In.Sight kablosuz HD bebek monitörü

  In.Sight kablosuz HD bebek monitörü

  Her zaman bebeğinizin yakınında olun

  Philips In.Sight kablosuz HD bebek monitörü bebeğinizi iPhone/iPad'inizde izlemenize ve dinlemenize olanak sağlar. Bebeğinizi kristal netliğindeki HD kalitesiyle izleyin ve gece görüşü sayesinde bebeğinizi gece bile görün. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 499,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

In.Sight kablosuz HD bebek monitörü

Her yerde izleyin, Dinleme ve konuşma, Gece görüşü, iPhone, iPad için, iVideon tarafından geliştirilmiştir B120N/10 Benzer ürünler bul

Her zaman bebeğinizin yakınında olun

iPhone/iPad'inizle her yerde izleyin

 • Güvenli bağlantı için video şifreleme

  Güvenli bağlantı için video şifreleme

  In.Sight kablosuz monitör, son derece güvenli bir şifreleme kullanarak gizliliğinizi her zaman korur. In.Sight kablosuz monitör her bağlantı kurduğunda benzersiz bir şifreleme anahtarı kullanarak sevdiklerinizi yüksek güvenlik rahatlığıyla görmenize olanak sağlar.

 • Ebeveynler bebekleriyle iPhone veya iPad yoluyla konuşabilir

  Ebeveynler bebekleriyle iPhone veya iPad yoluyla konuşabilir

  In.Sight kablosuz HD bebek monitörü sayesinde, bebeğinizle istediğiniz zaman konuşabilirsiniz. iPhone veya iPad'inizdeki "konuş" düğmesine basarak bebeğinize ninni söyleyin. Huzur verici sesinizle bebeğinizin uykuya dalmasını izleyin.

 • Bebeğinizi karanlıkta bile net bir şekilde görmeniz için gece görüşü modu

  Bebeğinizi karanlıkta bile net bir şekilde görmeniz için gece görüşü modu

  Gece görüşü modu bebeğinizin sevimli yüzünü karanlıkta görebilmenize olanak sağlar. Kızılötesi ışık monitörün karanlıkta net siyah - beyaz görüntü almasını sağlar. Gece görüşü modu otomatik olarak açılır ve kapanır ya da manuel olarak ayarlayabilirsiniz.

 • Telefonunuz kilitlendiğinde bile bebeğinizi kesintisiz olarak duyun

  In.Sight kablosuz HD bebek monitörü, iPhone veya iPad'iniz kilitli olsa ya da iPhone veya iPad'inizi bağlantı istasyonuna yerleştirseniz ya da şarj etseniz bile kesintisiz olarak ses yayını yapar.

 • QR koduyla kolay Wi-Fi bebek monitörü kurulumu

  Monitörünüzü zahmetsizce kurun. Uygulama ev Wi-Fi ayarlarınız için bir QR kodu oluşturur. QR kodu sayesinde monitör Wi-Fi ağınızla otomatik olarak kolayca ve anında eşleşir.

 • Ebeveynler monitörleri paylaşabilir

  Monitörlerinizi eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve hatta bebek bakıcılarınızla paylaşın. In.Sight uygulaması her bir monitörü iki kullanıcıyla paylaşmanıza olanak sağlayarak bu kişilere iPhone veya iPad'leriyle canlı video ve sese erişme imkanı tanır. Ayrıca uygulamayı yükselterek monitörünüzü 10 kullanıcıya kadar paylaşabilirsiniz.

 • Monitör gürültü/hareket algıladığında telefonla uyarı

  Bebeğinizin başına ne zaman bir şey gelebileceğini öngörmeniz imkansızdır. In.Sight kablosuz HD bebek monitörü, ayarlanabilir gürültü ve hareket algılama özelliğiyle gözünü bebeğinizden ayırmaz. Bir gürültü veya hareket algılandığında size hemen bir uyarı gönderilir. Monitör hareket veya gürültü algıladığında iPhone veya iPad'iniz otomatik olarak bir anlık bildirim alır.

 • Sıcaklık ve nem sensörüyle gerçek zamanlı izleme

  In.Sight kablosuz HD bebek monitöründeki sıcaklık ve nem sensörleri, sıcaklık ve nem seviyelerini iPhone veya iPad'inizde görüntüler. Örneğin, nem sensörü nem seviyesini ölçerek havanın bebeğinizin boğazına zarar verebilecek kadar kuru olup olmadığını algılar. Uygulama ayrıca çok yüksek/düşük sıcaklık durumlarında sizi uyarır.

 • PVC-BFR içermeyen güç kabloları ve monitör

  In.Sight kablosuz HD bebek monitörü brom bazlı alev geciktirici (BFR) ve polivinil klorür (PVC) içermez. Monitör, bebek gereçleri için uygulanan katı güvenlik standartlarıyla uyumludur, kesinlikle bebeğinize zarar vermez, güvenli ve çevre dostudur.

 • Wi-Fi bebek monitörü evinizin her yerine yerleştirebilirsiniz

  In.Sight kablosuz bebek monitörüyle içiniz rahat olsun. Monitör, Wi-Fi 802.11 bgn ağlara bağlanabilir. Monitörü bebeğinizin odasına yerleştirin ve iPhone veya iPad'inizle bebeğinizi her yerden izleyin ve duyun.

Tüm teknik özellikleri gör
 • In.Sight kablosuz ev monitörünüzü kullanarak ev Wi-Fi ağınız üzerinden ücretsiz ve sınırsız canlı video izleyebilirsiniz. Canlı videoyu uzaktan (harici Wi-Fi ağı veya 3G ağı) üzerinden yine sınırsız oturumlarla ücretsiz izleyebilirsiniz ancak oturum süresi 5 dakika ile sınırlıdır.
 • Uygulama'yı satın aldığınızda daha uzun izleme oturumu süreleri ve diğer üst düzey özellikleri kullanabilirsiniz. Bu koşullarda değişiklik yapılabilir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: