PicoPix

Cep projektörü

  DLP

  PicoPix

  Cep projektörü

  Hayatınızın projektörü

  PicoPix cep projektörünü cihazlarınıza bağlayarak en sevdiğiniz ortam içeriğini 120 inçe kadar büyük ekran formatında görüntüleyin. WiFi ve DLNA işlevleriyle kablosuz bağlantı rahatlığını yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PicoPix Cep projektörü

100 lümen, WiFi özellikli PPX3610/EU Benzer ürünler bul

Hayatınızın projektörü

 • YouTube videoları gibi web içeriğini paylaşın

  PicoPix 3610 bir akıllı telefona veya dizüstü bilgisayara bağlanmadan çevrimiçi dünyaya girmenizi sağlayan entegre web tarayıcıya sahiptir. Tek ihtiyacınız olan şey WiFi bağlantısıdır.

 • 120 inçe (305 cm) kadar HD video ve resim yansıtın

  Sahip olduğunuz en büyük mobil ekranın tadını çıkarın ve HD ortam içeriğinizi istediğiniz yerde paylaşın. PicoPix ile kişisel sinemanız cebinizde.

 • Kendi ağınızı kurun ve diğer cihazları bağlayın

  WiFi ağı olmayan yerlerde PicoPix Kişisel Etkin Nokta olur ve DLNA ile uyumlu tüm cihazlar için kendi ağını kurarak içeriğinizi büyük ekranda paylaşmanızı sağlar

 • Videolarınızı doğrudan SD karttan veya USB çubuğundan oynatın

  Entegre MP4 çalar tüm yaygın video ve ses formatlarını destekler. İçeriğini dahili 2 GB hafızadan, USB çubuğundan veya farklı türlerdeki hafıza kartlarının birinden alan PicoPix cep projektörü bu özelliğiyle bağımsız bir cihaz gibi çalışır.

 • 2 saate varan oynatma süresi için dahili pil

  PicoPix, kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde uzun süre kullanılabilir. Pil bir kez şarj edildiğinde 2 saat boyunca kesintisiz olarak video, fotoğraf ve müzik içeriği oynatılabilir. Bu kullanışlı özelliğiyle PicoPix cebinizdeki mükemmel yardımcıdır.

 • Parlak renkler ve yüksek kontrast için LED teknolojisi

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve muazzam bir kontrastla yansıtır.

 • Ağa bağlı diğer cihazlara kablosuz olarak bağlanın

  WiFi ile PicoPix 3610'unuzu ev ağınızdaki DLNA ile uyumlu cihazlara bağlayabilir ve bu cihazlardaki içeriği yansıtabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: