Saatli Radyo

  Saatli Radyo

  Güne en sevdiğiniz müzik ve fotoğraflarla başlayın

  Güne neden sevdiğiniz birinin fotoğrafı, en sevdiğiniz şarkı veya hatta doğanın sesleriyle güzel bir başlangıç yapmayasınız? Philips saatli radyo sayesinde SD kartınızdan fotoğraf görüntüleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, dahili FM radyo ile müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Güne en sevdiğiniz müzik ve fotoğraflarla başlayın

 • Doğanın sesleriyle uyanın ve yepyeni bir güne başlayın

  Doğanın sesleriyle uyanın ve yepyeni bir güne başlayın

  Birçok çalar saatte çeşitli alarm seçenekleri bulunur. Bu Philips Saatli radyoyu özel yapan şey ise sizi doğal seslerle, radyo çalarak veya bildiğiniz zil sesiyle uyandırmasıdır. Stresinizi alan doğal seslerle veya en sevdiğiniz müziği dinleyerek uyanmak için aradığınız tüm özellikler bu saatli radyoda var.

 • Hazır dinlendirme müziği huzur içinde uykuya dalmanızı sağlar

  Hazır dinlendirme müziği huzur içinde uykuya dalmanızı sağlar

  Huzur veren seslerle rahatlayın veya uykuya dalın. Philips Saatli radyo'da çeşitli rahatlatıcı müzik parçaları önceden yüklenmiştir. Rahatlamak için tek yapmanız gereken yağmur sesi, okyanus dalgası, spa müzikleri ve çok daha fazlası arasından seçim yapmak.

 • Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Güne keyifli başlamak için nazik uyandırma

  Ses düzeyi aşamalı olarak artan alarm ile güne nazik bir biçimde uyandırılarak başlayın. Ses düzeyi önceden ayarlanmış alarmlar, ya sizi uyandıramayacak kadar düşük ya da uyandırırken rahatsız edecek kadar yüksek bir ses çıkarır. Sevdiğiniz müzikle, radyo istasyonuyla ya da zil sesiyle uyanmak için seçiminizi yapın. Nazik uyandırma alarm ses düzeyi düşük bir tondan yüksek bir tona doğru aşamalı olarak artarak sizi nazikçe uyandırır.

 • Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Dijital FM radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Çift alarmlı saat

  Çift alarmlı saat

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Saat, tarih ve radyo bilgilerini görüntülemek için 8,9 cm (3,5") ekran

  Saat, tarih ve radyo bilgilerini görüntülemek için 8,9 cm (3,5") ekran

  8,9 cm (3,5 inç) yüksek çözünürlüklü renkli ekran sayesinde ekran içeriğini kolayca okuyabilirsiniz. Artık saati, tarihi ve radyo istasyonu bilgilerini kolayca görebileceksiniz. İsterseniz en sevdiğiniz fotoğrafınızı arka plan görüntüsü yapabilirsiniz.

 • Fotoğraf görüntülerken müzik veya radyonun keyfini çıkarın

  Fotoğraf görüntülerken müzik veya radyonun keyfini çıkarın

  Fotoğraflarınızı en sevdiğiniz müziği veya FM radyo istasyonunu dinleyerek görüntüleme keyfini çıkarın. Tek yapmanız gereken menüden "Fotoğraf ve müzik" öğesini seçmek, arkanıza yaslanmak ve her ikisinin keyfini aynı anda çıkarmak. Philips Saatli radyoda bulunan USB ve SD hafıza kartı yuvaları sayesinde en sevdiğiniz MP3 ve WMA müzikleri saatli radyonuzda dinlerken, LCD ekranda dijital fotoğraflarınıza bakabilirsiniz.

 • En sevdiğiniz fotoğraf ve slayt gösterilerini başucunuzda oynatın

  En sevdiğiniz fotoğraf ve slayt gösterilerini başucunuzda oynatın

  En sevdiğiniz fotoğraflarınızı bir SD karta kopyalayın ve Philips Saatli radyonuzda slayt gösterisi şeklinde görüntüleyin. Eksiksiz dosya aktarım özelliği sayesinde dijital fotoğraflarınızı SD kart yuvası üzerinden göstermenin rahatlığıyla keyfinize keyif katacaksınız. Tek yapmanız gereken hafıza kartını Philips Saatli radyonuza takmak; fotoğraflarınız doğrudan cihaz üzerinde gösterilecek. Artık, en sevdiğiniz anlarınızı aileniz ve dostlarınızda istediğiniz zaman yeniden yaşayabileceksiniz!

 • Fotoğraf veya MP3 müzik çalma için SD kart yuvası

  Fotoğraf veya MP3 müzik çalma için SD kart yuvası

  Philips Saatli radyoda bulunan SD hafıza kartı yuvası sayesinde en sevdiğiniz MP3 müzikleri saatli radyonuzun hoparlörlerinden dinleyebileceksiniz.

 • Sevdiklerinizin fotoğraflarıyla uyanın

  Sevdiklerinizin fotoğraflarıyla uyanın

  Philips Saatli radyo, en sevdiğiniz fotoğrafınızı arkaplan görüntüsü yapmanızı sağlayan kolay bir özelliğe sahiptir. Sabah uyandığınızda sadece saatin kaç olduğunu görmekle kalmaz, aynı zamanda en sevdiğiniz kişilerin fotoğraflarını yatağınızın başucunda görebilirsiniz. Yeni bir güne başlamanın çok güzel bir yolu!

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: