Soundbar hoparlör

  • KA

  Soundbar hoparlör

  Tüm TV'ler için güçlü ses

  HTL5140, maksimum 320 W çıkışlı ince bir Soundbar'dır. Birinci sınıf metal kaplaması ile şık bir ürün olan Soundbar duvara monte edilebilir veya masa üstüne yerleştirilebilir. Video için bir HDMI girişi HDMI ARC ve kablosuz müzik dinlemek için aptX® özellikli Bluetooth® ve AAC. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 999,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Soundbar hoparlör

2.1 CH kablosuz subwoofer, Bluetooth® aptX, AAC ve NFC, 1 HDMI girişi ve HDMI çıkışı ARC, 320 W HTL5140B/12 Benzer ürünler bul

Tüm TV'ler için güçlü ses

kablosuz subwoofer ile

 • Güçlü 320 W ses çıkışı

  Güçlü 320 W ses çıkışı

  İçindeki her biri 4 woofer'lı ve 2 tweeter'lı iki ünite, sesi mükemmel dengede tutar. Ünitelerin toplamda sağladığı 320 W ses çıkışı 17 L subwoofer kutusunun güçlü bas sesiyle bir arada.

 • Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Mükemmel surround ses için Dolby Digital ve DTS

  Dijitale geçin, müziklerinizin ve videolarınızın gerçek kalitesini keşfedin. Dolby Digital ve DTS Digital Surround, dijital müzik ve videoları canlandırıp güçlendirdiği için stereo müzik sesleri bile mükemmel çıkar. Böylece ev sineması hoparlörünüzle gerçek surround sesin keyfini sürebilirsiniz.

 • Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

  Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

  Kablosuz müzik dinlemek için Bluetooth® (aptX® ve AAC)

 • Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Tek dokunuş NFC (Yakın Alan İletişimleri) teknolojisiyle Bluetooth cihazlarını kolayca eşleştirin. Hoparlörü açmak için NFC özellikli bir akıllı telefonu veya tableti hoparlörün NFC alanına dokundurun, Bluetooth eşleşmesini başlatın ve müzik akışını başlatın.

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Yüksek çözünürlükte ses için Mylar malzemeden üretilen tweeter

  Tweeter'larda kullanılan benzersiz Mylar malzeme, olağanüstü ses kalitesi ortaya çıkarır. Tüm yüksek frekansların mükemmel şekilde elde edilmesi sayesinde müziğiniz hayat bulur ve filmler gerçek seslerine kavuşur. İki yönlü tasarımın ayrılmaz bir parçası olan ve woofer ile birlikte çalışan tweeter, yüksek frekanslarda daha net, daha geniş ve daha hassas ses ortaya çıkarır. Gelişmiş netlik müziğin tüm farklı bileşenlerinin birbirinden ayrılabilmesini sağlar. Tüm enstrümanları ayrı ayrı dinleyin, vokalleri daha net duyun ve tüm ayrıntılarını fark ederek müziğinizin keyfini çıkarın.

 • Harika görüntü ve ses kalitesi için bir HDMI girişine bağlayın

  Oynatıcınızın bir ses HDMI girişini/çıkışını 3D olmayan AV alıcınıza bağlayarak muhteşem 3D görüntülerin ve kristal netlikte 5.1 veya 7.1 sesin tadını çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: