docking hoparlörü

  docking hoparlörü

  Evinize yakışan ses

  Lightning konektörüyle iPhone 5 ve en son iPod'lar ile uyumlu olan DS1155 docking hoparlörü, sadece güçlü ve zengin ses sunmakla kalmaz, aynı zamanda saat göstergesi ve yumuşak gece ışığıyla komodininiz için mükemmel bir cihaz haline gelir. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 349,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

docking hoparlörü

ve Lightning konektörü, iPod/iPhone için, Şarj için USB portlu, 6 W DS1155/12 Benzer ürünler bul

Evinize yakışan ses

 • Lightning konektörüyle hızlı şarj ve müzik çalma

  Lightning konektörüyle hızlı şarj ve müzik çalma

  Yeni Lightning konektörüyle iPod/iPhone'unuzu şarj ederken müzik dinleme keyfini yaşayın! Cihazınızı doğrudan hoparlöre yerleştirerek özenle seçtiğiniz şarkıları harika ses kalitesiyle dinleyin. Cihazınız müzik çalarken bir yandan da hızla şarj olduğu için pilin bitmesinden endişe etmenize gerek kalmaz.

 • Dock'a bağlandığında iPod/iPhone saatiyle otomatik eşitleme

  Bu bağlantı istasyonunun saati, dock'a bağladığınızda iPod/iPhone saati ile otomatik olarak eşitlenir.

 • 6W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: