Portatif DVD Oynatıcı

  DVD playback

  Portatif DVD Oynatıcı

  Sıvı sıçramalarına dayanıklı tasarıma

  Gittiğiniz her yerde eğlencenin tadını çıkarın. Sıçramalara dayanıklı tasarıma sahip olan taşınabilir PD7006 DVD oynatıcı, çocuklara içeceklerini dökmelerinden endişelenmeden sevdikleri filmleri izletmek için idealdir. Filmlerinize, müziğinize ve fotoğraflarınıza her yerde erişin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Portatif DVD Oynatıcı

18 cm/ 7 inç LCD, 3 saat oynatma süresi, USB PD7006B/12 Benzer ürünler bul

Sıvı sıçramalarına dayanıklı tasarıma

sahip eğlenceli taşınabilir DVD'niz

 • MP3-CD, CD ve CD-RW çalma

  MP3-CD, CD ve CD-RW çalma

  MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir.

 • Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Görüntü diskinden JPEG fotoğraflar görüntüleyin

  Diskinizde kayıtlı JPEG fotoğraflar görüntüleyin. En sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

 • DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD, CD uyumlu

  Philips Taşınabilir DVD oynatıcı piyasada bulunan DVD ve CD disklerin çoğuyla uyumludur. DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW, (S)VCD ve CD – tümünü DVD oynatıcıda çalıştırabilirsiniz. DVD+/-R, en yaygın kaydedilebilir DVD formatlarının her ikisiyle de uyumlu bir DVD sürücü için kullanılan kısaltmadır. Aynı şekilde, DVD+/-RW de en yaygın tekrar yazılabilir disk türlerinin her ikisine de uygundur.

 • Araç adaptörü birlikte verilir

  Araç adaptörü birlikte verilir

  Bu oynatıcı yolda film keyfini artıran kullanışlı bir araç içi aksesuarla birlikte gelir. Bu araç adaptörü sayesinde oynatıcınızı çakmak yuvasından şarj edebilirsiniz. Portatif oynatıcı kurulumu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Dahili pil ile 3 saate kadar oynatım*

  Bu Philips oynatıcı, uzun süreli kullanım için küçük boyutlu şarj edilebilir bir dahili pille birlikte gelir. Tek şarjla 3 saate kadar kesintisiz film, fotoğraf ve müzik keyfi. Şarj etmek için tek yapmanız gereken güç kablosunu takmak - bu kadar basit.

 • Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı

  Video, fotoğraf ve müzik çalma için USB bağlantısı

  Sadece taşınabilir USB cihazınızı Philips taşınabilir DVD oynatıcısının USB konektörüne takın ve dijital videolarınızı, müziğinizi ya da fotoğraflarınızı doğrudan oynatın. Artık en sevdiğiniz anları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • Güç Kaybında Açılışta Devam

  DVD-Video oynatıcı, cihaz doğrudan kapatıldığında veya elektrik kesildiğinde kaldığınız yeri hatırlar. Başka bir diske geçmediyseniz, oynatıcınız diski yeniden yükleyerek filmi kaldığı yerden oynatmaya devam eder. Bu da hayatınızı biraz daha kolaylaştırır.

 • Standart DivX video oynatımı için DivX Sertifikalıdır

  DivX® desteği sayesinde, satın aldığınız Hollywood filmleri dahil olmak üzere İnternetten aldığınız DivX kodlu video ve filmlerin keyfini çıkarabilirsiniz. DivX ortam formatı, filmler, tanıtımlar ve müzik dosyaları gibi büyük dosyaları, DivX Ultra Certified® Philips cihazınızda oynatmak/çalmak amacıyla CD-R/RW ve DVD kaydedilebilir diskler, USB depolama cihazları ve diğer hafıza kartları gibi formatlarda kaydedebilmenizi sağlayan, MPEG4 tabanlı bir video sıkıştırma teknolojisidir.

 • Cihazınızı su dökülmesine karşı koruyun

  Cihazınız kaza eseri dökülmelere dayanacak şekilde üretilmiştir. Dökülmelere dayanıklı tasarımı ve lastik yüzeyi, sıvıların elektrikli veya mekanik bileşenlere zarar vermesini önler, üstelik temizlemesi de çok kolaydır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.
 • Şarj edilebilir pillerin şarj edilme sayısı sınırlıdır ve bir süre sonunda değiştirilmeleri gerekebilir. Pil ömrü ve şarj edilme sayısı, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Pil ömrü, kullanıma ve ayarlara bağlı olarak değişebilir.
 • Çalma süresi için pil ömrü tahminidir ve uygulama durumuna bağlı olarak değişebilir. Pil ömrünü optimize etmek için kullanıcı, LCD arka aydınlatmasını minimum seviyeye ayarlamalı, kulaklıkları bağlamalı (dahili hoparlörlerle değil) ve orta ses seviyesinde dinlemeli ve ürünü oda sıcaklığında kullanmalıdır.
 • Dolby ve çift D simgesi, Dolby Laboratories Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: