Pronto

Ağ Genişletici

  Pronto

  Ağ Genişletici

  Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

  TSU9200, son derece güvenilir dijital RF ile hat dışı tam tesis kontrolüne adapte edilebilir. Kapsama alanı artırıcı RFX9200, adreslenebilir IR bağlantı noktalarına sahiptir. Şık tasarımı, duvar ve kabin içi yerleşime uygundur.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Kurulumcular tasarladı, Philips üretti

 • Gelişmiş bağlanılabilirlik: adreslenebilen IR bağlantı noktaları

  Adreslenebilen IR bağlantı noktaları, bir raftaki aynı tip cihazların bağımsız olarak (aynı genişletici tarafından) kontrol edilmesini sağlar. Bu durum genellikle çoklu set üstü kutuların ev içinde içerik dağıtımı sırasında gerçekleşir. Her cihaz, kendine ait IR bağlantı noktasına atanmıştır. Sonuçta cihaz, yalnızca o cihaz için amaçlanmış IR kodlarından başkasını almayacaktır. Adreslenebilen IR kodları olmadan, her cihaz gönderilen tüm IR kodlarını alacaktır.

 • Benzersiz Pronto protokolü sınıfının en iyi kontrolünü garantiler

  Pronto sistemi, kablosuz kontrol için standart WiFi kullanır, ancak IR kodlarının ve makroların güvenilir ve zamanında çalıştırılmalarını garantilemek üzere fazladan bir akıllı protokol eklenmiştir.

 • Akıllı geri bildirim anında sistem bilgisi sağlar

  Akıllı 2 yollu Pronto protokolü, Pronto kontrol panelinden genişleticilere gönderilen komutları düzenler. Her genişletici komutu doğrulayacak ve bir komut çalıştırılamadığında kullanıcı bilgilendirilecektir.

 • 1MHz'e kadar IR kodu yayınlar

  Güçlü IR devresi, neredeyse tüm IR kodlarını yayınlayabilir. Birçok uzaktan kumanda sisteminin 125 kHz ile sınırlı olduğu yerlerde, Pronto genişleticiler 1 MHz'e kadar IR frekansları gönderebilir.

 • Kutudan hazır çıkan bağımsız mod, anında kullanım sağlar

  Genişletici kutudan çıktığında bağımsız modda, ve kullanıma hazırdır. Şifreleme veya sabit IP istendiğinde, bir PC veya dizüstü bilgisayar aracılığıyla dahili web tarayıcısı kullanılabilir.

 • Kompakt masaüstü muhafaza

  Kompakt ve hafif muhafaza her yere sığar ve donanımın arkasına kolayca gizlenebilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: