LCD TV

  Wi-Fi

  LCD TV

  Filmlere hayat verir

  Ambilight özelliğinin gücü bırakın sizi sarmalasın. Perfect Pixel HD engine, LED Pro ve güçlü ses özellikleri sayesinde filmler gerçekten de oturma odanızda geçiyormuş gibi hissedeceksiniz. Tüm faydaları görün

 • Filmlere hayat verir

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

LCD TV

102 cm (40 inç), Full HD 1080p, dijital TV 40PFL9704H/12 Benzer ürünler bul

Filmlere hayat verir

Ambilight ve LED Pro ile

 • Üstün izleme deneyimi için Ambilight Spectra 3

  Ambilight Spectra 3 ile izleme deneyiminize yeni boyutlar ekleyin. Bu patentli Philips teknolojisi ekranın arkasından duvara bir ışık huzmesi yansıtarak ekranı daha da genişletir. Ambilight TV'nin etrafındaki ışığın rengini ve parlaklığını görüntüye uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar ve üstün bir izleme deneyimi sağlar. Ambilight Spectra 3 ile filmler gerçek gibidir!

 • Eşsiz keskinlik ve netlik için Perfect Pixel HD Engine

  Perfect Pixel HD Engine ile eşsiz keskinlik ve netlik elde edin. Resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Sonuç izlediğiniz her şeyde keskinlik, doğal ayrıntılar, canlı renkler, mükemmel kontrast ve düzgün ve doğal hareket akışının eşsiz bir kombinasyonudur. Multimedyadan standart TV'ye tüm içerik kaynaklarında parazit ve gürültü algılama ve azaltma, net ve bıçak keskinliğinde görüntüler sunar.

 • TV'nizde çevrimiçi servisler için Wi-Fi özellikli Philips Net TV

  Net TV sayesinde çok sayıda çevrimiçi servis deneyimini yaşayın. İstediğiniz zaman, doğrudan TV'nizde filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarın. Ev sinema sisteminizi Ethernet bağlantısı ile doğrudan ev ağınıza bağlayın ve uzaktan kumanda ile gezinerek izlemek istediklerinizi seçin. Philips menüsü, TV ekranınıza uyacak popüler Net TV servislerine erişmenizi sağlar. Ayrıca, DLNA onaylı PC ağı ile, uzaktan kumandayı kullanarak bilgisayarınızdaki videoları izleyebilir veya fotoğraflara erişebilirsiniz.

 • Çok yumuşak Full HD filmler için Mükemmel Doğal Hareket

  Heyecanın keyfini titreşim olmadan çıkarın. Mükemmel Doğal Hareket, görüntüdeki hareketi değerlendirir ve araya görüntü koyarak hem yayındaki hem de kayıtlı filmdeki (Blu-ray ve DVD'deki 1080p filmler ve 24p True Cinema dahil) titreme hareketlerini düzeltir. Sonuçta, mükemmel netlikte ve daha az parazit içeren görüntüler elde edilir. Sinema kalitesini aşan performansın keyfini çıkarın!

 • 200 Hz Clear LCD*, 1 ms performans: üstün hareketli görüntü netliği

  Üstün hareketli görüntü netliğinin keyfini çıkarın. Philips 200 Hz Clear LCD, LCD TV'lerin tepki süresini inanılmaz bir değer olan 1ms'ye getirerek en hızlı araba kovalama sahnelerinde bile hareketin içinde kalmanızı ve otomobillerin ekranın altında uzaması gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

 • Son derece parlak görüntüler için dinamik kontrast 5.000.000:1

  LCD düz ekranınızın en yüksek kontrasta ve en canlı görüntülere sahip olmasını istiyorsunuz. Çok özel bölgesel LED ayarlama özelliği sayesinde, LED arka aydınlatma bunu size sunar. Işığı gerekli yerlerde üretir ve koyu bölgeleri çok siyah tutar. LED'ler tarafından sağlanan mükemmel karartma, 5.000.000:1 gibi benzersiz bir dinamik kontrast oranının elde edilmesine olanak sağlar. Canlı renklerde mükemmel parlaklıkta bölgelerin yanında görüntüler ilk kez koyu siyah ile birlikte sunuluyor.

 • 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD LCD ekran

  Full HD ekran, 1920 x 1080p geniş ekran çözünürlüğüne sahiptir. Bu, mümkün olan en iyi görüntü kalitesi için, HD kaynaklarının en yüksek çözünürlüğüdür. En yeni Blu-ray ve gelişmiş HD oyun konsolları da dahil tüm kaynaklardan, 1080p sinyalleri desteklediği için gelecekteki gelişmelere tamamen uyumludur. Bu kadar yüksek sinyal kalitesi ve çözünürlüğünü desteklemek için sinyal işleme mükemmel şekilde yükseltilmiştir. Harika parlaklık ve renklerle birlikte, aşamalı tarama özelliği sayesinde tamamen titremesiz görüntüler üretir.

 • Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Mükemmel kontrast ve parlaklık için LED Pro

  Ödüllü Philips LED Pro ile mükemmel görüntülerin keyfini çıkarın ve %50 daha az enerji kullanın! Ekran arka aydınlatması olarak 1000'den fazla LED çalışır. Parlak görüntü bölgelerinde parlak ışık üretirler ve koyu bölgelerde tamamen kısılarak enerji tasarrufu sağlarlar. Güçlü Perfect Pixel HD Motor ile birlikte sonuç, mükemmel kontrast, netlik ve canlı renkler ile etkileyici görüntüdür. LED Pro ile, siyah koyu, beyaz ise parlaktır.

 • Parlak renkler için Geniş Renk Dizisi LCD ekran

  x.v.Color her türlü ton, gölge ve derinliği alarak gerçekçi renk üretimi sağlar ve sRGB renk alanına göre neredeyse iki kat genişlikte bir renk aralığını mümkün kılar. x.v.Color renk farklılıklarının insan gözünün ayırt edebileceğine çok yakın şekilde oluşturur, hatta Yüksek Çözünürlüklü video materyalinin kalitesini artırır/geliştirir. x.v.Color uyumlu televizyonlar, hemen hemen kayıt ile aynı kalitede görüntü üretecektir.

 • YouTube ve diğer sitelerden zengin web videosu seçeneklerinin keyfini çıkarın

  Net TV sayesinde YouTube ve diğer video web sitelerinden çok çeşitli videolara erişebilirsiniz. Videolar TV ekranınıza uygun hale getirildiğinden, en iyi kalitede çevrimiçi video keyfi için yapmanız gereken televizyon karşısına oturmak.

 • CI+* ile DVB-T ve DVB-C aracılığıyla MPEG4 HDTV alım*

  HDTV, ek set üstü kutusu olmadan, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü ve sesle TV izlemenizi sağlar. MPEG-2 ve MPEG-4 formatları için DVB Karasal ve DVB Kablo sinyallerini destekleyen dahili tuner sayesinde, mükemmel kalitede yüksek çözünürlüklü TV programları alırsınız. Ayrıca, Common Interface Plus (CI+) ile doğrudan TV'nizde özel yüksek çözünürlüklü içerikten yararlanırsınız.

Tüm teknik özellikleri gör
 • 200 Hz Clear LCD, gelişmiş 100 Hz teknolojisi ile %50 çalışma hızında tarayıcı arka ışıklandırmayı bir arada sunarak saniyede 200 sahne göstermektedir.
 • 8 günlük EPG servisi, her ülke için geçerli değildir
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır
 • DVB-C sadece belirli ülkelerde ve belirli operatörler için sağlanır. En güncel bilgiler TV'nin tip plakasında bulunabilir.
 • Net TV servis sunumu, ülkeye bağlıdır ve kullanım koşullarına tabidir.
 • İsteğe bağlı Philips DVB-S modülü gerekir (parça no. PFS0001, sadece Almanya, Avusturya ve İsviçre'de kullanılmaktadır)

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: