Portatif TV

  Portatif TV

  Taşınabilir karma TV keyfi

  Bu taşınabilir TV ile dijital TV, Elektronik Program Kılavuzu ve diğer dijital içeriklerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, dahili USB ve SD kart yuvası sayesinde fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, DivX video izleyebilir ve MP3/WMA müzik dinleyebilirsiniz. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir karma TV keyfi

Dijital dosyalar için USB 2.0 ve SD kart yuvaları

 • Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Ücretsiz dijital TV ve radyo kanalları için DVB-T desteği

  Eğlence deneyiminizi zenginleştirin ve ücretsiz dijital kanalların keyfini çıkarın. DVB-T (Dijital Görüntü Yayıncılığı - Karasal) ile Avrupa'daki ücretsiz dijital TV ve radyo yayınlarını alabilirsiniz. En yüksek kalitenin korunması için, arada analog adım olmadan sinyal sürekli dijital olarak korunur.

 • Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 3 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 konektör ve SD hafıza kartı yuvası

  USB 2.0 ile fotoğraf, video ve MP3 müzik dosyalarını aktarmak için daha fazla kapasiteye erişmenin rahatlığını yaşayın ve yüksek hızın keyfini çıkarın. SD kart yuvasına bir SD kart takarak fotoğrafları, videoları ve MP3 müzik dosyalarınızı Philips oynatıcınızda saklamak için daha fazla kapasite elde edebilirsiniz.

 • MP3 WMA müzik çalın

  MP3 WMA müzik çalın
 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

 • DivX® ve MPEG4 filmler oynatın

  DivX desteğiyle, DivX'le şifrelendirilmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi geniş dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan bir MPEG4 tabanlı görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX CD'leri seçiminize göre DVD çalar, DVD kaydedici ya da ev sinema sisteminde oynatılabilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: