Bluetooth® özellikli docking hoparlör

  Bluetooth® özellikli docking hoparlör

  Evinize yakışan ses

  Bu şık docking hoparlörü masanıza veya istediğiniz başka bir yere koyun ve kablosuz Bluetooth akışı sayesinde kristal netliğinde sesiyle dünyanızı müzikle doldurun. iPod/iPhone/iPad cihazınızı bilgisayarınızla senkronize edin. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Bluetooth® özellikli docking hoparlör

iPod/iPhone/iPad için DS3600/12 Benzer ürünler bul

Evinize yakışan ses

Ses tutkusu

 • DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  DBB ile alçak sesleri derin bas için her ses seviyesinde koruma

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  İnternet radyosu ve diğer harika özellikler için ücretsiz DockStudio uygulaması

  Ücretsiz uygulama bir dizi harika özelliği docking hoparlörünüze ekler. Hava durumunu görebilir, saati öğrenebilir ve hatta en sevdiğiniz resimleri duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz. DockStudio ayrıca dünyanın dört bir yanından binlerce İnternet radyo istasyonunu dinlemenizi sağlar. Uygulama yeni görüntü stilleri ve işlevlerle güncellenecektir.

 • 20 W RMS toplam çıkış gücü

  20 W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Derin bas sesler için hassas ayarlanmış bas boruları

  Her bir woofer için ayarlanan cömert 3L akustik ses düzeyi ile arkadan çıkışlı hassas ayarlanmış bas boruları arasındaki tam uyum sayesinde böylesine küçük bir hoparlörden gerçekten etkileyici ve derin bir bas performansı ede edilir. Sonuç: benzersiz gerçekçilikte, derin bir dinleme deneyimi.

 • iPod/iPhone/iPad'den Bluetooth ile kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Diğer Bluetooth cihazlara kolay kablosuz bağlantı sağlayan bu teknolojisi sayesinde iPod, iPhone veya iPad'inizdeki en sevdiğiniz müzikleri dilediğiniz yerde Philips ses sisteminizden kolayca dinleyebilirsiniz.

 • iPod/iPhone/iPad ile PC senkronizasyonu

  Bağlayın, oynatın, senkronize edin ve şarj edin! iPod, iPhone veya iPad cihazınız şarj olurken ve USB aracılığıyla bilgisayarınızla senkronize edilirken siz en sevdiğiniz müzikleri dinleyin ve rakipsiz kullanım kolaylığıyla üstün ses kalitesinin keyfini çıkarın. Harika melodileri şarj sorunu olmadan kesintisiz dinleyin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: