PicoPix

Cep projektörü

  DLP

  PicoPix

  Cep projektörü

  Hayatınızın projektörü

  Bu küçük ve hafif taşınabilir projektörü çeşitli cihazlara, SD kartlara veya USB çubuğuna bağlayarak dijital verilerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Entegre medya oynatıcısı ve Office dosyası görüntüleyici sayesinde bu PicoPix bağımsız olarak kullanılabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PicoPix Cep projektörü

140 lümen, MP4 çalarlı PPX3414/EU Benzer ürünler bul

Hayatınızın projektörü

 • 120 inçe (305 cm) kadar HD video ve resim yansıtın

  Sahip olduğunuz en büyük mobil ekranın tadını çıkarın ve HD ortam içeriğinizi istediğiniz yerde paylaşın. PicoPix ile kişisel sinemanız cebinizde.

 • 2 saate varan oynatma süresi için dahili pil

  PicoPix, kompakt dahili şarj edilebilir pili sayesinde uzun süre kullanılabilir. Pil bir kez şarj edildiğinde 2 saat boyunca kesintisiz olarak video, fotoğraf ve müzik içeriği oynatılabilir. Bu kullanışlı özelliğiyle PicoPix cebinizdeki mükemmel yardımcıdır.

 • Parlak renkler ve yüksek kontrast için LED teknolojisi

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve muazzam bir kontrastla yansıtır.

 • Entegre Office dosyası görüntüleyici ve medya oynatıcı

  Entegre MP4 Medya oynatıcı, tüm yaygın video ve ses formatlarını destekler. Böylece PicoPix cep projektörü bağımsız bir cihaz gibi çalışır. Office dosyası görüntüleyici ayrıca tüm yaygın Office ve pdf dosyalarını paylaşmanızı sağlar.

 • Yalnızca 270 g ağırlığıyla cebinizdeki mükemmel yardımcı

  Yalnızca 270 gram ağırlığı ve ince tasarımıyla PicoPix cep projektörünüz iş ve özel kullanımınız için mükemmel hafiflikteki yardımcınız olacak.

 • Yaygın kullanılan cihazlar için çeşitli bağlantı seçenekleri

  PicoPix cep projektöründe farklı aygıtlar için çok sayıda bağlantı seçeneği bulunur. USB, HDMI, VGA, Komponent, Kompozit, SD/SDHC yuvası ve 3,5 mm Ses çıkışı ile sınırsız eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • LED teknolojili SmartEngine

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli SmartEngine LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve olağanüstü kontrastla yansıtır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: