HD video kamera

  HD video kamera

  Güzel anları HD kalitesiyle yakalayın ve paylaşın

  Cep boyutundaki Philips video kamera, tek tuşla video çeker! Büyülü anları HD kalitesinde TV'de veya Internet'te paylaşırken, tekrar yaşayın. Yerleşik USB konektörü kullanarak video kameranızı karışıklık olmadan PC/ Mac bilgisayarınıza bağlayın.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güzel anları HD kalitesiyle yakalayın ve paylaşın

anında ve zahmetsizce

 • Kristal netlik ve Yüksek Çözünürlüklü film videolar (720p)

  Kristal netlik ve Yüksek Çözünürlüklü film videolar (720p)

  Yüksek çözünürlüklü videolar oluşturun (720p) ve HD TV yayınlarındaki kaliteye sahip videolarınızın tadını çıkarın. “720” sayısı, ekrandaki yatay çizgilerin sayısı olan ekran çözünürlüğünü ifade etmektedir. “p” ise, aşamalı tarama veya her bir karedeki çizgilerin sıralı görünümü anlamına gelmektedir. 720p, klasik cep telefonları ve dijital kameralarda bulunan video kalitesinden üstün bir kalite sağlamaktadır. Buna ek olarak, Philips video kamera, Blu-ray Disk oynatıcılarda ve disklerde bulunan video formatını kullanmaktadır: H.264. Bu son derece gelişmiş format, anılarınızı kristal netliğinde videolar olarak saklamanıza olanak sağlayarak üstün HD görüntü kalitesi sunar.

 • Güzel anılarınızı anında kaydetmek için tek dokunuşlu kullanım

  Güzel anılarınızı anında kaydetmek için tek dokunuşlu kullanım

  Güzel bir anınızı bir daha asla kaçırmayın. Philips video kameranın hızlı çalışma süresiyle, çekime anında başlayabilirsiniz. Hızlı işlemci hızı ve özel sinyal işleme gibi pek çok üstün özelliği sayesinde, Philips video kameranın çalışmaya başlaması sadece iki saniye sürer. Düğmeler sadelikle tasarlanmıştır, böylece sizin yapmanız gereken tek şey yüksek çözünürlüklü film çekmeye başlamak için bir düğmeye basmaktır. Philips video kamera, tek bir anı bile kaçırmadan sürpriz olayları kaydetmek için hazır olmanızı sağlar.

 • E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  E-posta gönderme ve Facebook/YouTube gönderileri için hızlı paylaşım

  Dahili Windows yazılımıyla filmlerinizi YouTube, Facebook, Twitter ve Vimeo gibi web sitelerine sorun yaşamadan yükleyebilirsiniz. Mac kullanıcısıysanız iLife'dan iMovie ile kolayca filmlerinizi düzenleyebilir, biçimlendirebilir ve paylaşabilirsiniz. Gelişmiş bir sıkıştırma tekniğiyle, Philips video kamera tarafından kullanılan HD video formatı (H.264), standart video kameraların, dijital fotoğraf makinelerinin ve cep telefonlarının oluşturduğundan çok daha küçük boyutlarda dosyaları video kalitesinde oluşturabilir; böylece bu dosyaları çok daha hızlı paylaşabilirsiniz! Üstelik bu dosyalar iPhoto ve Windows Movie Maker gibi diğer programlar tarafından da kullanılabilir.

 • Gece ve iç mekan çekimleri için mükemmel düşük ışık performansı

  Gece ve iç mekan çekimleri için mükemmel düşük ışık performansı

  İster iç mekanda, ister dış mekanda ya da ister akşam saatlerinde ister güneş ışığının altında olun, Philips video kamera, harika fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlar. Diğer pek çok video kamera, dijital kamera ve cep telefonuyla yaptığınız iç mekan ve gece çekimleri, düşük kaliteli görüntülere neden olur. Ancak Philips video kamerada bu sorunu yaşamazsınız. Sıradışı sensörü, merceği ve işlemcisi birlikte çalışarak, düşük ışık koşullarında üstün bir performans yakalamanızı sağlar ve flaş ya da ek bir ışıklandırma olmadan her an çekim yapabilmenize olanak verir.

 • Videolar ve fotoğraflarda daha çok şey yakalamak için geniş açılı mercek

  Videolar ve fotoğraflarda daha çok şey yakalamak için geniş açılı mercek

  Philips video kamera, oldukça geniş bir görüş alanı sunan, 37 mm açılı, geniş bir merceğe sahiptir, böylece çekim yaptığınızdan daha fazla görüntüyü yakalayabilirsiniz. Yan yana duruyor olsalar bile, bütün arkadaşlarınız fotoğraflarınızda ve videolarınızda yer alsın. Standart cep video kameralar ve cep telefonlarının kameralarında sadece üç kişi görüntüde yer alabilirken, Philips video kamerada dört kişi yer alabilir. Fotoğraflarınıza ve videolarınıza her şeyi yansıtın ve fotoğraflarınıza daha fazla şey katın.

 • 32 GB'a kadar olan 16 saatlik HD videolar için micro SD kart yuvası

  32 GB'a kadar olan 16 saatlik HD videolar için micro SD kart yuvası

  Philips video kameranın micro SD kart yuvasıyla artık istediğiniz kadar çok çekim yapabilirsiniz. Boyutu küçük ancak depolama kapasitesi bakımından büyük olan micro SD kartlar, bütün videolarınızı ve fotoğraflarınızı güvenle saklar. Ayrıca çok küçük boyutu, yanınıza birkaç kart daha almanın hiç sorun yaratmayacağı anlamına gelir. Video kameranın üzerindeki kart yuvası, bütün evrensel micro SD kartlarıyla uyumludur ve hafızayı 32 GB'a kadar yükseltmenize olanak sağlar, bu da HD olarak 16 saat video demektir. Gidin ve istediğiniz kadar çok çekim yapın.

 • Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı

  Videolarınızı HD olarak izlemek için HDMI aracılığıyla doğrudan TV bağlantısı
 • PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi

  PC'nize/Mac'inize sorunsuz bağlantı için entegre USB fişi
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: