranlı olarak izleme keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 25 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video*

  25 saate kadar müzik veya 5 saate kadar video*

  Artık GoGear pilini sürekli şarj etmeniz gerekmeyecek. Bu uzun ömürlü müzik çalar sayesinde en sevdiğiniz müzikleri 25 saate kadar dinleyebilir ve videoları 5 saate kadar izleyebilirsiniz - hem de tek bir şarjla. Artık nerede olursanız olun arkanıza yaslanabilir ve gün boyu müzik dinleyebilir ya da arka arkaya 2 film uzunluğunda video izleyebilirsiniz.

 • Aktif gürültü önleme sayesinde kesintisiz eğlence

  Aktif gürültü önleme sayesinde kesintisiz eğlence

  Gürültü Önleme teknolojisi sayesinde yolda ortam sesinden rahatsız olmadan müzik keyfini çıkarabilirsiniz. Kulaklık mikrofonları sizi en çok etkileyen yerlerdeki ortam gürültüsünü algılar ve ardından, bir dijital sinyal işlemcisi gereken eşit ancak ters yöndeki dalga biçimini oluşturarak istenmeyen gürültüyü sessizleştirir ve sizi sessizliğe bir adım daha yaklaştırır. Kulaklıkların özel tasarımı mükemmel bir ses yalıtımı sağlar ve kulağınıza tam oturmasını sağlayan birbiriyle değiştirilebilir üç farklı kulak kapakları ile birlikte sunulur.

 • Doğrudan cihaz üzerinde çalma listesi oluşturun/şarkı silin

  Doğrudan cihaz üzerinde çalma listesi oluşturun/şarkı silin

  Yolda çalma listesi fonksiyonu, hareket halindeyken GoGear'ınızda istediğiniz zaman kolaylıkla çalma listesi oluşturmanıza olanak verir. Aynı şekilde Sil fonksiyonu, cihazınızda istemediğiniz herhangi bir ortamı kaldırmanızı sağlar. Çalma listesi oluşturmak ve dosya silmek için evdeki bilgisayarınıza güvenmenize gerek yok. Artık müzik kitaplığınızı her zaman, her yerde doğrudan GoGear'ınızda rahatlıkla yönetebilirsiniz.

 • Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  Daha fazla müzik seçeneği için RDS özellikli ve 20 hafızalı FM radyo

  RDS (Radyo Veri Sistemi), dijital bilgilerin FM radyo yayınları üzerinden aktarılmasına olanak veren bir iletişim protokolü standardıdır. RDS özellikli FM radyo alıcıları, istasyon adı, program bilgileri, şarkı adı ve sanatçı gibi yararlı bilgileri görüntüleyebilir. Bir radyo istasyonunu istediğiniz zaman, GoGear cihazının kanal hafızasına kaydedebilirsiniz. Saklanabilen 20 hazır ayarlı radyo istasyonu ile, her seferinde frekansı manuel olarak ayarlamak zorunda kalmadan en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 • Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Ortam dosyalarını bilgisayarınızdaki gibi düzenlemek ve görüntülemek için klasör görünümü

  Klasör görünümü, sanki bir bilgisayarmış gibi cihazınızdaki tüm dosyaları görüntülemenize olanak veren opsiyonel bir GoGear çalar dizin görünümüdür. Klasör görünümünü seçtiğinizde, desteklenen herhangi bir dosyayı (örn. müzik, fotoğraf veya video) açmak dosyayı seçmek ve Çalma tuşuna basmak kadar kolay.

 • Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Tam ve doğru sesler için, net ses sağlayan kulaklıklar

  Ergonomik ve mükemmel ses yalıtımlı bu kulaklıklar, hoparlörden gelen ses dalgalarının tam olarak kulak zarına yönlendirilmesi ve en yüksek netliğin sağlanması için insan kulak kanalı kıvrımı temel alınarak tasarlanmıştır.

 • Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Internet'ten GoGear'ınıza kolay video indirme

  Video paylaşım sitelerinden (YouTube, MySpace veya Google Video) GoGear oynatıcınıza video indirmenize olanak veren kullanımı kolay Internet'ten Video İndirme özelliği ile hareket halinde video izleyin. Birlikte verilen bilgisayar uygulamasını yükleyin, GoGear'ınızı bilgisayarınıza bağlayın ve en sevdiğiniz video paylaşım sitelerini ziyaret etmek için Internet Explorer kullanın. Bir video seçin ve fare imlecini video üzerinde gezdirdiğinizde çıkan Download (İndir) düğmesini tıklatın. Beklemeniz gerekmez, diğer videolara gidin ve daha fazlasını indirmeye başlayın.

 • iTunes arşivinizden DRM'siz müzik dinleyin

  iTunes arşivinizden DRM'siz müzik dinleyin

  Artık dönüştürme yapmadan iTunes arşivinizi GoGear oynatıcınızda dinleyebileceksiniz. GoGear, müzik dönüştürmek ve saklamak için iTunes tarafından kullanılan AAC codec uygulamasını desteklemektedir. Tek yapmanız gereken Windows Gezgini'ni kullanarak iTunes müzik dosyalarınızı GoGear'a aktarmak. Ancak, oynatıcınızın iTunes mağazasından satın alınan müzikleri desteklemediğini unutmayın.

 • Napster, Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Napster, Audible ve BBC iPlayer ile daha fazla içerik seçeneği

  Napster, Audible ve BBC iPlayer ile Philips GoGear'da en iyi içeriklerin keyfini çıkarın. Sabit ücretli Napster To Go sayesinde milyonlarca kaliteli şarkıya anında ulaşabilirsiniz. Her şarkı için ayrı ayrı bedel ödemek yerine tek yapmanız gereken şarkıları GoGear'ınıza sürükleyip bırakmak. Automix çalma listeleri ve radyo istasyonları ile yepyeni şarkılar keşfedin. Audible, yayıncılardan, eğlence dünyasından ve kurumsal bilgi sağlayıcılardan gelen 75.000'den fazla sesli kitap sunmaktadır. İster kendinize aylık bir program oluşturun, isterseniz GoGear ile yolda dinlemek için anında içerik satın alın. İngiltere'de kaçırdığınız BBC TV programlarını yakalama şansına sahip olun: yükleyin, aktarın ve keyfini çıkarın.

 • SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  SuperScroll™ aradığınızı bulmanın kolay ve hızlı yolu

  Çift fonksiyonlu arama tuşları, geniş kütüphanelerde arama yaparken, kolay ve hızlı kontrol olanağı sağlar. Parça listeniz içinde parçalar arasında birer birer ilerleyebilir veya basılı tutarak SuperScroll™ ile hızla istediğiniz parçaya gidebilirsiniz.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Gerçek aktarım hızı işletim sisteminize ve yazılım konfigürasyonunuza göre değişebilir.
 • 1 GB = 1 milyar bayt; kullanılabilir depolama alanı daha az olacaktır.
 • WMA DRM10 ile uyumlu yükleme ve abonelik hizmetlerini desteklemektedir
 • Windows Media ve Windows logolu ticari markalar, ya da Microsoft Corporation adına ABD'de ve/veya diğer ülkelerde tescil edilmiş ticari markalardır.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Philips'ten
 • BBC iPlayer servisi, sadece İngiltere'dedir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: