Blu-ray Disk oynatıcısı

  Blu-ray Disk oynatıcısı

  Web'in en iyi içeriklerini oturma odanızda TV'den takip edin

  Net TV özellikli Philips BDP8000 ile Internet'teki en güzel içerikleri oturma odanızın rahatlığında takip edin. En sevdiğiniz sitelere TV ekranından kolayca ulaşın ve koltuğunuzun rahatlığında video paylaşma keyfini yaşayın. İsterseniz Blu-ray ile HD kalitesinde sinema deneyimi yaşayın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

8000 series Blu-ray Disk oynatıcısı

Net TV, 3D oynatma, CinemaPerfect HD BDP8000/12 Benzer ürünler bul

Web'in en iyi içeriklerini oturma odanızda TV'den takip edin

 • Evde Full HD 3D deneyimi için 3D Disk oynatma

  Evde Full HD 3D deneyimi için 3D Disk oynatma

  Full HD 3D, evde daha gerçekçi bir sinema izleme deneyimi sağlayan derinlik hissi verir. Sol ve sağ göz için görüntüler 1920 x 1080 full HD kalitesinde ayrı ayrı kaydedilir ve ekranda sırayla yüksek hızda oynatılır. Görüntüler değiştikçe sol ve sağ lensleri açmak ve kapamak için ayarlanan özel gözlükle bu görüntüleri izlediğinizde, Full-HD 3D izleme deneyimi yaratılmış olur.

 • Daha net video görüntüsü için CinemaPerfect HD

  Daha net video görüntüsü için CinemaPerfect HD

  Philips'in CinemaPerfect HD motoru, net video oynatımına yeni bir standart getiriyor. Bu akıllı motor parazitleri azaltıp görüntüleri netleştirerek, eskisine oranla daha yüksek kaliteli video görüntüleri sunmaktadır. Video parazitlerinin azaltılması ve mükemmel ölçekleme özellikleri, videolar MPEG formatına sıkıştırıldığında karşılaşılan parazitleri azaltır. Gelişmiş renk işleme olanağı sayesinde bu motor ekranda net, derin görüntüler sunar.

 • Video mağazaları gibi popüler çevrimiçi servisler için Net TV*

  Video mağazaları gibi popüler çevrimiçi servisler için Net TV*

  İstek üzerine video gibi birçok çevrimiçi servisin keyfini çıkarın. Film, fotoğraf, bilgi-eğlence ve diğer çevrimiçi içerikler ister Philips Blu-ray Disk oynatıcı, isterseniz ev sinema sisteminiz üzerinden doğrudan TV'nizde görüntülenir. Ayrıca şimdi, belirli çevrimiçi video mağazalarına* doğrudan TV'niz üzerinden erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kiralık videoyu seçmek ve keyfini çıkarmak. Evde film keyfi hiç bu kadar kolay olmamıştı. *Her ülkede bulunmayabilir; daha fazla bilgi için lütfen www.philips.com/blu-ray adresini ziyaret edin.

 • Dahili WiFi-n ile daha hızlı, daha geniş kapsamlı kablosuz performans

  Dahili WiFi-n ile daha hızlı, daha geniş kapsamlı kablosuz performans

  IEEE 802.11n olarak da bilinen WiFi-n, en yeni kablosuz ağ standardıdır. Önceki WiFi standartlarına göre daha yüksek hız ve daha fazla kapsama alanı sağlayan, kablosuz bağlantı kalitesini artıran birçok yeni özellik sunmaktadır. WiFi-n geriye dönük uyumluluğa da sahip olduğundan, bu oynatıcı eski WiFi standartlarında çalışan yönlendiricilerle sinyal alışverişi yapabilir.

 • DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı sayesinde PC'den fotoğraf ve video keyfi

  DLNA Ağ Bağlantısı, bilgisayarınızda veya Ev Ağınızda bulunan fotoğraflarınıza, videolarınıza veya filmlerinize kolay erişim sağlar. DLNA onaylı ürünlerin birlikte sorunsuz çalışmasını garanti etmek üzere Ethernet (LAN) bağlantısı ile DLNA protokolü kullanır. Blu-ray Disk oynatıcınızı ev ağınıza bağlayarak tüm DLNA onaylı cihazlardan bilgilere erişebileceksiniz. Kolay gezinme sağlayacak şekilde tasarlanan sezgisel kullanıcı arayüzü ile eğlence dünyanıza tek tuşa basarak erişebileceksiniz.

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  HD 7.1 surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD MA

  DTS-HD Master Audio ve Dolby TrueHD, Blu-ray Disklerinizin en kaliteli sesi ile 7.1 kanal sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. DTS-HD Master Audio Ses ve Dolby TrueHD, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  Tüm HDMI CEC cihazları tek kumandayla kontrol etmek için EasyLink

  EasyLink, tek bir uzaktan kumandayla DVD oynatıcı, Blu-ray oynatıcı, soundbar hoparlör, Ev sinema sistemi ve TV gibi birden çok cihazı kontrol etmenizi sağlar. HDMI kablosu aracılığıyla, cihazlar arasında işlevsellik paylaşımı için endüstri standardı HDMI CEC protokolünü kullanır. Tek bir düğmeye dokunarak, bağlanmış tüm HDMI CEC uyumlu cihazları aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bekleme ve oynatma gibi işlemler artık büyük bir kolaylıkla gerçekleştirilebilir.

 • Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Yüksek hızlı USB 2.0 Bağlantısı, USB flash sürücülerden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu veya USB, PC'leri çevre birimlerine ve elektronik cihazlara kolayca bağlamak için kullanılan bir protokol standardıdır. Yüksek Hızlı USB cihazların veri aktarım hızı, orijinal USB'lerin 12 Mb/s üzerine çıkarak 480 Mb/s'ye kadar ulaşır. Yüksek Hızlı USB 2.0 Bağlantısı ile yapmanız gereken tek şey, USB cihazınızı takmak, film, müzik veya fotoğrafı seçmek ve hemen oynatmak.

 • Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  Çevrimiçi ekstra Blu-ray içerikleri için BD-Live (Profil 2.0)

  BD-Live, yüksek çözünürlük dünyanızı daha da genişletiyor. Blu-ray Disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel içerikleri alın. Yüklenebilir özel içerik, canlı olaylar, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici yeni özellikler sizleri bekliyor. Blu-ray Disk oynatma ve BD-Live ile yüksek çözünürlük dalgasını yakalayın

 • 7.1 kanal surround ses ile mükemmel sinema deneyimi

  7.1 kanal surround ses ile mükemmel sinema deneyimi

  Farklı tür içerikler için en iyi ses deneyiminin keyfini çıkarın. Bir film izlerken 7.1 surround ses sayesinde hareketin içine çekilirsiniz. Müzik dinlediğinizde, surround ses gerekmeyeceğinden, sistem müziğin en iyi şekliyle sunulabilmesi için otomatik olarak 2.1 stereo ses çıkışına geçer. İsterseniz en iyi HD ses deneyimi için tam stereo veya 7 kanallı stereo özelliğinden Dolby TrueHD ve DTS Master Audio 7.1 surround ses özelliğine kadar Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınızda bulunan çok çeşitli hazır ayarlı modlar arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Sorunsuz ve kolay erişim için dokunmatik kontroller

  Harekete duyarlı tuşlara hafifçe dokunmak giriş yapmak için yeterlidir. Artık ürün üzerindeki tuşlara sertçe basmaya gerek yok!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: