Ev sineması

  HDMI

  Ev sineması

  Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

  Çevrenizde hoparlör veya kablolar olmadan sinema benzeri çok kanallı surround sesin keyfini çıkarın. Philips SoundBar ve Ambisound özelliklerinin yanısıra DVD ve CD Oynatma özelliği tek bir cihazda eksiksiz bir ev sinema sistemi oluşturuyor. Tüm faydaları görün

 • Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Dağınıklık olmadan mükemmel surround ses

Sinemayı evinize getirin

 • Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Daha az hoparlörden surround ses için Ambisound teknolojisi

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Son derece net, yüksek kaliteli video için Faroudja DCDi

  Faroudja DCDi ile aşamalı tarama özelliğine sahip TV'lerde son derece net ve yüksek kaliteli görüntü keyfini çıkarın. Bu özellik, hareketli görüntüler içeren standart geçmeli video izlenirken meydana gelen titreşimli kenarları önleyerek hareketli sahnelerin doğal görülmesini sağlar. Daha net görüntülerle izleme deneyiminizi bir sonraki aşamaya taşıyın

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Filmlerde ve müzikte daha iyi duyulabilen sesler için Clear Voice

  Bir sohbetin önemli anlarını ya da bir şarkının ilham veren sözlerini genellikle kaçırırsınız. DVD'yi, kaçan keyfi görmezden gelerek geri sarmak da eğlenceyi keser. Clear Voice, şarkıda veya konuşmada seslendirmelerin anlaşılırlığını belirgin bir biçimde artıran, yenilikçi bir ses teknolojisidir. Her kelimeyi duyabilmenizi, böylece izlediğinizden en büyük keyfi alabilmenizi sağlar.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • Sadece üç kablosuyla kolayca kurulur

  Sadece üç kablosuyla kolayca kurulur

  Sadece üç kablo bağlayarak ev sinema sisteminizi mükemmel ses deneyimi yaşatmaya hazır hale getirebilirsiniz. En temiz surround ses kalitesini sunan bu gelişmiş tasarıma ek olarak, bu ev sinemasının kurulumu şaşırtıcı derecede kolaydır. İster duvara, ister bir TV standına, isterse masa üstüne kurulsun, istediğiniz her yere rahatlıkla taşınabilir ve evinize ve yaşam tarzınıza mükemmel uyum sağlar.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • Ekranda kontrolle medya oynatımı için iPod'unuzu bağlayın

  Ekranda kontrolle medya oynatımı için iPod'unuzu bağlayın

  Ev sinema sisteminize dahil olan bağlantı istasyonu, iPod'unuzdan film, müzik ve fotoğraf oynatmanıza olanak verir. Üstelik, ev sinema sisteminin uzaktan kumandasıyla iPod'unuzu kontrol edebilir ve TV ekranında iPod'un içeriğine göz atabilirsiniz. Dock cihazı, mutlak rahatlık ve kullanım kolaylığıyla taşınabilir eğlenceyi evinize getirir.

 • Tüm CD ve DVD filmlerinizin ve müziklerinizin keyfini çıkarın

  Tüm CD ve DVD filmlerinizin ve müziklerinizin keyfini çıkarın
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: