1
Araç içi ses

Koaksiyel araç hoparlörü

  Koaksiyel araç hoparlörü

  Mobil müzik salonunuz

  Philips CSP610 stereo otomobil hoparlörleri ile müziği hissedin. Bu 2 yollu 16,5 cm'lik hoparlörlerin en yüksek güç noktası 210 W olup, müziği tüm detaylarıyla hissedip keyfini çıkarmanızı sağlayan yumuşak PEI dome tweeter ile hafif polipropilen koniye sahiptir. Tüm faydaları görün

  Maalesef bu ürün artık mevcut değil

 • Mobil müzik salonunuz

  Play Pause
 • Mobil müzik salonunuz

  Play Pause

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Mobil müzik salonunuz

Philips CSP610 stereo otomobil hoparlörleri ile müziği hissedin. Bu 2 yollu 16,5 cm'lik hoparlörlerin en yüksek güç noktası 210 W olup, müziği tüm detaylarıyla hissedip keyfini çıkarmanızı sağlayan yumuşak PEI dome tweeter ile hafif polipropilen koniye sahiptir. Tüm faydaları görün

Maalesef bu ürün artık mevcut değil

Koaksiyel araç hoparlörü

16, 5 cm (6, 5"), 2 Yollu, 210W Tepe Noktası CSP610/00 Benzer ürünler bul

Mobil müzik salonunuz

canlı ses sunan 2 yollu stereo ile

 • Net ses çıkışı için hafif polipropilen koni

  Net ses çıkışı için hafif polipropilen koni

  Hoparlörün içinde, bir ses bobininin üzerinde bulunan bir diyafram, bir giriş sinyali alındıktan sonra sinyal dalga biçimini oluşturur. Sinyal dalgasını bir ses dalgasına dönüştürür. Polipropilen bu güne kadar keşfedilen en hafif plastiklerden biridir ve ağırlığı, yüksek dayanıklılığı, sağlamlığı ve yüksek sıcaklıklara toleranslı olması sayesinde hoparlör diyaframları için mükemmel bir malzemedir. Bu polipropilen koniler en küçük ses sinyallerine bile reaksiyon göstererek canlı ses çıkışyla yüksek müzik kalitesi sunarlar.

 • Maksimum ses detayları için hassas kumaş kaplama

  Maksimum ses detayları için hassas kumaş kaplama

  Son derece hassas bir kumaş woofer diyaframını hoparlör kasasına bağlayarak hoparlörü çevreleyen bir askı sistemi oluşturur. Bir ses sinyali woofer içindeki koniye ulaştığında, kumaş kaplama koniyi gereken konuma geri getirerek başka bir ses sinyalini almaya hazırlar. Bu şekilde woofer, her sinyali minimum bozulmayla alarak, dinlediğiniz müzik ne kadar yüksek ya da düşük sesli olursa olsun, net bir ses çıkışı sağlar.

 • Sıcak tonlar için yumuşak PEI dome tweeter

  Sıcak tonlar için yumuşak PEI dome tweeter

  PEI (Polieterimit), hafifliği, yüksek dayanıklılığı, yüksek kararlılığı ve yüksek sıcaklıklara olan toleransı sayesinde tweeter kubbeleri için en ideal malzemedir. Tweeter'in içinde bulunan küçük diyafram (kubbe açıklığı), yüksek frekanslı sesler üretir. Bu PEI kubbeler, müziğinizin sıcak tiz seslerle doygun bir şekilde size ulaşmasını sağlayacak şekilde en yüksek notaları bile yakalayabilir. Kubbe biçimi aynı zamanda sesi çevreye dağıtarak otomobildeki her koltukta yüksek notaların duyulmasını da sağlar.

 • Yüksek güç performansı için güçlü ferrit mıknatıs

  Yüksek güç performansı için güçlü ferrit mıknatıs

  Ferrit, kalıcı ve eş evreli manyetik alana sahip olan hafif ancak güçlü bir malzemedir. Ses bobininin ve diyaframın hareketini tetikleyen en önemli hoparlör bileşenidir. Bir giriş sinyali alındığında, ses bobini elektromıknatıs gibi çalışarak woofer ve tweeter diyaframının çekilmesini ve itilmesini sağlar. Ferrit mıknatıs, diyaframın sorunsuz hareket etmesi için dengeli bir manyetik alan oluşturarak ses çıkışının daha az bozulmayla verilmesini sağlar. Ferrit gibi kararlı ve son derece gidergen bir mıknatıs kullanılması, ses tonunu yumuşatırken, yüksek seslerin net şekilde duyulmasını sağlar.

 • Şık hoparlör ızgarası hasarlara karşı koruma sağlar

  Şık hoparlör ızgarası hasarlara karşı koruma sağlar

  Hoparlör ızgarası, otomobillere lüks bir görünüm verecek şekilde tasarlanmıştır. Çıkarılabilir metal ağ muhafaza ve plastik halka olmak üzere iki parçadan oluşur ve hoparlöre takıldığında, tweeter kubbesini ve hoparlör konisini tamamen kaplar. Sert ve dayanıklı olduğundan, hoparlörleri ses performanslarına zarar verebilen darbelere karşı korur.

 • En zor koşullarda bile dayanıklılık ve performans kararlılığı

  En zor koşullarda bile dayanıklılık ve performans kararlılığı.

 • Tüm 16,5 cm'lik hoparlör boşluklarına sığar

  Tüm 16,5 cm'lik hoparlör boşluklarına sığar.

 • Atanan hoparlör terminallerine basit kablolu bağlantı

  Atanan hoparlör terminallerine basit kablolu bağlantı.

 • Her türlü hava koşuluna dayanıklı, sağlam polipropilen koni

  Her türlü hava koşuluna dayanıklı olması nedeniyle polipropilen hoparlör koni diyaframları için mükemmel bir malzemedir. Yağışlı havalarda koni ağırlığı artarak hassasiyeti azaltılır. Sıcak havalarda koni (veya sadece bir bölümü) genişleyerek daha büyük hale gelebilir. Her iki durumda da ses bozulabilir. Hava durumu nasıl olursa olsun, bu sağlam polipropilen koniler bu sorunlardan etkilenmez ve her zaman canlı, net ses çıkışı sağlarlar.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: