PicoPix

Cep projektörü

  DLP

  PicoPix

  Cep projektörü

  Hayatınızın projektörü

  USB QuickLink özellikli PicoPix cep projektörü, dijital içeriğinizi boyutu 60 inçe varan bir ekrana yansıtmanız için çok çeşitli cihazlara doğrudan bağlantı sağlayan USB fişine ve soketine sahiptir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

PicoPix Cep projektörü

30 lümen, USBQuickLink PPX2330/EU Benzer ürünler bul

Hayatınızın projektörü

 • Parlak renkler ve yüksek kontrast için LED teknolojisi

  Sevdiklerinizle paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videolar hiç şüphesiz en iyi kaliteyi hak eder. Bu düşünceyle geliştirilen PicoPix cep projektörü, kullandığı yüksek kaliteli LED teknolojisi sayesinde fotoğraf ve videolarınızı parlak renklerle ve muazzam bir kontrastla yansıtır.

 • Doğrudan mobil cihazınızdan video paylaşın

  Mobil cihazlarınızı bağlayın ve tüm içeriğinizi PicoPix ile doğrudan büyük ekrana yansıtın.

 • Videolarınızı doğrudan USB çubuğundan veya dahili hafızadan oynatın

  Dahili MP4 Ortam oynatıcı, tüm yaygın video ve ses formatlarını destekler. Böylece PicoPix cep projektörü, içerikleri 2 GB dahili hafızadan, USB çubuğundan veya mikro SD karttan alan bağımsız bir cihaz gibi çalışır.

 • Güç kaynağı ve kolay bağlantı için USB fişi ve soketi

  Fotoğraf makinelerinde, akıllı telefonlarında veya USB çubuklarında bulunan içerikleri doğrudan paylaşmak isteyenler için, USBQuickLink tüm bu cihazlara en kolay bağlanma yolunu sunuyor. Hareket halindeyken tek yapmanız gereken USB fişini ve soketini birlikte bağlamak ve USBQuickLink'i taşıyıcı olarak kullanmak.

 • Dizüstü bilgisayarınızın ekranını USB bağlantı ile kolayca paylaşın

  Dizüstü bilgisayarınızın ekranında görüntülenen ortam dosyalarınızı veya YouTube videoları ya da Parti fotoğrafları gibi web içeriklerini, çevrenizdekilerle paylaşın. Tek yapmanız gereken PicoPix projektörünüzü USB üzerinden masaüstü veya dizüstü bilgisayarınıza bağlamak ve içerikleri yansıtmak.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: