Ev sineması hoparlörleri

  Ev sineması hoparlörleri

  TV'nize muhteşem surround ses ekleyin

  Birden fazla hoparlörün yarattığı kablo dağınıklığı olmadan Blu-ray veya DVD oynatıcınızla muhteşem surround sesin ve TV eğlencesinin tadını çıkarın. Duvara monte edilebilen veya masa üstüne koyulabilen bu ev sinema sistemi hoparlörü aynı zamanda TV için harika bir aksesuardır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

TV'nize muhteşem surround ses ekleyin

Ses tutkusu

 • DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS teknolojisi ile daha dolu ve derin baslar

  DoubleBASS, küçük boyutlardaki subwoofer'larınızdan, en derin bas tonlarını bile duyabilmenizi sağlar. Düşük frekansları yakalayıp bunları subwoofer'ın duyulabilir aralığında tekrar oluşturarak daha yüksek ve canlı bir ses sunar ve eksiksiz bir dinleme deneyimi yaşamanızı sağlar.

 • Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Dijitale geçin, müziklerinizin ve videolarınızın gerçek kalitesini keşfedin. Dolby Digital ve DTS Digital Surround, dijital müzik ve videoları canlandırıp güçlendirdiği için stereo müzik sesleri bile mükemmel çıkar. Böylece ev sineması hoparlörünüzle gerçek surround sesin keyfini sürebilirsiniz.

 • Toz birikmesini önlemek ve ses bozulmasını azaltmak için tasarlanmıştır

  Toz birikmesini önlemek ve ses bozulmasını azaltmak için tasarlanmıştır

  Toz tutmayan özel gözenekli malzeme, hoparlörleri ses dağılımını etkileyebilecek tozlardan korur.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • Üstün TV deneyimi için cihazlarınızı kolayca bağlayın

  Üstün TV deneyimi için cihazlarınızı kolayca bağlayın

  Sadece TV yayınından değil, TV'nize bağlı tüm cihazlardan gelen ses mükemmel çıkar. Size zahmetsiz eğlence keyfi yaşatmak için tasarlanan bağlantıyı tek bir adımda kurarak ev sinema sisteminize bağlı cihazlarınızın tümünün keyfini TV'nizde sürebilirsiniz. Böylece TV, müzik ve video keyfinizi canlı, net ve zengin tonlarla süsleyebilirsiniz.

 • MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, taşınabilir ortam oynatıcılardan müzik çalar

  MP3 Link, MP3 dosyalarının doğrudan taşınabilir ortam oynatıcınızdan ev sinema sisteminizde oynatılmasını sağlar. Taşınabilir MP3 çalarınızı dahili MP3 Link jakına bağlayın ve MP3 müziğin keyfini, Philips ev sinema sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle çıkarın. MP3 Link, taşınabilir müziğinizi oturma odanızın konforuna taşır.

 • Daha geniş ses dağılımı için kıvrımlı SoundBar tasarımı

  Daha geniş ses dağılımı için kıvrımlı SoundBar tasarımı
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: