5.1 Ev sineması

  5.1 Ev sineması

  Ses tutkusu

  Bu tam dijital sistem, mükemmel bir surround ses çıkışı sağlayarak, evinizde gerçek bir sinema deneyimi yaşatır. Portatif medya oynatıcılardan USB cihazlarına kadar çok çeşitli formatları oynatabilir. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

5.1 Ev sineması

3D Açılı Hoparlörler, Blu-ray 3D oynatma HTS5580/12 Benzer ürünler bul

Ses tutkusu

Gerçek sinema deneyimi ve eşit ses dağılımı

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • 3D Açılı Hoparlörler sesi odada eşit şekilde dağıtır

  3D Açılı Hoparlörler sesi odada eşit şekilde dağıtır

  3D Açılı Hoparlörlerde sesi sadece ön tarafa değil, aynı zamanda yanlara da vererek daha geniş bir dinleme alanı oluşturan ve böylece daha kapsayıcı ve sinema benzeri surround ses keyfi çıkarmanıza olanak sağlayan açılı sürücüler bulunmaktadır.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka ses kullanımına hazır

  Salonunuzdaki kablo kalabalığını azaltacak kablosuz arka ses kullanımına hazır

  Kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde size ölçekleme ve hareket özgürlüğü sağlar. Parazit önleyici teknoloji kullanılarak geliştirilmiş olan kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlar. Philips kablosuz arka hoparlörleri ayrıca satın alabilirsiniz.

 • 3D Blu-ray Diskleri, DVD'leri, VCD'leri, CD'leri ve USB cihazlarını oynatır

  3D Blu-ray Diskleri, DVD'leri, VCD'leri, CD'leri ve USB cihazlarını oynatır

  3D Blu-ray Disk, DVD, VCD, CD veya USB cihazları gibi hemen her türlü disk ve ortam formatını oynatır. Bunun eşsiz kolaylığını ve ortam dosyalarınızı TV ve ev sinema sisteminizde paylaşabilme lüksünü yaşayın.

 • 1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı

  1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı
 • Benzersiz dokunmatik kontrollerle şık, parlak kaplama

  Benzersiz dokunmatik kontrollerle şık, parlak kaplama
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: