Heritage Audio

Komponent Hi-Fi sistemi

  Heritage Audio

  Komponent Hi-Fi sistemi

  Sesin tutkusu

  Silk dome tipi tweeter ile donatılmış Philips komponent müzik sistemi ile üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın, Ayrıca, şık ahşap hoparlör ve alüminyum kabin ses kalitesini artırırken, hassasiyet ve kontrol olanakları sağlıyor. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Heritage Audio Komponent Hi-Fi sistemi

Silk dome tipi tweeter, 60W MCM770/12 Benzer ürünler bul

Sesin tutkusu

Yüksek çözünürlüklü müzik keyfi

 • Kristal netlikte ses için silk dome tipi tweeter

  Kristal netlikte ses için silk dome tipi tweeter

  Silk dome tipi tweeterlarda, normal tweeter'larda kullanılan diğer tüm malzemelerden üstün olan ipekten yapılmış bir diyafram kullanılmaktadır. Diyaframda kullanılan ipek malzeme mükemmel ses azaltma özelliklerine sahiptir ve ipek dokusu akustikteki kesilmeleri en aza indirger. Sonuçta silk dome tipi bir tweeter ile yumuşak, sıcak ve geniş kapsamlı bir ses elde edilir.

 • En iyi sinyal aktarımı için altın kaplama hoparlör konektörü

  En iyi sinyal aktarımı için altın kaplama hoparlör konektörü

  Altın kaplama hoparlör konektörü, ses sinyallerinin klasik takmalı bağlantılara göre daha iyi aktarılmasını sağlar. Ayrıca, amplifikatörden hoparlöre aktarımda oluşan elektrik sinyal kaybını en aza indirger, böylelikle gerçeğe en yakın ses üretimi gerçekleşir.

 • Mükemmel doğal ses için ahşap hoparlörler

  Mükemmel doğal ses için ahşap hoparlörler

  Doğa bize her zaman en iyisini verir. Ahşap da en iyilerden biridir. Ahşapta, ses ekipmanları ve enstrümanlarda kullanım için mükemmel bir seçenek olmasını sağlayan eşsiz akustik özellikler vardır. Bu nedenle, piyano ve keman gibi hassas müzik enstrümanları ahşaptan imal edilmektedir, aynı nedenle, bu hoparlörler de ahşap bir muhafaza içinde sunulmaktadır. Bu ahşap hoparlörlerle sağlanan zengin ve gerçekçi dinleme deneyiminin keyfini çıkarın.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • Kaliteli görünüme sahip alüminyum kabin

  Kaliteli görünüme sahip alüminyum kabin

  Alüminyum döküm kabin, çok hafiftir ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır, ayrıca paslanmaya karşı dayanıklılığın yanı sıra son derece sağlamdır.

 • MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  USB Direct moduyla, USB cihazınızı doğrudan Philips cihazınızın USB portuna bağladığınızda dijital müziğiniz doğrudan Philips cihazınızdan çalınır.

 • Son teknoloji ürünü standlı bileşen tasarımı

  Son teknoloji ürünü standlı bileşen tasarımı

  Bileşen tasarımlı mikro sistem ile birlikte dört üçgen ayağı olan bir stand da verilmektedir. Bu stand, titreşim, aşırı ısınma ve amplifikatör ve CD yükleyicinin neden olduğu elektromanyetik parazit nedeniyle oluşan her türlü ses bozulmasını önleyebilir. Sonuç, düzgün ve mükemmel bir ses üretimidir.

 • Bas ve tiz geliştirme için ses gücü

  Ses spektrumunda yüksek ve alçak frekanslar insan kulağı tarafından daha az algılanır; özellikle düşük ses seviyelerinde. Ses Gücü özelliği etkinleştirildiğinde, bas ve tizler yükseltilecek, böylelikle daha dengeli bir ses algısı sağlanacaktır.

 • 60W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 60W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: