Soundbar hoparlör

  Soundbar hoparlör

  Tüm TV'ler için güçlü ses

  Tek bir kabloyla TV'nizden büyüleyici sanal surround ses alın! Film izlemenin yanı sıra, mobil cihazlarınızla yüksek kalite Music iLink MP3 çalabilirsiniz. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 1.199,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Soundbar hoparlör

2.1 CH kablosuz subwoofer, Bluetooth® ve NFC, HDMI ARC, 200 W HTL3140B/12 Benzer ürünler bul

Tüm TV'ler için güçlü ses

kablosuz subwoofer ile

 • Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Gerçekçi bir film deneyimi için Virtual Surround Ses

  Philips Virtual Surround Ses, beşten az sayıda hoparlörden oluşan bir sistemden zengin ve derin bir surround ses elde edilmesini sağlar. Son derece gelişmiş mekansal algoritmalar, ideal 5.1 kanal ortamında ortaya çıkan ses özelliklerini orijinaline sadık kalarak üretir. Her türlü yüksek kaliteli stereo kaynağı gerçekçi, çok kanallı surround sese dönüştürülür. Üstelik odanızı dolduran zengin ses keyfini yaşamak için herhangi bir ekstra hoparlör, kablo veya hoparlör standı almanız gerekmez.

 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartlarından biri olan Dolby Dijital, insan kulağının sesi işleyiş biçiminden yararlandığı için, gerçekçi bir mekan hissi veren muhteşem kalitede bir surround sesin tadını çıkarırsınız.

 • iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  iPod/iPhone/MP3 çalardan müzik dinlemek için ses girişi

  Ses girişi, Philips ev sinema sistemiyle basit bir bağlantı kurarak müziğinizi doğrudan iPod/iPhone/iPad, MP3 çalar veya dizüstü bilgisayarınızdan kolayca dinlemenizi sağlar. Müziğinizi Philips ev sineması sisteminin üstün ses kalitesiyle dinlemek için tek yapmanız gereken, ses cihazınızı Ses girişi jakına bağlamak.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Bluetooth eşleme için NFC ile tek bir dokunuş özellikli akıllı telefonlar

  Bluetooth eşleme için NFC ile tek bir dokunuş özellikli akıllı telefonlar

  Tek dokunuşla NFC (Yakın Alan İletişimleri) teknolojisiyle Bluetooth® cihazlarını kolayca eşleştirin. Ses çıkışını açmak için NFC özellikli bir akıllı telefonu veya tableti ses çıkışının NFC alanına dokundurun, Bluetooth® eşleştirmesini ve müzik akışını başlatın.

 • Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  Duvara, masa üzerine veya standa esnek yerleşim

  İstediğiniz yere koyabileceğiniz bu ev sinema sisteminin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın. TV standı üzerinde, masa üzerinde veya duvara monte edilmiş olarak kullanabileceğiniz bu ürün, mükemmel görünür ve sorunsuz çalışır. Bir kere olsun mükemmel bir ev sineması deneyiminden vazgeçmeden evinizin görünüşü hakkında kontrolü ele alın.

 • Akıllı telefonunuzdan Bluetooth™ üzerinden kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin

  Akıllı telefonunuzdan Bluetooth™ üzerinden kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın
 • Televizyonunuzun önünde kusursuz görünmesi için alçak profil

  Televizyonunuzun önünde kusursuz görünmesi için alçak profil
 • Harici subwoofer aksiyona heyecan katar

  Harici subwoofer aksiyona heyecan katar
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: