Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Avcunuza sığan güçlü ses

  Tek bir kompakt, yuvarlak ve taşıması kolay hoparlörden kablosuz müzik akışı ile hayatın tadını çıkarın. Parlak renkler tarzınıza uygun olanı seçmenize yardımcı olur ve dahili şarj edilebilir pil sayesinde nereye giderseniz gidin müziğiniz kesilmez. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 109,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth®, Şarj edilebilir pil, 2 W BT50L/00 Benzer ürünler bul

Avcunuza sığan güçlü ses

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Yüksek ve bozulmayan ses için gürültü önleme fonksiyonu

  Yüksek ve bozulmayan ses için gürültü önleme fonksiyonu

  Gürültü önleme fonksiyonu pil zayıfken bile yüksek kaliteyi koruyarak daha yüksek sesle müzik dinlemenize olanak sağlar. 300 mV ve 1000 mV aralığındaki giriş sinyallerini kabul eder ve hoparlörlerinizin gürültü nedeniyle zarar görmesini önler. Bu dahili fonksiyon, amplifikatörden geçerken müzik sinyallerini izler ve gürültüden kaynaklanan ses bozulmalarını ses seviyesini etkilemeden önleyerek tepe değerlerini amplifikatör aralığında tutar. Portatif hoparlörün müziksel tepe değerleri üretme becerisi pil gücüyle birlikte düşer ancak gürültü önleme özelliği düşük pilden kaynaklanan tepe değerlerini düşürerek müziğin bozulmasını engeller.

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • Neredeyse tüm elektronik cihazlarla kolay bağlantı için ses girişi

  Neredeyse tüm elektronik cihazlarla kolay bağlantı için ses girişi
Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: