Çift bağlantılı üçlü şarj noktalı saatli radyo

  Çift bağlantılı üçlü şarj noktalı saatli radyo

  Bu iPod/iPhone/iPad bağlantı istasyonuyla

  Lightning veya 30 pimli konektör ile iPod/iPhone/iPad'inizi şarj edip müzik dinleyin ve zengin, net sese sahip olun. Sizi tam zamanında uyandıran bu şık, çift bağlantılı çalar saatli radyo, aynı anda üç cihazı şarj etmenizi sağlayan ekstra USB bağlantı noktasına sahiptir. Tüm faydaları görün

  Önerilen perakende satış fiyatı: 399,90 TL

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Çift bağlantılı üçlü şarj noktalı saatli radyo

iPod/iPhone/iPad için DualDock, Şarj için USB portlu, FM, çift alarm, 8W AJ7260D/12 Benzer ürünler bul

Bu iPod/iPhone/iPad bağlantı istasyonuyla

harika müzikler eşliğinde uyanın

 • 8W RMS toplam çıkış gücü

  8W RMS toplam çıkış gücü

  Bu sistemde 8W RMS toplam çıkış gücü bulunmaktadır. RMS, Root Mean Square (Ortalama Karekök) teriminin kısaltması olup, ses gücünün ya da doğru ifadeyle bir ses amplifikatöründen hoparlöre iletilen elektrik gücünün watt cinsinden değerini verir. Hoparlöre iletilen elektrik gücünün miktarı ve yoğunluğu, üretilen ses gücünü belirler. Watt değeri ne kadar yüksek olursa, hoparlörden çıkan ses gücü de o kadar yüksek olur.

 • Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Önceden ayarlanmış FM dijital istasyon ayarı

  Dijital FM radyo sayesinde Philips ses sisteminizdeki müzik arşivinize yeni müzik seçenekleri ekleyebilirsiniz. Hafızaya almak istediğiniz radyoyu ayarlayın ve frekansı kaydetmek için hafızaya alma tuşunu basılı tutun. Hafızaya alınan radyo istasyonları sayesinde her seferinde elle ayarlamadan, en sevdiğiniz radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

 • Dock'a bağlandığında iPhone/ iPod/iPad saatiyle otomatik eşitleme

  Dock'a bağlandığında iPhone/ iPod/iPad saatiyle otomatik eşitleme

  Bağlantısını yaptığınız zaman, bu bağlantı sistemi, saati iPod/iPhone/iPad'inizle birkaç saniye içinde otomatik olarak senkronize edecektir. Bu kullanışlı özellik sayesinde, zamanı manuel olarak ayarlamanıza gerek kalmayacak.

 • Yaşam tarzınıza uygun hafta içi/hafta sonu alarm ayarı

  Yaşam tarzınıza uygun hafta içi/hafta sonu alarm ayarı

  Modern yaşam tarzları dikkate alınarak tasarlanan bu saatli radyo, hafta içi ve hafta sonu veya isterseniz çiftler için aynı günde farklı alarm ayarları yapılmasına olanak sağlayan çift alarm özelliği bulunmaktadır. Alarm, Pazartesi-Pazar arası haftanın tüm günleri için aynı saate ayarlanabilir. İsterseniz alarmı, güne erken başladığınız Pazartesi-Cuma arası hafta içi günler için daha erken, daha geç kalktığınız Cumartesi ve Pazar günleri daha geç bir saate ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz ayar ne olursa olsun, bu kullanışlı özellik sayesinde her gece alarmı tekrar ayarlama zahmetinden kurtulmuş olacaksınız.

 • Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Taşınabilir müziğinizi kolayca çalabilmeniz için ses girişi

  Tek bir kolay bağlantıyla tüm müziğinizi taşınabilir cihazlardan ve bilgisayarlardan dinleyebilmenin keyfini çıkarın. Bunun için cihazınızı Philips setindeki SES GİRİŞİ (3,5 mm) portuna bağlamanız yeterli. Bilgisayarlar için bu bağlantı genellikle kulaklık çıkışından yapılır. Bağlantı sağlandığında, tüm müzik koleksiyonunuzun keyfini doğrudan üstün hoparlörlerden setinden çıkarabilirsiniz. Kısaca söylersek, Philips daha iyi ses sunar.

 • Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliği

  Sizi ve yanınızdaki kişiyi farklı saatlerde uyandırmak için çift alarm özelliği

  Philips ses sisteminde iki alarm saati ayarlanabilir. Birini kendiniz diğerini de yanınızdaki kişi için ayarlayabilirsiniz.

 • Güne en sevdiğiniz iPod/iPhone/iPad müzikleri veya radyo istasyonu ile başlayın

  Güne en sevdiğiniz müzikle başlayın. En sevdiğiniz radyo istasyonları veya iPod/ iPhone/iPad'inizden rahatlatıcı müzikleri seçin ve güne başlama modunuzu değiştirin. Saat, seçtiğiniz ses seviyesine ulaşana kadar yavaş ses artışlarıyla seçiminizi hafifçe duyulacak şekilde çalmaya başlar. Artık uyanma ve her yeni güne başlama modunuzu kendiniz kontrol edebilirsiniz.

 • Elektrik kesildiğinde bile zamanında uyanmanız için saat ve alarm yedeklemesi

  Güç kesintisi olduğu zaman, bu akıllı saat, güvenilir zaman ayarını ve sizin ayarlarınızı koruyacaktır. Önceden yerleştirilen pil sayesinde, programlanmış alarm, ekran kapalı olduğunda bile aktif kalır. Güç geri geldiği zaman, saati ayarlamaya ya da ayarları eski durumuna getirmeye gerek yoktur. Daha da şaşırtıcı olansa, güç kaynağı geri gelmediğinde bile, geç uyanmamanızı sağlamak için pilin ayarladığınız zamanda alarm sesini çalıştırmaya yetecek kadar enerji sağlamasıdır.

Tüm teknik özellikleri gör

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: