HD video kamera

  HD video kamera

  En güzel anılarınızı kolayca ölümsüzleştirip paylaşın

  Bu ESee video kamera CAM300 ile full HD video ve fotoğraf çekmek adeta çocuk oyuncağıdır. Anında düzenleme ve hızlı izlenim özellikleri paylaşmak istediğiniz her şeyi TV'de ve çevrimiçi ortamlarda anında paylaşmanıza olanak tanırken, 3 inç dokunmatik ekran sezgisel kontrol sağlar.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En güzel anılarınızı kolayca ölümsüzleştirip paylaşın

Dokunmatik ekran kontrolü ile

 • Gelişmiş titreme önleme özelliğiyle daha net ve sabit videolar çekin

  Gelişmiş titreme önleme özelliğiyle daha net ve sabit videolar çekin

  Gelişmiş titreme önleme özelliği sayesinde paylaşmaktan gurur duyacağınız harika videolar çekin. Gelişmiş algoritmalarla donatılmış cayro sensörler sabit ve bozulmamış video görüntüleri sağlar. Sensörler, zeminle kamera lensi arasındaki mesafeyi ölçer ve video kamera her sallandığında gerekli düzeltmeleri yapar. Bu gelişmiş teknoloji sayesinde bulanık görüntüler olmadığı için hayatınızın en güzel anlarını muhteşem videolarla ölümsüzleştirirsiniz.

 • Full HD ve e-posta göndermeye uygun formatlar için Çift formatlı kayıt

  Full HD ve e-posta göndermeye uygun formatlar için Çift formatlı kayıt

  Full HD videoları HD TV'lerde izlemek harikadır. Ancak, videoyu e-posta olarak göndermek veya çevrimiçi ortamlarda paylaşmak istediğinizde bu büyük HD dosyasını sıkıştırıp e-posta göndermeye uygun bir formata dönüştürmeniz gerekir. Video kameranızın Çift formatlı kayıt özelliği sayesinde bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Özelliği etkinleştirin ve videolarınızı aynı anda hem full HD (1080p) formatında hem de e-posta göndermeye uygun QWVGA (240p) formatta kaydedin. Böylece hem videolarınızı HD TV'de keyifle izleyebilir hem de elektronik olarak anında paylaşabileceğiniz video formatına sahip olmuş olursunuz.

 • Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Tam yüksek çözünürlüklü (full HD 1080p) videolar çekin ve izleyin. "1080" ekrandaki yatay satır sayısı olan ekran çözünürlüğünü ifade eder. “p” ise aşamalı tarama, yani her bir karedeki satırların sıralı görünümü anlamına gelir. 1080p, klasik cep telefonları ve dijital fotoğraf makinelerinde bulunan video kalitesinden daha yüksek bir kalite sağlar. Ayrıca, video kamera, Blu-ray disk oynatıcılarda ve disklerde kullanılan H.264 video formatını kullanır. Bu son derece gelişmiş format, sunduğu üstün HD görüntü kalitesiyle anılarınızı kristal netliğinde videolar olarak saklamanıza olanak tanır.

 • E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  Dahili Windows yazılımıyla filmlerinizi YouTube, Facebook, Twitter ve Vimeo gibi web sitelerine sorun yaşamadan yükleyebilirsiniz. Mac kullanıcısıysanız iLife'dan iMovie ile kolayca filmlerinizi düzenleyebilir, biçimlendirebilir ve paylaşabilirsiniz. Gelişmiş bir sıkıştırma tekniğiyle, Philips video kamera tarafından kullanılan HD video formatı (H.264), standart video kameraların, dijital fotoğraf makinelerinin ve cep telefonlarının oluşturduğundan çok daha küçük boyutlarda dosyaları video kalitesinde oluşturabilir; böylece bu dosyaları çok daha hızlı paylaşabilirsiniz! Üstelik bu dosyalar iPhoto ve Windows Movie Maker gibi diğer programlar tarafından da kullanılabilir.

 • Yüksek kaliteli fotoğraflar için 12 megapiksele kadar çözünürlük

  Yüksek kaliteli fotoğraflar için 12 megapiksele kadar çözünürlük
 • Hızlı ve sezgisel kontrol için 3 inç dokunmatik ekran

  Hızlı ve sezgisel kontrol için 3 inç dokunmatik ekran
 • Flaş, otomatik odak, yüz ve gülümseme algılama

  Flaş, otomatik odak, yüz ve gülümseme algılama
 • Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı

  Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı
 • PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi

  PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: