Bağlantı Eğlence Sistemi

  DVD playback

  Bağlantı Eğlence Sistemi

  iPod, DVD ve SD karttan video izleyin

  21,6 cm (8,5") genişliğindeki döner ekranda DVD ve iPod videolarınızın keyfini çıkarın. Bu şık ve kompakt Philips DCP850'de bellek kartınızdaki dijital fotoğraflarınızı veya DivX filmlerinizi izlemenize olanak sağlayan bir SD/MMC bellek kartı okuyucu da bulunmaktadır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

iPod, DVD ve SD karttan video izleyin

 • iPod'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu şarj ederken MP3 müzik keyfiniz kesilmesin! Bağlantı istasyonu sayesinde iPod'unuzu doğrudan Bağlantılı eğlence sisteminize bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod'unuzu çalarken şarj ettiğinden, müzik dinlerken iPod pilinizin bitmesi gibi bir derdiniz olmak. iPod'unuzdaki müzik dosyaları arasında gezinmek, seçmek ve çalmak için uzaktan kumandayı kullanın. Bağlantılı eğlence sistemine bağlandığında, iPod'unuzu otomatik olarak şarj edilir.

 • DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DVD, DVD+/-R ve DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® ve MPEG4 filmleri oynatın

  DivX® desteğiyle, DivX®'le şifrelenmiş görüntüleri oturma odanızın rahatlığı içinde izleyebilirsiniz. DivX® medya formatı, filmler, film fragmanları ve müzik videoları gibi büyük dosyaları CD-R/RW, hafıza kartı ve DVD-video gibi medya araçlarında saklayabilmenize olanak sağlayan MPEG4 tabanlı bir görüntü sıkıştırma teknolojisidir. DivX® CD'leri, DVD oynatıcı, DVD kaydedici ya da ev sinema sistemlerinde oynatılabilir.

 • Film ve fotoğraflarınız için SD/MMC kart yuvası

  Film ve fotoğraflarınız için SD/MMC kart yuvası

  Video kliplerinizi, fotoğraflarınızı ve müziğinizi kolayca ve anında görüntüleyin ve çalın. Oynatıcı, ultra rahatlık sağlamak amacıyla SD/MMC hafıza kartları için dahili bir kart yuvasına sahiptir. Kartta sakladığınız multimedya dosyalarına erişmek için hafıza kartını, oynatıcının yanında bulunan yuvaya takın.

 • Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmleri 16:9 geniş ekran formatıyla izleyin

  Filmlerinizi ve dijital fotoğraflarınızı görüntüleyin ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşın. 16:9 geniş ekran en-boy oranı, evrensel - yüksek çözünürlüklü dijital televizyon için standarttır. Yerel 16:9 en-boy oranı, görüntünün alt ve üstünde boşluk ve ölçeklemeden ve görüntüyü farklı bir ekran boyutuna sığdırmaktan kaynaklanan kalite kaybı olmadan video görüntüleme anlamına gelir.

 • Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Mükemmel film deneyimi için Dolby Dijital

  Dünyanın önde gelen dijital çok kanallı ses standartlarından biri olan Dolby Dijital, insan kulağının sesi işleyiş biçiminden yararlandığı için, gerçekçi bir mekan hissi veren muhteşem kalitede bir surround sesin tadını çıkarırsınız.

 • Gelişmiş görüntüleme esnekliği için 8,5" dönebilen renkli LCD panel

  Gelişmiş görüntüleme esnekliği için 8,5" dönebilen renkli LCD panel
 • Hem sistem hem de iPod için tek bir uzaktan kumanda

  Hem sistem hem de iPod için tek bir uzaktan kumanda
 • İdeal ekran kalitesi için Zero Bright Dot™ özelliğine sahip ekran

  LCD ekranındaki rahatsız edici boş noktalardan arınmış, en yüksek kalitedeki görüntülerin keyfini çıkarın. LCD ekranlarında genellikle, LCD endüstrisinde 'parlak nokta' denilen kusurlar bulunmaktadır. Sınırlı sayıda parlak nokta, bir zamanlar LCD seri üretiminin kaçınılmaz sonucu olarak değerlendirilmekteydi. Philips'in portatif DVD Oynatıcılarda uyguladığı titiz kalite kontrol prosedürleri ile LCD ekranlarımız parlak noktalara sıfır toleransla üretilmektedir. İdeal ekran kalitesinden emin olmak için Philips Zero Bright Dot™ (Sıfır Parlak Nokta) kullanılan portatif DVD Oynatıcıları tercih edin.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: