DVD Kaydedici Ev Sinema Sistemi

  DVD Rewritable

  DVD Kaydedici Ev Sinema Sistemi

  Her şeyi Görün, Duyun, Kaydedin

  Bu tam ve eşsiz DVD Kaydedici / Ev Sinema Sistemi ile favori TV programlarınızı dijital kalitede kaydedin ve DivX de dahil tüm film formatlarını tam surround sesle oynatın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her şeyi Görün, Duyun, Kaydedin

 • Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  Hızlı ve kolay programlama için ShowView

  ShowView sistemiyle, video kaydedicinizi programlamak için yapmanız gereken tek şey, ShowView numarasını girmektir. Bu numara, en çok dokuz (çoğunlukla daha az) haneli tek bir koddur ve çoğu TV program rehberinde her TV programının yanında gösterilir.

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • Yüksek kaliteli video için tekli Skart bağlantısı üzerinde RGB

  Yüksek kaliteli video için tekli Skart bağlantısı üzerinde RGB

  Scart üzerinde RGB, yüksek kalitede video çıkışı için kolay bağlantı olanağı sağlayan bir kablo bağlantısıdır.

 • i.LINK ile dijital video kameranızı bağlayın

  Ayrıca IEEE 1394 ve FireWire olarak da anılır. i.LINK dijital video cihazlarını bağlamak için dünya çapında uygulanan standarttır. DV ve D8 video kameralar gibi dijital ev sineması cihazlarında olduğu gibi PC'lerde de kullanılır. Tüm ses ve video sinyallerini tek bir kablo üzerinden aktarma kolaylığına sahiptir. i.LINK dijital video girişiyle, ev videolarınızı, orijinal dijital görüntü kalitesinde kopyalayabilirsiniz.

 • Filmler: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve izleme keyfi sağlar.

 • Müzik: CD, CD-R/RW ve MP3-CD

  Birden çok format çalabilme yeteneği, çoğu disk formatını çalabilmenize olanak vererek maksimum disk uyumluluğu ve dinleme keyfi sağlar.

 • Müzikli slayt gösterisiyle fotoğraflar(JPEG)

  Fotoğrafları aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmayı daha eğlenceli hale getirin! Arka planda müzik çalarken bir fotoğraf slayt gösterisini çalıştırın.Bu Philips ürünü, JPEG resimlerle MP3 müziğin eş zamanlı gösterimini destekler.Müzikli slayt gösterici için kullanılan dosyaların aynı medya aygıtında saklandığından emin olun. En sevdiğiniz MP3 müziği seçin ve JPEG resimlerden oluşan bir slayt gösterisini başlatın.

 • USB flash sürücülerden fotoğraf görüntüleyen ve müzik çalan USB Direct

  Cihazınızı Philips DVD sistemindeki USB portuna takmanız yeterlidir. Dijital müziğiniz ve fotoğraflarınız, doğrudan cihazdan gösterilecektir. Artık önemli anlarınızı aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: