CD Soundmachine

  CD Soundmachine

  CD Dönüştürme ve Doğrudan USB'den çalma

  Yapmanız gereken tek şey, CD'nizi motorlu CD tepsisine yerleştirmek; şık ve kompakt AZ3830, müziğinizi kaydedecek ve USB aygıtına veya MP3 çalara depolayacaktır. 2x4W RMS gücündeki sesin keyfini çıkarın. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

CD Soundmachine

USB, tepsi yükü, CD dönüştürme AZ3830/12 Benzer ürünler bul

CD Dönüştürme ve Doğrudan USB'den çalma

kullanışlı motorlu CD tepsisi ile

 • Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Portatif USB cihazları ile doğrudan MP3/WMA müziğin keyfini çıkarın

  Cihazınızı Philips Hi-Fi sisteminiz üzerindeki USB bağlantı noktasına takmanız yeterlidir. Müziğiniz doğrudan cihazdan çalınacaktır. Artık önemli anlarınızı ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • 10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  10 saatlik MP3-CD ya da 20 saatlik WMA-CD müziği

  MP3, büyük dijital ses dosyalarının ses kalitelerinde önemli bir düşüşe neden olmadan 10 kata kadar daha küçük boyutlarda yaratılabildiği, çığır açan bir sıkıştırma teknolojisidir. Tek bir CD'de 10 saate kadar müzik saklanabilir. Ses dosyalarının hızlı ve kolay bir biçimde aktarılabilmesini sağlayan MP3, ses dosyaları için standart sıkıştırma formatı haline gelmiştir. Windows Media Audio (WMA), Microsoft'un geliştirdiği, yarı yarıya daha az yer kaplayan, yarı yarıya daha kısa sürede yüklenebilen ve mükemmel bir ses sağlayan, yüksek oranda sıkıştırılmış dijital ses formatıdır. Tek bir CD'de 64 Kbps bit hızında kaydedilmiş, 20 saate kadar kaliteli WMA müzik saklanabilir.

 • Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, güçlü ve daha derin bas sesler verir

  Bas Refleks Hoparlör Sistemi, kompakt hoparlör kutusu sistemiyle derin bas sesler verir. Sistemin düşük frekanslı seslerdeki kaybını azaltmak için woofer'la akustik olarak hizalanmış ek bas borusuyla geleneksel hoparlör kutusu sistemlerinden ayrılır. Sonuçta daha az bozulma ile daha derin, kontrollü bir bas elde edilir. Sistem, geleneksel woofer'lar gibi, bas borusunun içindeki hava kütlesini titreştirerek çalışır. Woofer'ın tepkisiyle birleşince, sistemdeki düşük frekanslı sesler güçlenerek derin baslara yeni bir boyut kazandırır.

 • Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Daha derin ve etkili bir ses için Dinamik Bas Kuvvetlendirme

  Dinamik Bas Kuvvetlendirme, tek bir düğmeye basılmasıyla, alçaktan yükseğe ses ayarları içinde müziğin bas içeriğini güçlendirerek müzikten aldığınız keyfi en üst düzeye çıkarır. Ses düzeyi düşürüldüğünde çoğunlukla alt bas frekansları kaybolur. Buna önlem olarak bas düzeyini kuvvetlendirmek için Dinamik Bas Kuvvetlendirme açılabilir, böylece ses düzeyini azalttığınız halde dengeli bir sesin tadını çıkartabilirsiniz.

 • 8W RMS toplam çıkış gücü

  8W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 8W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Tek dokunuşla dijital MP3 kaydı için CD dönüştürme

  Tek dokunuşla dijital MP3 kaydı için CD dönüştürme

  USB yığın depolama aygıtınızı Philips ses sistemindeki USB portuna takın ve en sevdiğiniz müziği CD'lerden, USB aygıtınıza veya MP3 çalarınıza kaydetmeye başlayın; tek bir dokunuşla ve bilgisayara gerek olmadan.

 • Sevdiğiniz CD'leri MP3'e dönüştürün

  USB yığın depolama aygıtınızı Philips ses sisteminin USB portuna takın ve en sevdiğiniz müziği tek bir dokunuşla CD'lerden, USB aygıtınıza veya MP3 çalarınıza kaydetmeye başlayın. Doğrudan MP3 dijital kayıt sayesinde kendi MP3 dosyalarınızı oluşturabilirsiniz.

 • Rahat erişim için motorlu CD yükleyici

  Motorlu kayar ön kapak, zaten şık bir tasarıma sahip olan bu sistemi daha da gösterişli bir hale getiriyor. Diski içine yerleştirdiğiniz bu şık olduğu kadar fonksiyonel kapak, müzik seçimini değiştirmek istediğinizde tek tuşa dokunarak yavaş bir hareketle yukarı ve aşağı doğru dik bir şekilde kayar. Arkanıza yaslanın ve şeffaf penceresinden çalan diski izlerken dinamik ses performansının keyfini çıkarın.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: