SoundBar DVD ev sineması

  SoundBar DVD ev sineması

  Tek sistemde 5.1 ev sineması

  Her türlü odada, herhangi bir oturma konumunda 5.1 surround sesin keyfini çıkarın. Ambisound özellikli bu tek parça bütünleşik sistem her türlü flat TV'nin altına tam oturur ve mükemmel ses ve görüntü kalitesiyle heyecan verici bir dinleme deneyimi sunar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Tek sistemde 5.1 ev sineması

Ambisound ile

 • Daha az hoparlörden 5.1 surround ses için Ambisound

  Daha az hoparlörden 5.1 surround ses için Ambisound

  Ambisound teknolojisi, daha az hoparlörle gerçek anlamda sarmalayan çok kanallı surround ses sağlar. Oturma konumu, oda şekli veya boyutunun getirdiği kısıtlamalar ile çok sayıda hoparlör ve kablo dağınıklığı olmadan içine alan bir 5.1 ses deneyimi sunar. Psikoakustik olgu, sıralı işlem ve hassas açılı sürücü konumlandırma özelliklerinin bir araya gelen etkisi ile Ambisound, daha az hoparlörden daha fazla ses iletir.

 • Dahili hoparlörler, amplifikatörler ve DVD oynatıcı ile SoundBar

  Dahili hoparlörler, amplifikatörler ve DVD oynatıcı ile SoundBar

  SoundBar, sıra dışı bir film deneyimi için üstün 5.1 surround ses sağlayan eksiksiz hepsi bir arada bir ev sinema çözümüdür. Hoparlör, amplifikatör ve DVD oynatıcı barındıran SoundBar, televizyonunuzun altında ihtiyacınız olan tek şeydir. Oturma odanızı istediğiniz şekilde tutmanıza olanak verirken, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaştığınız film anları için muhteşem çok kanallı ses deneyimi sağlar.

 • 37 inç ve üstü TV'ler için optimum uygunluk ile her tür flat TV ile uyumludur

  37 inç ve üstü TV'ler için optimum uygunluk ile her tür flat TV ile uyumludur

  SoundBar, her oturma odasına sofistike ve güzel bir hava verir. 94 cm (37") veya daha büyük ekranlı bir flat TV için tasarlanmasına rağmen, diğer flat TV'lere de bağlanarak, dekorasyonunuza ve yaşam tarzınıza uyar.

 • Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  Yumuşak dome tweeter'lar ve DoubleBASS ile mükemmel ses kalitesi

  DoubleBASS ve yumuşak kubbe tweeter'lar size olağanüstü bir ses kalitesi sunar. DoubleBASS, alçak frekansları yakalar ve bunları subwoofer'ın duyulabilir frekans aralığında yeniden oluşturur, bu sayede en derin bas tonlarını bile duyarsınız. Yumuşak kubbe tweeter'lar, her türlü ayrıntıyı tüm saflığı ile duyduğunuz, ses netliğini artıran ve sahneyi genişleten net yüksek ve orta frekanslar üretir.

 • HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p, çözünürlüğü High Definition'a yükselterek daha keskin görüntüler sağlar

  HDMI 1080p geliştirme, kristal netliğinde görüntüler sağlar. Standart tanımlamaya sahip filmler, artık daha fazla ayrıntı ve gerçeğe yakın görüntüler sağlayan gerçek yüksek tanımlama ile izlenebilir. Aşamalı Tarama özelliği ("1080p'de "p" ile ifade edilir), TV ekranlarında yaygın rastlanan titreşimli görüntüyü ortadan kaldırarak her zaman net görüntüler sağlar. Son olarak HDMI, sıkıştırılmamış dijital HD videoyu ve dijital çok kanallı sesi analoga dönüştürmeden taşıyabilen bir doğrudan dijital bağlantıdır ve gürültüden tamamen arınmış mükemmel görüntü ve ses kalitesi sunar.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  MP3 müziğe hayat veren FullSound™

  Philips'in yenilikçi FullSound teknolojisi, ses ayrıntılarını sıkıştırılmış MP3 müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirir ve genişletir, böylece hiçbir bozulma olmadan CD müziği deneyimi yaşayabilirsiniz. Ses işleme algoritmasına dayalı FullSound, Philips'in müzik yayını konusunda bilinen uzmanlığı ile en yeni nesil Dijital Sinyal İşlemcisini (DSP) bir araya getirir. Sonuç, daha fazla derinlik ve etkiye sahip tam bas, enstrüman zenginliği ve zengin ayrıntılardır. Sıkıştırılmış MP3 müziğinizi, ruhunuza dokunacak ve ayaklarınızı harekete geçirecek gerçek ses ile yeniden keşfedin.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: