geniş ekran flat TV

  geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Full HD ekran, Pixel Plus 3 HD ve Ambilight Surround ile bu Philips Cineos Flat TV'nin sunduğu inanılmaz izleme deneyiminin keyfini çıkarın. PC bağlantılı Dijital Medya Okuyucu, multimedya içeriğine tam erişim olanağı sağlar. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos geniş ekran flat TV

107 cm (42 inç), LCD, entegre dijital 42PF9731D/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 3 HD ve Ambilight ile

 • En keskin ve net görüntüler için Pixel Plus 3 HD

  Pixel Plus 3 HD, yüksek çözünürlüklü görüntüler için, her kalitedeki HD, standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde, netlik, doğal ayrıntı, derinlik, canlı renkler ve doğal hareketin benzersiz bir bileşimini sunar. Gelen görüntüdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sıkıştırılmış multimedya içeriğindeki pürüzler tespit edilip azaltılır ve görüntünün net ve keskinliğinde olması sağlanır.

 • HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  HD sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD Ready

  Yüksek Çözünürlüklü TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV set üstü kutusu veya Blue-ray disk gibi HD (Yüksek Çözünürlüklü) kaynaklarına hazır olun. HD Ready, aşamalı tarama özelliğinin ötesinde bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Yüksek çözünürlükle TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesiyle ilgili avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmak amacıyla EICTA tarafından konmuş katı standartlara uygundur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantısı vardır. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyalleri görüntüleyebilir.

 • Full HD LCD ekran, 1920x1080p

  Bu ekranda, Full HD adı verilen bir çözünürlük özelliği bulunmaktadır. En son LCD ekran teknolojisi, her biri 1920 piksel olan 1080 aşamalı satırlık bir geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, 1080 satıra kadar HD giriş sinyalleri için olası en iyi görüntü kalitesini sağlar. En iyi parlaklık ve harika renkler ile parlak, titremesiz aşamalı tarama görüntüler sağlar. Bu zengin ve net görüntü size gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sağlayacaktır.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Radyo

  Dahili Dijital DVB-T radyo sayesinde ek bir alıcı kullanmadan dijital karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Dağınıklık olmadan kaliteli TV keyfini çıkarın.

 • Siyah ayrıntıları zenginleştiren dinamik kontrast geliştirici

  Geniş izleme açılarında bile en yüksek kontrasta ve canlı görüntüye sahip LCD flat ekranı istiyorsunuz. Philips dinamik kontrast artırıcı, daha ayrıntılı ve zengin siyah seviyeleri sağlayan görüntü işleme ve fon ışığı kısma teknolojisini kullanmaktadır. Fon ışığı kısma özelliği, kontrastı 5 kata* kadar artırır, aynı zamanda da izleme açısını geliştirir. Yüksek kontrastlı canlı renklerle parlak ve gerçekçi görüntüler sunar (* bu, ekranın türüne ve görüntünün içeriğine bağlı olarak 2 - 5 arasında değişir).

 • Üstün görüntüleme deneyimi için Ambilight Surround

  Görüntünün çevresindeki ışıklarla Ambilight 3, ekrandaki görüntünün renklerini ve ışık yoğunluğunu ön plana çıkarmak için 3 kenarda ortam ışığı üreterek izleme keyfinize etkileyici bir katkıda bulunur. Ambians yaratır, daha rahat bir izleme olanağı sağlar ve algılanan detayları, kontrastı ve rengi güçlendirir. Ambilight 3, renklerini otomatik ve bağımsız olarak ekranın değişen içeriğine bağlı olarak uyarlar. 3. Ambilight ile görüntünün üst kısmı tamamen çevrelenerek sizi izlediğiniz görüntünün içine çeker.

 • Uygun tasarımlı bir dönebilen stand da birlikte verilmektedir

  Maksimum yerleştirme özgürlüğü için, bu yüksek kalitedeki stand özellikle bu TV için tasarlanmıştır ve duvara delikler açmanıza gerek kalmadan Flat TV'nizin kolayca yerleştirilmesini sağlar. 40 derecelik (her iki taraftan da 20 derece) dönüş açısının kullanışlılığı ile en iyi izleme açısının keyfini çıkarın. Arkada, kabloların görünmemesini sağlayan bir düzenek vardır. Bu stand, uygun bir yer sehpasına sorunsuz bir biçimde oturur.

 • PC bağlantısı ile fotoğraflarınıza, müzik ve film dosyalarınıza erişin

  PC bağlantısı, kişisel dijital ortam dosyalarınıza ve multimedya içeriğine eğlenceli ve kolay erişim sağlar*. Yaygın olarak kullanılan Ethernet (LAN) ve WiFi açık standartları kablolu ve (isteğe bağlı) kablosuz** bağlantı için kullanılabilir ve birlikte çalışabilmeyi garantiler.Evinizdeki LAN ağınız üzerinden dijital fotoğraflarınızdan, multimedya video ve müzik dosyalarınızdan oluşan PC koleksiyonunuza gözatabilirsiniz. TV'nizin sezgisel kullanıcı arayüzü ve bilgisayarınızın Philips Multimedia Manager özelliği sayesinde, tek düğmeye basarak bunu kullanabilirsiniz (* desteklenen formatlar için ürün içeriğine bakınız, PC-LAN özelliği gereklidir ** Ek 'Ethernet köprüsü' cihazı gereklidir)

 • Bilgisayarınıza bağlantı için hazır kablosuz

  Wi-Fi, kablosuz geniş bantlar için en önde gelen standarttır. Philips TV'deki hazır kablolu fonksiyonu* sayesinde, PC multimedya içeriğini evinizin herhangi bir köşesinde, kablo karmaşası olmadan paylaşabilirsiniz. Yüksek Bant Genişliği, yüksek kaliteli multimedya fotoğraf, müzik ya da video dosyaların, 100 metreye** kadar uzaklıklarda keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. WiFi PC'nize ya da evinizdeki WiFi ağına (yöneltici) erişim. (*isteğe bağlı WiFi Ethernet-bridge gerekir. **bulunduğunuz yere göre değişebilir)

 • Anında multimedya oynatmak için USB ve Bellek Kartı yuvası

  Filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve müziklerinizi anında paylaşın. Bellek Kartı yuvası, Compact Flash I ve II, Memory Stick, SD Card / Mini SD Card, Smart Media, Micro Drive (en fazla 2 GB) ve Multi Media Card tiplerini destekler. Yapmanız gereken tek şey, bellek kartını TV'nin yan tarafındaki yuvaya takmak, böylece kartta depolanmış multimedya dosyalarına erişim yapabilirsiniz. USB konektörü, birçok USB cihazı ve dijital kameradaki ortam dosyalarına erişim izni verir (USB bellek sınıfı cihazı).

 • Tek bir kabloyla tam dijital HD bağlantısı için 2 HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital RGB bağlantısı kurar. Analog sinyale dönüştürme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sağlar. Kalite kaybına uğramamış sinyal sayesinde titreme azalır ve daha net bir görüntü elde edilir. HDMI, kaynak aygıttaki en yüksek çıkış çözünürlüğünü taşır. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluğa sahiptir, ancak dijital ses içerir. HDMI, HDCP kopya korumasını kullanır. 2 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD set üstü kutusu ve bir Blu-ray disk oynatıcısı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: