Ayrılabilir Kablosuz Hoparlör Tabanı

  Ayrılabilir Kablosuz Hoparlör Tabanı

  Güçlü Ses çözümleri

  Minimal boyutlarıyla muazzam sesler üreten koyu krom Kablosuz Hoparlör Tabanı, 8600 serisi sökülebilir hoparlörlerin ince tasarımıyla kusursuz bir uyum gösterir. Odanın neresine koyarsanız koyun birlikte daha güçlü bir ses performansı sunarlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ayrılabilir Kablosuz Hoparlör Tabanı

Philips TV'ler için PTA860/00 Benzer ürünler bul

Güçlü Ses çözümleri

Harekete geçiren ses

 • Koyu krom alüminyum stand, zamana meydan okuyan bir tasarım sunar

  Bu TV tepeden tırnağa kalite sunar. Gerçek metalin kaliteli bir görünüm kazandıracağını bilen tasarımcılarımız, TV'nizin metal kaplamasıyla uyum göstermesi için koyu krom bir stand oluşturdu.

 • Ses sisteminizi 70 watt ile 20 hoparlör gücüne genişletin

  8600 hoparlör sisteminizi bir çift hoparlör tabanıyla genişleterek kendinizi mükemmel ses kalitesiyle çevreleyin. Bu set, TV'nin arka kısmındaki iki hoparlörün gücünü ayrılabilir hoparlörün sağındaki ve solundaki 16 mikro sürücüyle, ayrıca hoparlör standlarındaki iki orta mesafe hoparlörle birleştirir. Böylece saf ve dengeli ses kalitesinde geniş ve zengin ses spektrumu sunar.

 • Hoparlörlerinizi odanızda istediğiniz yere koyabilme özgürlüğü

  Hoparlörlerinizi odanızda nereye isterseniz koyun. Standlar, yüksek kaliteli sesin TV'nizden kablosuz olarak akışını sağlayarak evinizin her köşesinde büyüleyici ses deneyimi yaşama özgürlüğünü sunar.

 • Günümüz iç mekanlarını tamamlayan modern tasarım

  Tasarımı, dekorunuza uyum sağlayacak modern bir görünüme sahiptir. TV'niz kapalıyken de açıkken olduğu kadar güzel görünür.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: