5.1 3D Blu-ray Ev sinema sistemi

  5.1 3D Blu-ray Ev sinema sistemi

  Crystal Clear Sound ile gerçek sinema deneyimi

  Bu Philips ev sinemasıyla müziği ve filmleri zenginleştirin. 15 mm yumuşak dome, horn yüklü tweeter ile ses artık hiç olmadığı kadar parazitsiz. Ultra canlı düşük notalar için 3 kat daha dayanıklı, güçlü “Ribbed” Bass Reflex sistemi de yanında. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

5.1 3D Blu-ray Ev sinema sistemi

Crystal Clear Sound, Dahili Wi-Fi ve Bluetooth®, HDMI hub ve USB üzerinden iPod/iPhone, 1000 W HTB5570D/12 Benzer ürünler bul

Crystal Clear Sound ile gerçek sinema deneyimi

Sesin tutkusu

 • Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray

  Full HD 3D TV ile kendinizi oturma odanızda 3D filmlerin büyüsüne bırakın. Aktif 3D, eksiksiz 1080 x 1920 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni nesil hızlı anahtarlamalı ekranları kullanır. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle bu görüntüleri izleyerek ev sineması sisteminizde gerçek Full HD 3D izleme deneyimi yaşayacaksınız. Blu-ray üzerinde sunulan en yeni 3D filmler çok çeşitli yüksek kaliteli içerik seçenekleri ile birlikte sunmaktadır. Blu-ray ayrıca inanılmaz gerçeklikte ses deneyimi sunan sıkıştırılmamış surround ses de sağlamaktadır.

 • Harika görüntü ve ses kalitesi için 2 HDMI çıkışına bağlayın

  Harika görüntü ve ses kalitesi için 2 HDMI çıkışına bağlayın

  Oynatıcınızın 2 ses HDMI çıkışını 3D olmayan AV alıcınıza bağlayarak muhteşem 3D görüntülerin ve kristal netlikte 5.1 veya 7.1 sesin tadını çıkarın.

 • Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmanız için dahili Wi-Fi

  Bağlı ortamınıza kablosuz olarak ulaşmanız için dahili Wi-Fi

  Dahili WiFi sayesinde ev sinemanızı doğrudan ev ağınıza bağlayarak popüler çevrimiçi hizmetlere kolayca ulaşabilirsiniz. TV ekranınıza uyacak şekilde uygun hale getirilmiş filmler, resimler, bilgi-eğlence ve diğer çevrimiçi içerikleri sunan en iyi web sitelerinden bazılarının keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD

  Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray Disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Kablo karmaşası olmadan yerleştirebileceğiniz kablosuz arka hoparlör seçeneği

  Kablo karmaşası olmadan yerleştirebileceğiniz kablosuz arka hoparlör seçeneği

  Bir wifi adaptör yardımı ile bağlanabileceğiniz kablosuz arka hoparlörler, hoparlör yerleşiminde size ölçeklenirlik ve hareket özgürlüğü verir. Parazite yol açmayan teknolojiyle geliştirilmiş kablosuz hoparlörler, görünür kablo bağlantıları olmaksızın tam surround ses sağlar.

 • Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panel

  Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri, ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlar.

 • Üstün netlik ve gerçekçilik için Crystal Clear Sound

  Üstün netlik ve gerçekçilik için Crystal Clear Sound
 • 1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı

  1000 W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışı
 • Müzik cihazlarınızdan Bluetooth kablosuz müzik akışı

  Müzik cihazlarınızdan Bluetooth kablosuz müzik akışı
 • USB portu ile iPod/iPhone'unuzu çalın ve şarj edin

  iPod/iPhone'unuzu şarj ederken en sevdiğiniz müzikleri dinleyin! Tek yapmanız gereken şey iPod/iPhone'unuzu USB kablosuyla Ev Sineması Sisteminin USB portuna bağlamak. iPod/iPhone'unuz şarj olurken müzik çalar, böylece müzik dinlerken Apple cihazınızın pilinin bitmesinden endişelenmenize gerek kalmaz.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DivX, DivX Certified, ve ilgili logolar, DivXNetworks, Inc.adına tescil edilmiş ticari markalardır ve lisansla kullanılmaktadırlar.
 • Dolby ve çift D simgesi, Dolby Laboratories Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: