Blu-ray Disk/ DVD oynatıcı

  Blu-ray Disk/ DVD oynatıcı

  Blu-ray sinema deneyimini evinizde yaşayın

  Bu şık Philips Blu-ray BDP3300 DVD oynatıcıdaki Blu-ray ve DivX Plus HD ile filmlerin büyüsünü evinize tam HD ile taşıyın. USB 2.0 Media Link ile en sevdiğiniz video ve müzikleri doğrudan USB flash sürücülerden ya da taşınabilir sabit disklerden kolayca oynatmanın tadını çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

3000 series Blu-ray Disk/ DVD oynatıcı

DivX Plus HD, WiFi Kullanımına Hazır, BD-Live BDP3300/12 Benzer ürünler bul

Blu-ray sinema deneyimini evinizde yaşayın

 • Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Full HD 1080p'de net görüntüler için Blu-ray Disk oynatma

  Blu-ray Diskler, yüksek tanımlı verilerle birlikte, tam yüksek tanımlı görüntüleri tanımlayan 1920 x 1080 çözünürlükte resimleri taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Mükemmel ayrıntılar, daha pürüzsüz hareketler ve kristal netliğinde görüntülerle sahneler hayat bulur. Blu-ray ayrıca, sıkıştırılmamış surround ses sağlar, böylece ses deneyiminiz inanılmaz şekilde gerçeğe dönüşür. Blu-ray Disklerin yüksek saklama kapasitesi, birçok interaktif olanağın dahil edilmesine olanak tanır. Oynatma sırasında kusursuz gezinme ve açılır menüler gibi diğer heyecan verici özellikler, ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandırır.

 • Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Yüksek çözünürlüklü DivX oynatımı için HD Onaylı DivX Plus

  Blu-ray ve/veya DVD oynatıcınız üzerindeki DivX Plus HD, Internet üzerindeki HD video ve filmlerin keyfini doğrudan Philips HDTV veya PC'nizden çıkarmanıza olanak sağlayan en yeni DivX teknolojisini kullanmaktadır. DivX Plus HD, DivX Plus içeriklerin (bir MKV dosya ortamı içinde yüksek kaliteli AAC ses çıkışına sahip H.264 HD video) oynatımının yanı sıra, 1080p çözünürlüğe kadar olan önceki DivX video sürümlerini de destekler. Gerçek HD dijital video için DivX Plus HD.

 • Yüksek tanımlı ses için Dolby TrueHD

  Yüksek tanımlı ses için Dolby TrueHD

  Dolby TrueHD, Blu-ray Disklerinizde en iyi sesi sağlar. Üretilen sesin, orijinal stüdyo kaydından hemen hiçbir farkı yoktur, yani kaydı yapanların size sunmak istediği her şeyi duyarsınız. Dolby TrueHD, yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlar.

 • En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  En sevdiğiniz YouTube videolarına ve Picasa fotoğraflarına kolayca erişin

  YouTube videolarını ve Picasa fotoğraflarını TV'nizde görüntüleyin. Bilgisayarınızı açmanıza bile gerek kalmadan sayısız çevrimiçi videoyu geniş ekranda izleyin. Blu-ray disk oynatıcınızın veya ev sinema sisteminizin Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak veya LAN konektör kablosuyla İnternet'e bağlı olduğundan emin olun. Sonra da arkanıza yaslanıp YouTube ve Picasa'nın tadını çıkarın.

 • Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Akıllı telefonunuzu Philips AV ürünleri için uzaktan kumandaya çevirin

  Philips MyRemote uygulaması, Philips ağına bağlı AV ürünlerinizi kontrol etmek için iPhone, iPod Touch veya Android Akıllı telefonunuzu uzaktan kumanda olarak kullanabilmenize olanak veriyor. Uygulama, ev Wi-Fi ağınıza bağlı olan Philips Blu-ray oynatıcınızı*, Ev sineması ve Streamium ses sistemini otomatik olarak tanır ve evinizin her yerinden cihazlarınızı anında kontrol edebilmenizi sağlar. Eğer Philips ağına bağlı olan birden fazla AV ürününüz varsa, uygulama bunlar arasında geçiş yapabilmenizi ve her birini ayrı ayrı kontrol edebilmenizi sağlar. Bu ücretsiz uygulama, Philips tarafından özel olarak üretilmiştir.

 • WiFi-n Kullanımına Hazır* özelliğiyle daha hızlı ve geniş kapsamlı kablosuz performansı

  WiFi-n Kullanımına Hazır* özelliğiyle daha hızlı ve geniş kapsamlı kablosuz performansı
 • USB 2.0 USB flash/sabit disk sürücüsünden video/müzik oynatır

  Evrensel Seri Veri Yolu ya da USB, çevre birimlerin PC'ye kolay ve yüksek hızlı bağlantısını sağlayan bir endüstri standardıdır. USB 2.0, USB 1.0'a göre daha iyi ve daha hızlı performans gösterir; 40 kata kadar daha hızlıdır ve orijinal 12 Mbps'den 480 Mbps'ye kadar daha hızlı veri aktarımı sağlar. Takıldığı anda her şey otomatik olarak yapılandırılır. USB 2.0 ile taşınabilir USB cihazınızı veya sabit disk sürücünüzü takın ve istediğiniz film, müzik veya fotoğrafı seçip keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Philips Wi-Fi USB adaptör WUB1110 gerekir (ayrıca satılır)

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: