Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Küçük ama harika

  Hoparlörü ister dikey ister yatay, istediğiniz gibi yerleştirin. 360° ses her taraftan, her zaman güçlü ses almanızı sağlar. Su geçirmezlik, dayanıklılık ve kablosuz müzik akışı özellikleriyle donatılmış hoparlör nereye giderseniz gidin yumuşak ve doğal bir ses sunar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 449,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth® ve NFC, Sıçramaya dayanıklı, Şarj edilebilir pil, Kamuflaj desenli BT6000C/10 Benzer ürünler bul

Küçük ama harika

360° güçlü ses

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • İki hoparlör sürücüsü ve pasif radyatörler harika ses sunar

  İki hoparlör sürücüsü ve pasif radyatörler harika ses sunar

  İkili 1,5 inç Neodimyum hoparlör sürücüleri doğal, net ve dengeli ses sunarken karşılıklı çift pasif radyatörler bas sesi zenginleştirir ve güçlendirir. Ön ve arka tam kapsamlı hoparlör sürücüleri, hoparlör ne yöne bakarsa baksın aynı kalitede ses keyfi sunarak 360 derece ses sağlar.

 • Gerçekçi ve ses bozulması olmayan müzik için Dijital Ses İşleme

  Gerçekçi ve ses bozulması olmayan müzik için Dijital Ses İşleme

  Gelişmiş ses işleme teknolojisi müzik üretimini iyileştirerek her bir notanın kristal netlikte yankılanmasını ve her bir duraklamanın net bir sessizliğe bürünmesini sağlar. Philips'in patentli Dijital Ses İşleme teknolojisi kompakt hoparlör kutularının performansını optimum düzeye çıkararak hiçbir ses bozulması olmadan net, ayrıntılı ve güçlü ses sunar.

 • Dış mekan kullanımı için ideal olan sıçramaya dayanıklı tasarım (IPX4)

  Dış mekan kullanımı için ideal olan sıçramaya dayanıklı tasarım (IPX4)

  Suya dayanıklı tasarım ıslak ve yağmurlu ortamlarda keyfinizden ödün vermemenizi sağlar. Katı IPX4 standartlarına göre test edilmiş dahili bileşenlerin çevresel unsurlara karşı koruma sağladığı kanıtlanmıştır. Böylece müzik keyfi banyoda, mutfakta ve hatta hava koşulları nasıl olursa olsun dış mekanda bile devam eder.

 • Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Bluetooth eşleşmesi için NFC özellikli akıllı telefonlarla Tek Dokunuş

  Tek dokunuş NFC (Yakın Alan İletişimleri) teknolojisiyle Bluetooth cihazlarını kolayca eşleştirin. Hoparlörü açmak için NFC özellikli bir akıllı telefonu veya tableti hoparlörün NFC alanına dokundurun, Bluetooth eşleşmesini başlatın ve müzik akışını başlatın.

 • Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarın. Bunun için cihazınızı Philips setindeki SES GİRİŞİ (3,5 mm) portuna bağlamanız yeterli. Bilgisayarlar için bu bağlantı genellikle kulaklık çıkışından yapılır. Bağlantı sağlandığında, tüm müzik koleksiyonunuzun keyfini doğrudan üstün hoparlörlerden setinden çıkarabilirsiniz. Kısaca söylersek, Philips daha iyi ses sunar.

 • Her yerde müzik keyfi için dahili şarj edilebilir Lityum iyon pil

  Her yerde müzik keyfi için dahili şarj edilebilir Lityum iyon pil
 • Eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon

  Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: