LCD TV

  LCD TV

  Evde sinema keyfini yaşayın

  Evde sinema keyfi ile kendinizi şımartın. Pixel Precise HD ve Ambilight'ın üstün gücü ile oturma odanızda sinema keyfini yaşayın. Tüm faydaları görün

 • Evde sinema keyfini yaşayın

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD TV

107 cm (42 inç), Full HD 1080p, dijital TV 42PFL8404H/12 Benzer ürünler bul

Evde sinema keyfini yaşayın

Ambilight ile

 • Ambilight Spectra izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight Spectra ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra ile filmler gerçek gibidir!

 • En keskin ve net görüntüler için Pixel Precise HD

  Pixel Precise HD, ödüllü Pixel Plus teknolojisine dayanmaktadır. HD Doğal Hareket özelliği ve 4 trilyon renkle görüntü kalitesini bir sonraki seviyeye taşıyarak, tüm filmlerinizin akıcı ve keskin görünmesini sağlar. Pixel Precise 100Hz LCD sayesinde, tüm filmleriniz ve spor programlarınız için mükemmel hareketli görüntü netliği sağlayan 3 ms tepki süresi ile sınıfındaki en hızlı LCD TV'yi satın almış olursunuz.

 • TV'nizde popüler çevrimiçi servisler için Philips Net TV

  Philips Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve Internet'in keyfini çıkarın. Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlanın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Mükemmel hareketli görüntü netliği için 100Hz LCD 3ms performans

  100Hz LCD, ekrandaki hızlı hareketlerde bile net ve canlı görüntüler için üstün bir netlik sağlar. Çift Kare Hızı Eklentisi, 100Hz yenileme hızı ile çalışır. Hareket geçişlerindeki netliği standart LCD'lere göre iki kattan fazla artırarak, 3 milisaniyelik (Algılanan Bulanıklık-Kenar-Genişlik; BEW olarak ölçülür) bir tepki süresi yaratır. Bu eşsiz Philips teknolojisi, LCD ekranların hareketli görüntü netliğini görülmemiş bir düzeye çıkarır.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • Incredible Surround ile 2x10W

  Kabin tasarımıyla kusursuz biçimde birleşen görünmez bir ses sistemi. Incredible Surround, daha derin ve geniş bir surround ses deneyimi sağlar. Zengin izleme deneyimini tamamlayan net ve hacimli bir ses performansı sağlar.

 • YouTube ve diğer sitelerden zengin web videosu seçeneklerinin keyfini çıkarın

  Net TV sayesinde YouTube ve diğer video web sitelerinden çok çeşitli videolara erişebilirsiniz. Videolar TV ekranınıza uygun hale getirildiğinden, en iyi kalitede çevrimiçi video keyfi için yapmanız gereken televizyon karşısına oturmak.

 • Bilgisayarınızdan video izlemek için DLNA PC ağ bağlantısı

  DLNA PC ağ bağlantısı, bilgisayarınızdan video izlemenize, fotoğraf görüntülemenize ve müzik dinlemenize olanak verir

 • CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  HDTV, ek set üstü kutusu olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle TV izlemenizi sağlar. MPEG-2 ve MPEG-4 formatları için DVB Karasal ve DVB Kablo sinyallerini destekleyen dahili tuner sayesinde, mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü TV programları alırsınız. Ayrıca, Common Interface Plus (CI+) ile doğrudan TV'nizde özel yüksek çözünürlüklü içerikten yararlanırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-C sadece belirli ülkelerde ve belirli operatörler için sağlanır. En güncel bilgiler TV'nin tip plakasında bulunabilir.
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: