Dijital AV alıcı sistemi

  Dijital AV alıcı sistemi

  Her şeyi duyun

  DVD oynatıcınızı, Kaydedicinizi, hatta VCR'ınızı eksiksiz bir Ev Eğlence Sistemine dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz? Tek yapmanız gereken, aygıtınızı bu şık dijital alıcı sistemi ile eşleştirmek ve kendi ortamınızda film ve müziklere dalıp gitmek.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Her şeyi duyun

 • DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  DTS, DolbyDigital ve ProLogic II surround ses

  Dahili DTS ve Dolby Dijital dekoder, bir surround ses deneyimi ile şaşırtıcı doğallıkta bir ambiyans ve dinamik bir gerçekçilik sunmak için tüm altı kanallı ses verisini işleyerek harici bir dekoder kullanma gereksinimini ortadan kaldırır. Dolby Pro Logic II, herhangi bir stereo kaynaktan beş kanallı surround ses işleme özelliği sunar.

 • Dahili FM/MW tuner

  Dahili FM/MW tuner
 • Kompakt, güçlü ses için gelişmiş Class D Amplifier™

  Mükemmel ses söz konusu olduğunda, seste bozulmaya yer yoktur. Dijital amplifikatörler, standart analog amplifikatörlere göre çok daha az ısındıklarından, daha küçük set boyutlarına olanak verir. Philips Class D Amplifiers™, EMI (Elektromanyetik Karışma) önleyici ve kontrol edici özellikte tasarlandığından, rakipler tarafından kullanılan dijital amplifikatörlerden üstün, son derece güçlü ses verir. Class D Amplifiers™ ayrıca, seste bozulmayı ortadan kaldıran ve ses kalitesinde kayıpları engelleyen kapalı halka tasarımından yararlanır. Sonuçta, çok daha küçük boyutlu bir cihazdan, çok gelişkin ses performansı elde edilir.

 • Konik Tweeter'lar yüksek frekanslarda SACD sesi güçlendirir

  LEXAR'dan yapılma son derece hafif ve sert bir yansıtıcı zar kullanarak daha yüksek ses frekanslarının verilebilmesini sağlayan Konik Tweeter'lar, sesteki en ufak yükselip alçalmaları bile yakalar ve en yüksek frekanslardaki SACD sesi güçlendirir. Yansıtıcı diskin özel konik şekli, daha yüksek frekanslarda daha geniş bir ses dağılımı sağlar. Bunun sonucunda, inanılmaz net ve keskin yüksek tonlar, genel ses aralığında da daha dengeli ses dağılımı elde edilir.

 • doğrudan bağlantı için 6 kanal analog giriş

  Alıcınızdaki 6 kanal analog giriş, çok kanallı DVD/SACD Çalar'ınızın analog çıkışına doğrudan bağlanmanıza olanak verir.

 • Dijital koaksiyel ve optik girişler

  Dijital koaksiyel ve optik girişler, alıcınızda en yüksek kalitede dijital ses giriş bağlantıları sunar. Tek bir kablo kullanarak AV donanımınızdan Dolby Dijital, MPEG2, PCM ve DTS sesleri alıcınıza dijital olarak aktarabilirsiniz.

 • Eksiksiz ev eğlencesini başlatmak için kolay kurulum

  Philips, sisteminizin ilk kurulmasında size kılavuzluk etmek için, bağlanma ve resim ve ses almanın temel adımlarında size kılavuzluk etmek için açık seçik çizimler ve renklerle kolay bir yaklaşım sergileyen bir Hızlı Başlangıç Kılavuzu vermektedir. Bu temel adımlar, paket kutusundaki tek bir sayfada açıkça anlatılmakta, böylece kurma hızlı ve basit hale getirilmektedir.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: