DVD/SACD ev sinema sistemi

  DVD/SACD ev sinema sistemi

  Sinema deneyiminde son nokta

  Bu şık ve hassas ev eğlencesi sistemi, benzersiz bir izleme ve dinleme deneyimi sunuyor. Tüm Flat TV'lere uyan şık tasarımı, duvara montaj ve kablosuz bağlantı özellikleriyle iç dekorasyonunuza mükemmel uyum sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Sinema deneyiminde son nokta

Mükemmel ses kalitesiyle

 • Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  Yüksek çözünürlüklü dijital görüntü ve dijital ses için HDMI çıkışı

  HDMI, dijital HD görüntü kadar, dijital çok kanallı ses de taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır. Analog sinyale dönüştürme gereğini ortadan kaldırarak gürültüden tamamen arınmış mükemmel bir görüntü ve ses kalitesi sağlar. HDMI, DVI (Digital Video Interface - Dijital Video Arayüzü) ile geriye dönük tam uyumludur.

 • Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka hoparlörler

  Kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde size ölçeklenirlik ve hareket özgürlüğü verir. Parazite yol açmayan teknolojiyle geliştirilmiş kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlar.

 • Neodimyum Şerit Tweeter'lar ile kristal netlikte ses

  Neodimyum Şerit Tweeter'lar ile kristal netlikte ses

  Çok Yönlü Neodimyum Şerit Tweeter ile eşsiz, doğal ve kristal netlikte ses kalitesinin tadını çıkarın. Tam 360 derecelik alanda yüksek frekanslı sesleri yayan dipoller, yüksek tonlarda keskin netlik ve yüksek aralıklı ayrıntılar veren çok açık ve geniş bir ses tayfı sağlar. Böylece, çok kanallı sistemdeki surround deneyimi daha da kaliteli hale gelir ve bu, müzikteki netliğin mükemmel olduğu Super Audio CD'si sesi dinlerken daha da fazla farkedilir.

 • Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Derin müzik etkisi için çok kanallı SACD

  Çok kanallı SACD hazırlanmıştır. Bu yeni nesil müzik formatı size son derece yüksek kalitede müzik yayını, 5.1 çok kanallı surround ses ve CD ile tam geriye ve ileriye dönük uyumluluk sağlar.

 • Opsiyonel duvara montaj seçeneğiyle ince ve esnek tasarım

  Opsiyonel duvara montaj seçeneğiyle ince ve esnek tasarım
 • Evinizin dekorunu tamamlayacak ultra ince flat panel hoparlörler

  Evinizin dekorunu tamamlayacak ultra ince flat panel hoparlörler
 • 6.1 Dolby Digital EX sinema surround sesi

  Dolby Dijital EX şifre çözme, zaten oldukça heyecan verici olan Dolby Dijital 5.1 kanal dinleme tadına daha fazla boyutsal ayrıntı hissi ve daha yoğun gerçekçilik katan yeni bir teknolojidir. İlave surround kanalı çok daha heyecan verici bir surround ses etkisi yaratmaktadır.

 • 1080i satıra kadar gelişmiş çözünürlük için Video Geliştirme

  Video Geliştirme ile DVD'nin kullandığı SD (Standart Tanımlı) görüntü sinyallerinin çözünürlüğünü HD'ye (Yüksek Tanımlı) yükseltebilir böylece daha keskin ve gerçekçi görüntü sayesinde daha çok detay görebilirsiniz. Elde edilen HD görüntü çıkış sinyalleri HDMI (Yüksek Tanımlı Multimedya Arayüzü) aracılığıyla bir HD ekrana beslenebilir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: