Mini Hi-Fi Sistemi

  Mini Hi-Fi Sistemi

  Favori MP3-CD müziğinizi zengin sesle dinleyin

  FWM185 ile, CD/MP3/WMA şarkılarınızın 10 saate kadar kesintisiz keyfini yaşayın. Portatif müzik çalarınızdaki Doğrudan USB ve MP3 çalar girişi ile evde en sevdiğiniz şarkıları dinleyerek müzik zevkinizi artırın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Favori MP3-CD müziğinizi zengin sesle dinleyin

ve doğrudan USB'den oynatma

 • 10 saatlik MP3-CD müzik

  10 saatlik MP3-CD müzik

  MP3, "MPEG 1 Audio layer-3" teriminin kısaltmasıdır. MP3, büyük dijital müzik dosyalarının ses kalitesinde önemli bir azalma olmaksızın 10 kata kadar küçültülebildiği, devrim niteliğinde bir sıkıştırma teknolojisidir. Ses dosyalarının hızlı ve kolayca aktarılmasına olanak sağlaması nedeniyle de Internet üzerinde kullanılan standart ses sıkıştırma formatı haline gelmiştir.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  En iyi müzik stili ayarları için Dijital Ses Kontrolü

  Dijital Ses Kontrolü, farklı müzik türleri için önceden ayarlanmış Jazz, Rock, Pop ve Classic kontrolleri sunmaktadır. Her modda ses dengesinin otomatik olarak ayarlanması ve seçilen müzik türünde en önemli ses frekanslarının ön plana çıkarılması amacıyla grafik eşitleyici teknolojisi kullanılmaktadır. Sonuç olarak Dijital Ses Kontrolü ile, ses dengesini çalmakta olan müzik türüne göre hassas bir biçimde ayarlayarak müzikten en yüksek performansı alabilirsiniz.

 • 120W RMS toplam çıkış gücü

  120W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 120W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  MP3/WMA müzik çalma için doğrudan USB

  USB Direct moduyla, USB cihazınızı doğrudan Philips cihazınızın USB portuna bağladığınızda dijital müziğiniz doğrudan Philips cihazınızdan çalınır.

 • 2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses

  2 Yönlü Bas Refleks Hoparlör Sistemi ile güçlü ses
 • Radyo keyfi için AM/FM tuner

  Radyo keyfi için AM/FM tuner
 • Stereo kasetçalar

  Stereo kasetçalar
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: