Ultra İnce Smart LED TV

  Ultra İnce Smart LED TV

  Her açıdan göz alıcı

  Her zamankinden daha yoğun izleme deneyimi sunacak Elevation'ı sunuyoruz. Ambilight 4 taraflı XL ve Prism teknolojisi Ultra İnce boyutlar sunar ve TV'nizin ışık haleleri arasında yüzüyormuş gibi görünmesini sağlayarak göz yanılması yaratır. Büyülemek için tasarlandı. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Elevation Ultra İnce Smart LED TV

151 cm (60 inç), Easy 3D, DVB-T/T2/C/S/S2 60PFL8708S/12 Benzer ürünler bul

Her açıdan göz alıcı

Ambilight 4 Taraflı XL Özelliğine Sahip Ultra İnce TV

 • TV'nizin ışık haleleri arasında yüzdüğünü hayal edin

  TV'nizin ışık haleleri arasında yüzdüğünü hayal edin. En muhteşem Ambilight deneyimi TV'nizi dört bir yanından çevreleyen duvara ekstra geniş bir parlaklık yansıtır. Ekranınız çok daha geniş görünür, deneyiminiz daha da güzelleşir ve TV'niz adeta havada süzülür. Renkli haleler hemen TV resmine uyum sağlayacak şekilde renk değiştirir ve duvara uyum sağlama işlevi sayesinde ışığın rengi duvar renginiz ne olursa olsun TV resmiyle mükemmel bir şekilde eşleşir.

 • Smart TV—çevrimiçi eğlence dünyası

  Geleneksel TV'nin temelini oluşturan sınırlarda gezinin. Çevrimiçi video mağazalarından film, video, oyun ve daha fazlasını kiralayın ve doğrudan TV'nizde yayınlayın. Sevdiğiniz kanallarda kaçırdığınız TV programlarını izleyin ve Smart TV ile geniş çevrimiçi uygulama yelpazesinin keyfini çıkarın. Skype™ ve sosyal ağlarla aileniz ve arkadaşlarınızla iletişim kurun. Ya da sadece Internet'te gezinin!

 • MyRemote uygulaması—TV'nizi telefonunuz veya tabletinizle kontrol edin

  Tek bir basit uygulamayı kullanarak TV'nizi kontrol edin ve uzaktan kumanda olmadan kayıt yapın. Tabletiniz veya akıllı telefonunuzu orijinal uzaktan kumandanızın tüm özelliklerinin yanı sıra metin girme gibi ekstra özelliklere sahip bir evrensel uzaktan kumandaya dönüştürün. SimplyShare işlevi, içeriği TV'nize yansıtır. Wi-Fi akıllı ekranı kullanarak dijital yayın yapan TV'yi cihazlarınıza aktarın. MyRemote kayıt özelliğiyle sevdiğiniz programları hareket halindeyken kaydedin ve hiç bir şeyi kaçırmayın. Kaydetmek ve daha sonra izlemek istediğiniz programları seçmek için TV Program Rehberi içeriğine gözatmanız yeterli. Bir Smart TV'i yönetmek için gerçekten akıllı bir uygulama gerekir.

 • Wi-Fi Miracast™—cihazlarınızdaki görüntüyü TV'nize yansıtın

  Nerede olursanız olun ve istediğiniz her anda izlemek istediğinizi izleyin. Cihazlarınızdaki içeriği yansıtın ve büyük ekranda izleyin. Akıllı telefon, dizüstü bilgisayar ekranı ve daha fazlasındaki fotoğrafları paylaşın. Bağlantılar kolayca kurulur ve teknoloji birden fazla cihazda sorunsuz çalışır.

 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 900 Hz Perfect Motion Rate (PMR)

  Philips olarak, hareketlerin doğru, akıcı ve doğal görüntülenmesi için, hareketli görüntü keskinliği ölçüm standardımız olan PMR'ı geliştirdik. Perfect Motion Rate, benzersiz video işleme hızı, saniyedeki kare sayısı ve her bir karenin yenilenme hızının yanı sıra mükemmel kısma olanakları ve arkadan aydınlatma özelliğinin birleşmesinin sonucunda ortaya çıkar. Daha yüksek PMR sayısı, daha yüksek kontrast ve daha iyi hareket netliğine katkıda bulunarak, üstün görüntü kalitesi elde etmenizi sağlar.

 • Pointer klavyeli uzaktan kumanda: Her zamankinden daha fazla kontrol

  Pointer klavyeli uzaktan kumanda: Her zamankinden daha fazla kontrol

  Tamamen sezgisel olan uzaktan kumandamız; imleç tuşları, ses kontrolü ve kısayol düğmeleri gibi her zamanki özelliklere sahiptir. Bunlara ek olarak, OK tuşunu basılı tutarak kolay bir gezinme deneyimi yaşayabilirsiniz. Fare işlevi gören işaretçi ekranda kolayca seçim yapmanızı, öğelere tıklamanızı ve ekranı kaydırmanızı sağlar. Uzaktan kumandayı çevirdiğinizde karşınıza çıkan tam klavye ile kolayca yazı yazabilirsiniz! En iyisi de, akıllı uzaktan kumandamız jiroskopik sensörlere sahiptir, bu sayede yanlışlıkla kanal değiştirmeden yazı yazabilirsiniz.

 • Ambilight Prism Teknolojisinin sunduğu Ultra İnce TV

  Ambilight duygusunu, rengini ve gücünü Ultra İnce TV'nizde yaşayın. Prism teknolojisi Ambilight LED'lerinin TV'nin arka kısmının ortasına yerleştirilmesini mümkün kılıyor. Akıllı algoritmalar duvarınız ve TV'niz arasında gelip giden ışığı yönlendirir, dışa doğru genişleyerek size şu ana kadarki en geniş ve en yumuşak Ambilight halesini sunar.

 • Şeffaf duruş tasarımımız yüzme etkisi oluşturarak yükselir.

  Ambilight 4 taraflı XL özelliğine sahip ilk TV'miz kendini sıradan ürünlerden ayıran bir duruşu hak ediyor. İşte bu yüzden Philips, TV üzerine koyduğunuz mobilyayla kusursuz bir uyum yaratan, görsel olarak da yüzme etkisi veren bu şeffaf duruşlu TV'yi yarattı.

 • Ambilight 4 taraflı XL için tasarlanmış özel duvar montajı

  Philips, mükemmel yüzme etkisini sunmak amacıyla Ambilight 4 taraflı XL ile özel olarak kullanılacak bir duvar montajı (ürünün yanında verilir) tasarladı.

 • TV'nizde kolay sesli ve video aramalar için Skype™

  Dünyanın her yerinden sevdiklerinizle deneyimlerinizi paylaştığınız sohbetlere yepyeni bir boyut katın. TV'nizdeki Skype™ ile salonunuzdan sesli ve görüntülü görüşmeler yapın. Philips TV kamerasını (ürünle birlikte verilir) TV'nize bağlayın ve koltuğunuzdan kalkmadan kusursuz görüntü ve ses kalitesinin keyfini yaşayın.

 • Perfect Pixel HD—Ödüllü görüntü kalitesi motorumuz

  En gelişmiş titreşimsiz görüntüleri ve rakipsiz netliği sunmak için tasarlandı. Görüntüyü oluşturan her bir piksel, çevresindeki piksellere daha iyi uyması için geliştirildi. Böylece netlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, üstün kontrast ve akıcı, doğal hareketlerin benzersiz kombinasyonuna ulaşıldı.

Tüm teknik özellikleri gör
 • Ebeveynler, 3D izleme sırasında çocuklarının yanında bulunmalı ve yukarıda belirtilen rahatsızlıklardan birini yaşamadıklarından emin olmalıdır. 3D izleme, görsel sistemleri tam olarak gelişmemiş olduğundan 6 yaş altındaki çocuklara önerilmez.
 • Bu TV, 'Ücretsiz' yayınlar için DVB alımını destekler. Bazı DVB operatörleri desteklenmeyebilir. Güncel liste Philips destek web sitesinin SSS bölümünde bulunabilir. Bazı operatörler için Koşullu Erişim veya abonelik gerekmektedir. Daha fazla bilgi için operatörünüze başvurun.
 • 365 gün boyunca günde 4 saat çalışan bir televizyonun güç tüketimine dayanan, yıl başına kWh enerji tüketimi. Gerçek enerji tüketimi televizyonun nasıl kullanıldığına göre değişir.
 • EPG ve gerçek görünürlük (8 güne kadar) ülkeye ve operatöre bağlıdır.
 • MyRemote uygulaması ve ilgili işlevler TV modeli ve ülkenin yanı sıra akıllı aygıtın modeli ve İşletim Sistemine göre farklılık gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.philips.com/TV.
 • Smart TV uygulamasının ülkenizde sunduğu hizmetleri öğrenmek için, www.philips.com/TV adresini ziyaret edin
 • USB kayıt özelliği sadece dijital kanallarda kullanılabilir, kayıtlar yayın kopya koruması (CI+) tarafından sınırlanabilir. Ülke ve kanal kısıtlamaları uygulanabilir.
 • Uyumluluk Android 4.2 veya daha yeni sürüm wifi miracast sertifikasına bağlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen cihazınızın belgelerine başvurun.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: