HD video kamera

  HD video kamera

  En güzel anlarınızı TV'de veya Web'de kolayca paylaşın

  Philips ESee CAM200 ile kolayca fotoğraf ve video çekin, çektiğiniz fotoğraf ve videoları rahatça paylaşın. 3 inç dokunmatik ekranı kaydırarak çekimlerinizi TV'de veya İnternette anında, kablosuz olarak paylaşın.

 • En güzel anlarınızı TV'de veya Web'de kolayca paylaşın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • En güzel anlarınızı TV'de veya Web'de kolayca paylaşın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En güzel anlarınızı TV'de veya Web'de kolayca paylaşın

dahili WiFi ile

 • Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Tam yüksek çözünürlüklü (full HD 1080p) videolar çekin ve izleyin. "1080" ekrandaki yatay satır sayısı olan ekran çözünürlüğünü ifade eder. “p” ise aşamalı tarama, yani her bir karedeki satırların sıralı görünümü anlamına gelir. 1080p, klasik cep telefonları ve dijital fotoğraf makinelerinde bulunan video kalitesinden daha yüksek bir kalite sağlar. Ayrıca, video kamera, Blu-ray disk oynatıcılarda ve disklerde kullanılan H.264 video formatını kullanır. Bu son derece gelişmiş format, sunduğu üstün HD görüntü kalitesiyle anılarınızı kristal netliğinde videolar olarak saklamanıza olanak tanır.

 • Gelişmiş titreme önleme özelliğiyle daha net ve sabit videolar çekin

  Gelişmiş titreme önleme özelliğiyle daha net ve sabit videolar çekin

  Gelişmiş titreme önleme özelliği sayesinde paylaşmaktan gurur duyacağınız harika videolar çekin. Gelişmiş algoritmalarla donatılmış cayro sensörler sabit ve bozulmamış video görüntüleri sağlar. Sensörler, zeminle kamera lensi arasındaki mesafeyi ölçer ve video kamera her sallandığında gerekli düzeltmeleri yapar. Bu gelişmiş teknoloji sayesinde bulanık görüntüler olmadığı için hayatınızın en güzel anlarını muhteşem videolarla ölümsüzleştirirsiniz.

 • Video ve fotoğraflarınızı TV'de paylaşmak için sadece ekranı kaydırın

  Video ve fotoğraflarınızı TV'de paylaşmak için sadece ekranı kaydırın

  Video ve fotoğraflarınızı paylaşmak için tek yapmanız gereken, ESee video kameranızın dokunmatik ekranını kaydırmak. Kameranızdaki fotoğraf ve video kayıtlarına bakarken tek bir kaydırma hareketiyle dilediğinizi paylaşabilirsiniz. En sevdiğiniz çekimleri Philips SimplyShare aygıtlarınızda veya DLNA uyumlu TV'nizde, Blu-ray disk oynatıcınızda, ağ ortam oynatıcılarında ya da ev sinema sisteminizde seyredebilirsiniz. Hatta aynı kaydırma hareketiyle çekimlerinizi Philips fotoğraf çerçevelerine ve tabletlere de aktarabilirsiniz.

 • Facebook, YouTube ve Twitter'a PC gerekmeden Wi-Fi ile doğrudan yükleme

  Facebook, YouTube ve Twitter'a PC gerekmeden Wi-Fi ile doğrudan yükleme

  Video kameranızdan YouTube, Facebook, Tweeter ve Picassa gibi web sitelerine doğrudan yükleme yapmak çok kolay; video kameranın dokunmatik ekranını kaydırdığınızda, fotoğraf ve videolar istediğiniz sosyal paylaşım ağına kablosuz olarak yüklenir.

 • UStream ile web'de kablosuz video yayını yapın

  UStream ile web'de kablosuz video yayını yapın

  Esee video kamerayla etrafınızda olup biten her şeyi anında ve canlı olarak paylaşın. Tek yapmanız gereken, Wi-Fi bağlantısı kurmak ve 'Go Live' (Çevrimiçi Ol) seçeneğini belirlemek. Yapmakta olduğunuz kayıt UStream sitesine aktarılır; böylece arkadaşlarınız ve aileniz, nerede olurlarsa olsunlar, kayıtlarınızı seyredebilir. Artık hayatınızın en güzel dakikalarını sevdiklerinizle anında kolayca paylaşabilirsiniz.

 • Yüksek kaliteli fotoğraflar için 10 megapiksele kadar çözünürlük

  Yüksek kaliteli fotoğraflar için 10 megapiksele kadar çözünürlük
 • Hızlı ve sezgisel kontrol için 3 inç dokunmatik ekran

  Hızlı ve sezgisel kontrol için 3 inç dokunmatik ekran
 • Flaş, otomatik odak, yüz ve gülümseme algılama

  Flaş, otomatik odak, yüz ve gülümseme algılama
 • Kablo ve PC olmadan paylaşım için dahili Wi-Fi

  Bu video kameradaki dahili Wi-Fi özelliği sayesinde fotoğraf ve videolarınızı bilgisayar ve kablo gerekmeden anında paylaşabilirsiniz. Video kamera Philips SimplyShare aygıtlarına ve DLNA uyumlu TV'lere, Blu-ray disk oynatıcılara, ağ medya oynatıcılara, ev sinema sistemlerine ve fotoğraf çerçevelerine kablosuz olarak bağlanır; böylece en güzel anılarınızı büyük ekranda yeniden yaşayabilirsiniz. Üstelik Facebook, Twitter, YouTube ve Picasa'ya yönelik kullanımı kolay dahili uygulamalarla fotoğraf ve video çekimlerinizi İnternet sitelerine rahatça yükleyebilirsiniz.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: