Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Taşınabilir kablosuz hoparlör

  Sizin kadar cesur bir hoparlör

  Bu sağlam ve suya dayanıklı, taşınabilir, kablosuz hoparlör, hava koşullarına aldırmadan sizinle istediğiniz her yere gelir. Görünümü kadar güçlü bir ses sunar. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 249,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Taşınabilir kablosuz hoparlör

Bluetooth®, Aramalar için dahili mikrofon, Şarj edilebilir pil BT2200B/00 Benzer ürünler bul

Sizin kadar cesur bir hoparlör

 • Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth aracılığıyla kablosuz müzik akışı

  Bluetooth, kısa mesafelerde kullanılabilen güvenilir ve enerji tasarruflu bir kablosuz iletişim teknolojisidir. Bu teknoloji, iPod/iPhone/iPad veya akıllı telefonlar, tabletler ve hatta dizüstü bilgisayarlar gibi herhangi başka bir Bluetooth özellikli cihaza kolay kablosuz bağlantı sağlar. Böylece en sevdiğiniz müzikleri veya oyun ve videoların seslerini bu hoparlörden kablosuz olarak kolayca dinleyebilirsiniz.

 • Yüksek ve bozulmayan ses için gürültü önleme fonksiyonu

  Yüksek ve bozulmayan ses için gürültü önleme fonksiyonu

  Gürültü önleme fonksiyonu, pil zayıfken bile yüksek kaliteyi koruyarak daha yüksek sesle müzik dinlemenizi sağlar. 300 mV ve 1000 mV aralığındaki giriş sinyallerini kabul eder ve hoparlörlerinizin gürültü nedeniyle zarar görmesini önler. Bu hoparlör, özel ses sınırlayıcı IC ile gürültüyü önler. Amplifikatörden geçerken müzik sinyallerini izler ve gürültüden kaynaklanan ses bozulmalarını ses seviyesini etkilemeden önleyerek tepe değerlerini amplifikatör aralığında tutar. Hoparlörün müziksel tepe değerleri üretme becerisi pil gücüyle birlikte düşer; ancak gürültü önleme özelliği düşük pilden kaynaklanan tepe değerlerini düşürür.

 • Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde müzik çalabilmeniz için dahili şarj edilebilir pil

  Her yerde ve her zaman yüksek sesle müzik çalın. Dahili şarj edilebilir pil, birbirine dolanan güç kablolarıyla uğraşmadan ve elektrik prizi aramak zorunda kalmadan kişisel müziklerinizi dinlemenizi sağlar. Artık harika müziklerin tadını taşınabilirlik özgürlüğü ile çıkarabilirsiniz.

 • Neredeyse tüm elektronik cihazlarla kolay bağlantı için ses girişi

  Neredeyse tüm elektronik cihazlarla kolay bağlantı için ses girişi
 • Eller serbest telefon görüşmeleri için dahili mikrofon

  Bu hoparlör, dahili mikrofonu sayesinde aynı zamanda bir hoparlörlü telefon olarak çalışır. Bir arama geldiğinde müzik duraklatılarak, hoparlör ile konuşmanıza olanak sağlanır. İş toplantısı yapabilir ya da partideyken bir arkadaşınızı arayabilirsiniz. Her iki durumda da mükemmel çalışır.

 • Dayanıklı, su geçirmez ve yüzer, dış mekan için yapılmış

  Dayanıklı, su geçirmez ve yüzer, dış mekan için yapılmış

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: