1
Ses ve video

Pronto

Seri Genişletici

  Pronto

  Seri Genişletici

  Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

  Gelişmiş RFX9600 seri genişletici, rafa monte edilebilir standart bir 48 cm (19") muhafazayla birlikte gelir. Bağımsız olarak adreslenebilen 4 IR portu, 4 RS232 portu ve 4 röle çıkışına ek olarak, ‘güç algılama’ özelliği de vardır.

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

Gelişmiş RFX9600 seri genişletici, rafa monte edilebilir standart bir 48 cm (19") muhafazayla birlikte gelir. Bağımsız olarak adreslenebilen 4 IR portu, 4 RS232 portu ve 4 röle çıkışına ek olarak, ‘güç algılama’ özelliği de vardır.

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

 • Standart CAT5 kablosuyla kablolu ağlı kontrol

  Genişletici, standart bir RJ-45 Ethernet portu ile ağa bağlanır.

 • Gelişmiş bağlanılabilirlik: adreslenebilen IR bağlantı noktaları

  Adreslenebilen IR bağlantı noktaları, bir raftaki aynı tip cihazların bağımsız olarak (aynı genişletici tarafından) kontrol edilmesini sağlar. Bu durum genellikle çoklu set üstü kutuların ev içinde içerik dağıtımı sırasında gerçekleşir. Her cihaz, kendine ait IR bağlantı noktasına atanmıştır. Sonuçta cihaz, yalnızca o cihaz için amaçlanmış IR kodlarından başkasını almayacaktır. Adreslenebilen IR kodları olmadan, her cihaz gönderilen tüm IR kodlarını alacaktır.

 • Gelişmiş bağlanabilirlik: RS232 seri arayüzü

  RS232 (seri iletişim olarak da bilinir), klasik IR kontrolünden çok daha güvenli bir kontrol mekanizmasıdır. Genişleticideki 4 seri port, kontrol panelinin bir seri arayüzle, gelişmiş A/V Alıcıları, projektörler, DVD oynatıcılar veya aydınlatma kontrol sistemleri gibi 4 adete kadar farklı cihazı kontrol etmesini sağlar.

 • Gelişmiş bağlanabilirlik: kontak uçları

  Kontak uçları, tipik olarak projektör ekranları, plazma sehpaları, perdeler gibi başka bir kontrol arayüzü olmayan, motorlu donanımları çalıştırmak için kullanılır. Genişleticide kontrol panelinin açmak veya kapatmak için komut vermesini sağlayan 4 kontak ucu bulunur. Sonuç olarak, motorlu 4 cihaz ayrı ayrı kontrol edilebilir.

 • Gelişmiş bağlanabilirlik: giriş sensörleri

  Giriş sensörleri donanımın açık olup olmadığını denetler. Opsiyonel güç, video veya ses sensörleri, donanımın açık ya da kapalı olduğunu belirlemek için gerekli gerilim girişini sağlarlar. Bu sensörlerin giriş sensörüne kabloyla bağlanması gereklidir. Giriş sensörünün durumu, ihtiyaç duyulduğunda donanımın açılmasını ya da kapanmasını sağlamak için koşullu makrolarda kullanılabilir.

 • Benzersiz Pronto protokolü sınıfının en iyi kontrolünü garantiler

  Pronto sistemi, kablosuz kontrol için standart WiFi kullanır, ancak IR kodlarının ve makroların güvenilir ve zamanında çalıştırılmalarını garantilemek üzere fazladan bir akıllı protokol eklenmiştir.

 • Akıllı geri bildirim anında sistem bilgisi sağlar

  Akıllı 2 yollu Pronto protokolü, Pronto kontrol panelinden genişleticilere gönderilen komutları düzenler. Her genişletici komutu doğrulayacak ve bir komut çalıştırılamadığında kullanıcı bilgilendirilecektir.

 • 1MHz'e kadar IR kodu yayınlar

  Güçlü IR devresi, neredeyse tüm IR kodlarını yayınlayabilir. Birçok uzaktan kumanda sisteminin 125 kHz ile sınırlı olduğu yerlerde, Pronto genişleticiler 1 MHz'e kadar IR frekansları gönderebilir.

 • Standart 48 cm (19") rafa monte edilebilir muhafaza

  Genişletici, 48 cm (19") standart bir rafa kolay ve profesyonel kurulum için kusursuz şekilde sığar. Gereken tüm montaj malzemeleri genişleticiyle birlikte gelir.

 • Esnek ağ konfigürasyonu için DHCP ve sabit IP desteği

  Hem DHCP hem de IP konfigürasyonu desteklenmektedir. Sabit IP en kararlı ağı sunarken, DHCP konfigürasyon için daha az çaba gerektirir.

 • Kolay sorun giderme için akıllı geri bildirim göstergeleri

  Renkli LED'ler, Ethernet veya WiFi bağlantıları, meşgul durumu ya da bir IR, RS2232 veya röle komutunun (sadece RFX9600'de) çalıştırılması gibi sistem bilgilerini sağlar. Kullanıcının gerektiğinde sorun giderme yapmasına yardımcı olan hatalar da ayrıca görüntülenir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: