HD video kamera

  HD video kamera

  En güzel anılarınızı kolayca ölümsüzleştirip paylaşın

  ESee video kamera CAM101, full HD kayıtla anılarınızı kristal netliğinde saklamanızı sağlar. Sadece bir düğmeye dokunarak çektiğiniz videoları TV'de ve çevrimiçi ortamlarda anında paylaşın. Entegre USB soketiyle diğer cihazlara kolayca bağlayın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

En güzel anılarınızı kolayca ölümsüzleştirip paylaşın

Anılarınızı HD kalitesinde yeniden yaşayın

 • Güzel anılarınızı anında kaydetmek için tek dokunuşlu kullanım

  Güzel anılarınızı anında kaydetmek için tek dokunuşlu kullanım

  Güzel bir anınızı bir daha asla kaçırmayın. Philips video kameranın hızlı çalışma süresiyle, çekime anında başlayabilirsiniz. Hızlı işlemci hızı ve özel sinyal işleme gibi pek çok üstün özelliği sayesinde, Philips video kameranın çalışmaya başlaması sadece iki saniye sürer. Düğmeler sadelikle tasarlanmıştır, böylece sizin yapmanız gereken tek şey yüksek çözünürlüklü film çekmeye başlamak için bir düğmeye basmaktır. Philips video kamera, tek bir anı bile kaçırmadan sürpriz olayları kaydetmek için hazır olmanızı sağlar.

 • E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  Dahili Windows yazılımıyla filmlerinizi YouTube, Facebook, Twitter ve Vimeo gibi web sitelerine sorun yaşamadan yükleyebilirsiniz. Mac kullanıcısıysanız iLife'dan iMovie ile kolayca filmlerinizi düzenleyebilir, biçimlendirebilir ve paylaşabilirsiniz. Gelişmiş bir sıkıştırma tekniğiyle, Philips video kamera tarafından kullanılan HD video formatı (H.264), standart video kameraların, dijital fotoğraf makinelerinin ve cep telefonlarının oluşturduğundan çok daha küçük boyutlarda dosyaları video kalitesinde oluşturabilir; böylece bu dosyaları çok daha hızlı paylaşabilirsiniz! Üstelik bu dosyalar iPhoto ve Windows Movie Maker gibi diğer programlar tarafından da kullanılabilir.

 • Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Full HD videolarla anılarınızı en küçük ayrıntılarına kadar yeniden yaşayın

  Tam yüksek çözünürlüklü (full HD 1080p) videolar çekin ve izleyin. "1080" ekrandaki yatay satır sayısı olan ekran çözünürlüğünü ifade eder. “p” ise aşamalı tarama, yani her bir karedeki satırların sıralı görünümü anlamına gelir. 1080p, klasik cep telefonları ve dijital fotoğraf makinelerinde bulunan video kalitesinden daha yüksek bir kalite sağlar. Ayrıca, video kamera, Blu-ray disk oynatıcılarda ve disklerde kullanılan H.264 video formatını kullanır. Bu son derece gelişmiş format, sunduğu üstün HD görüntü kalitesiyle anılarınızı kristal netliğinde videolar olarak saklamanıza olanak tanır.

 • 3 sn önceden kaydetme özelliği, siz beklemediğiniz anda anılarınızı ölümsüzleştirir

  3 sn önceden kaydetme özelliği, siz beklemediğiniz anda anılarınızı ölümsüzleştirir

  Yaşamın en güzel anları sizi bazen hiç ummadığınız bir zamanda bulur. 3 sn önceden kaydetme özelliği sayesinde, kayda birkaç saniye geç başlasanız bile videolarınızda daha fazla anıyı ölümsüzleştirebilirsiniz. 3 sn önceden kaydetme özelliğini seçtiğinizde, video kameranız siz kayıt düğmesine basmadan üç saniye önce otomatik olarak kayda başlar. Bu sabit arabellekle bir daha videolarınızda hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

 • 32 GB'a kadar olan 16 saatlik HD videolar için micro SD kart yuvası

  32 GB'a kadar olan 16 saatlik HD videolar için micro SD kart yuvası

  Philips video kameranın micro SD kart yuvasıyla artık istediğiniz kadar çok çekim yapabilirsiniz. Boyutu küçük ancak depolama kapasitesi bakımından büyük olan micro SD kartlar, bütün videolarınızı ve fotoğraflarınızı güvenle saklar. Ayrıca çok küçük boyutu, yanınıza birkaç kart daha almanın hiç sorun yaratmayacağı anlamına gelir. Video kameranın üzerindeki kart yuvası, bütün evrensel micro SD kartlarıyla uyumludur ve hafızayı 32 GB'a kadar yükseltmenize olanak sağlar, bu da HD olarak 16 saat video demektir. Gidin ve istediğiniz kadar çok çekim yapın.

 • Yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 megapiksele kadar çözünürlük

  Yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 megapiksele kadar çözünürlük
 • Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı

  Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı
 • PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi

  PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: