iPod/iPhone için bağlantı istasyonu

  iPod/iPhone için bağlantı istasyonu

  Ses kulesi

  Philips Docking sistemi DCM580 ile derin etki yaratan gerçek sesin tadını çıkarın. Kule tasarımı iPhone/iPod aygıtlarını, CD'leri ve USB aygıtlarını destekler. LivingSound teknolojisi, en iyi dinleme deneyimi için sesi oda içinde eşit şekilde dağıtır.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Ses kulesi

LivingSound ile daha güçlü, gerçek stereo ses

 • 140W RMS toplam çıkış gücü

  140W RMS toplam çıkış gücü

  RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Ana kural olarak amplifikatörler, ses sinyalinde bozulma olmaksızın güçlendirebilecekleri elektrik enerjisiyle ve hoparlörler ses enerjisine dönüştürebilecekleri elektrik enerjisiyle sınırlıdır. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Dijital FM radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

  LivingSound ile daha geniş, gerçek stereo ses

  Philips tarafından patenti alınmakta olan LivingSound, dinleme merkezini (odadaki ideal dinleme konumu) oldukça genişletir, böylece daha geniş bir alanda gerçek müziğin keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitli ses işlemlerini bir araya getiren LivingSound, kompakt stereo sistemlerinde genellikle kaybedilen zenginliği ve mekansal ayrıntıları korur. Sonuç olarak odaya geniş ve eşit bir biçimde dağıtılmış, beklenenden daha geniş bir dinleme merkezidir. Artık alışıldığı gibi dar bir alanda müzik dinlemenize gerek yok. Daha geniş bir alanda optimum stereo sesin keyfini çıkarın.

 • Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

  Taşınabilir müzik çalma için MP3 Link

  MP3 link bağlantısı, MP3 içeriğinin taşınabilir ortam oynatıcılardan doğrudan çalınmasına olanak verir. Ses sisteminin sağladığı üstün ses kalitesiyle en sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarma avantajı sunmasının yanı sıra, yapmanız gereken tek şey taşınabilir MP3 çalarınızı ses sistemine takmak olduğundan MP3 link son derece kullanışlıdır.

 • iPod'unuzu/iPhone'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu/iPhone'unuzu aynı anda çalın ve şarj edin

  iPod'unuzu/iPhone'unuzu şarj ederken MP3 müzik keyfiniz kesilmesin! Bağlantı istasyonu sayesinde çalma cihazınızı doğrudan Bağlantılı eğlence sisteminize bağlayarak en sevdiğiniz müzikleri mükemmel ses kalitesiyle dinleyebilirsiniz. Ayrıca, iPod'unuzu/iPhone'unuzu çalarken şarj ettiğinden, müzik dinlerken çalma cihazı pilinizin bitmesi gibi bir derdiniz olmaz. Bağlantılı eğlence sistemine bağlandığında, çalma cihazınız otomatik olarak şarj edilir.

 • MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  MP3/WMA-CD, CD ve CD-RW çalın

  Ses sıkıştırma teknolojisi, ses kalitelerini düşürmeden büyük dijital müzik dosyalarının boyut olarak 10 kata kadar küçültülmesine olanak verir. MP3 veya WMA, Philips oynatıcınızda dijital müzik dünyasının keyfini çıkarmanıza olanak veren sıkıştırma formatlarından ikisidir. Internet'teki yetkili müzik sitelerinden MP3 veya WMA şarkılar indirin veya ses CD'lerinizi dönüştürerek kendi MP3 veya WMA müzik dosyalarınızı oluşturun ve bunları cihazınıza aktarın.

 • En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

  En iyi ses netliği için saf dijital ses işleme teknolojisi

  Gelişmiş saf dijital ses işleme teknolojisi, iPhone/iPod cihazlarındaki analog ses çıkışını kullanan docking müzik çalarlarda bulunan geleneksel analog ses işleme teknolojisine göre mükemmel bir ses performansı sunar. iPhone/iPod cihazının dijital ses çıkışını alıp döngünün her aşamasında dijital işleme teknolojisini uygulayarak çok daha yüksek bir Sinyal-Gürültü oranı elde edilmesini sağlar. Sonuçta, mükemmel dengeye sahip üstün bir ses netliği ortaya çıkar.

 • Taşınabilir USB sürücüler ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Taşınabilir USB sürücüler ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Hi-Fi sisteminiz üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • Dahili subwoofer içeren 4.1 hoparlör sistemi

  Dahili subwoofer içeren 4.1 hoparlör sistemi.

 • Albüm kapaklarında kolay gezinme için patentli döner bağlantı istasyonu

  Albüm kapaklarında kolay gezinme için patentli döner bağlantı istasyonu.

 • Yaşam tarzınıza uyum sağlayacak benzersiz kule tasarım

  Yaşam tarzınıza uyum sağlayacak benzersiz kule tasarım.

 • iPod/iPhone için arka aydınlatma kullanıcı deneyimini zenginleştirir

  iPod/iPhone için arka aydınlatma kullanıcı deneyimini zenginleştirir

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: