Portatif DVD Oynatıcı

  Portatif DVD Oynatıcı

  Şık tasarımlı soketli DVD

  8,5'' LCD ekrana sahip bu tablet biçimli Philips PET831 Taşınabilir DVD Oynatıcı ile filmlerin ve müziğin büyüsü hayatınızda. Ayrıca, Zero Bright Dot™ özelliği sayesinde optimum ekran kalitesi elde edilir. SD kart yuvası ve Komponent Video çıkışı ile birlikte gelir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Şık tasarımlı soketli DVD

ile Akıllı Araç Montaj Seti ve SD kart yuvası

 • DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX® CD'leri, DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sistemlerinde oynatılabilir.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Picture CD ile JPEG fotoğraf dosyalarını paylaşın

  Birden çok formatı destekleyen oynatma yeteneği, resimleri görüntüleyebilmenize ve birçok disk formatını oynatabilmenize olanak vererek en fazla disk uyumluluğunu ve izleme keyfini sağlar.

 • Daha fazla multimedya desteği için SD/MMC kart yuvası

  Daha fazla multimedya desteği için SD/MMC kart yuvası

  Video kliplerinizi, fotoğraflarınızı ve müziğinizi kolayca ve anında görüntüleyin ve çalın. Oynatıcı, ultra rahatlık sağlamak amacıyla SD/MMC hafıza kartları için dahili bir kart yuvasına sahiptir. Kartta sakladığınız multimedya dosyalarına erişmek için hafıza kartını, oynatıcının yanında bulunan yuvaya takın.

 • Kaliteli görüntü için 8.5" TFT renkli LCD ekran

  Kaliteli görüntü için 8.5" TFT renkli LCD ekran

  Bu yüksek çözünürlüklü renkli LCD ekran, yüksek kaliteli baskılar ile aynı 'gerçek yaşam' detaylarıyla en sevdiğiniz fotoğraf, film ve müziklerinizi canlandırır.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Kaliteli dahili stereo hoparlörler

  Stereo hoparlörler kaliteli ses sağlar ve serbestçe dinleyebilmenizi mümkün kılar. Yalnızca kulaklığı çıkararak müzik çalma rahatlığı ve keyfi sağlayan dahili stereo hoparlörler ile her zaman, her yerde müziğin tadını çıkarın.

 • Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Şarj edilebilir pille 4 saate kadar oynatma*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 4 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Kullanım kolaylığı için Akıllı Araç Montaj Seti

  Yolda eğlencenin tadını çıkarmak için neden portatif DVD oynatıcınızı yanınızda taşımayasınız? Benzersiz Araç Montaj Seti, oynatıcının kolayca çıkarılmasına olanak veren hızlı çıkarma kolu sayesinde kullanım kolaylığı sağlar. Seti aracınızda bırakarak portatif DVD oynatıcınızı yanınıza alabilirsiniz.

 • Koruma çantası dahil

  Koruma çantası dahil
 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

 • En iyi analog video çıkışı için komponent video çıkışı

  YPbPr Komponent Video, DVD oynatıcı ya da kaydedicilerle son teknoloji ürünü TV setlerini bağlamak için ideal, yüksek kalitede bir video bağlantısıdır. Parlaklık ve renk değişikliği sinyalleri için, paraziti önlemek amacıyla üç farklı kablo kullanır. DVD diskteki video sinyali de YPbPr formatında saklandığından, çıkış sinyalini oluşturmak için herhangi bir dönüştürme gerekmez.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: