dijital geniş ekran flat TV

  dijital geniş ekran flat TV

  Görüntü deneyiminizi geliştirin

  Pixel Plus 3 HD, Ambilight 2 Kanal ve Clear LCD teknolojisi ile bu Philips Cineos Flat TV'nin sunduğu inanılmaz izleme deneyiminin keyfini çıkarın. Dijital Medya Okuyucu multimedya içeriğine tam erişim olanağı tanır. Tüm faydaları görün

Videolar

[trigger to render Video Gallery]

Görüntüler

Cineos dijital geniş ekran flat TV

32", LCD, entegre dijital 32PF9731D/10 Benzer ürünler bul

Görüntü deneyiminizi geliştirin

Pixel Plus 3 HD ve Ambilight ile

 • En canlı ve keskin HDTV görüntüleri için Pixel Plus 3 HD

  Pixel Plus 3 HD yüksek çözünürlük görüntüleri için her kalitede HD, standart TV sinyali ve multimedya içeriğinde mükemmel keskinliğin, doğal ayrıntıların ve pürüzsüz doğal hareketlerin eşsiz birleşimini sunuyor. Gelen resimdeki her piksel, çevredeki piksellerle daha iyi uyum sağlamak üzere geliştirilir, böylelikle daha doğal bir görüntü elde edilir. Multimedyadan standart TV'ye bütün kaynaklardaki ve hatta yüksek oranda sıkıştırılmış HD'deki bozulma ve gürültü tespit edilir ve azaltılır ve görüntünün net ve bıçak keskinliğinde olması sağlanmış olur.

 • HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HDTV sinyallerinin yüksek kalitede görüntülenmesi için HD teknolojisine hazır

  HD TV sinyalinin olağanüstü görüntü kalitesinin keyfini çıkarın ve HDTV yayını, Blue-ray DVD veya HDVD gibi HD (Yüksek Çözünürlük) kaynaklarına hazır olun. HD ready, progressive scan özelliğinin ötesine geçen bir görüntü kalitesi sunan korumalı bir etikettir. Bir Yüksek Tanımlı TV sinyalinin çözünürlük ve görüntü kalitesi avantajlarını kullanabilen bir HD ekranı sunmaya yönelik olarak EICTA tarafından konmuş katı standartlara uyumludur. Hem analog YPbPr hem de DVI veya HDMI'nın sıkıştırılmamış Dijital bağlantısı için HDCP destekli evrensel bir bağlantıya sahiptir. 50 ve 60 Hz'de 720p ve 1080i sinyaller görüntüleyebilir.

 • 2 kanallı aktif Ambilight izleme deneyimini zenginleştirir

  2 kanallı aktif Ambilight izleme deneyimini zenginleştirir

  Ambilight, ekrandaki görüntünün renklerini ve ışık yoğunluğunu ön plana çıkarmak için ortam ışığı üreterek, izleme keyfinize etkileyici bir katkıda bulunur. İzleme keyfinize yeni bir boyut katarak, sizi izlediğiniz görüntünün içine çeker. Ambians yaratır, daha rahat bir izleme olanağı sağlar ve algılanan detayları, kontrastı ve rengi güçlendirir. Ambilight, yaydığı ışığın renklerini ekranda değişen fona göre otomatik veya isteğe bağlı olarak değiştirebilir.

 • Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  Kolay, anında multimedya oynatımı için USB Konektörü

  USB konnektörü, multimedya jpg, mp3 ve çoğu USB-stick ve dijital kameradaki dosyalara erişim izni verir.(USB 1.1 bellek sınıfı cihazı). USB'yi TV'nin yanındaki yuvaya takın ve fotoğraflarınıza veya müzik dosyalarınıza erişin. Bu, fotoğraflarınızı ve müziğinizi görüntülemenizi ve paylaşmanızı kolaylaştıracaktır.

 • HD LCD WXGA panel, 1366 x 768p

  En son LCD teknolojisine sahip bu WXGA panel, 1366 x 768p piksel değerinde son derece gelişmiş bir geniş ekran HD çözünürlüğüne sahiptir. Optimum parlaklık ve üstün renk kalitesi ile birlikte, progressive scan özelliği sayesinde tamamen titreşimsiz görüntüler üretir. Bu canlı ve net görüntü, size inanılmaz bir izleme deneyimi yaşatır.

 • DVB-T alımı için Entegre Dijital Tuner

  Entegre DVB-T tuneri, izlemek ya da kaydetmek için Dijital Global TV'lere ulaşabilmenizi sağlar. Böylelikle, ek dijital uydu alıcısına ve hatta ek kablolara ihtiyaç duymazsınız.

 • Clear LCD ile 3 ms tepki süresi ve üstün hareket netliği

  Clear LCD özelliğinin sağladığı üstün hareket netliği ile hızlı ekran hareketlerinde dahi net ve canlı görüntüler elde edilir. Taramalı arka ışık teknolojisinin yüksek yenileme oranları, hareket geçişlerininin netliğini 3 milisaniye seviyesine kadar düşürmektedir (Algılanan Bulanıklık-Köşe-Genişlik; BEW olarak ölçülmüştür). Üst kısımda daha yüksek dinamik kontrast ve daha geniş izleme açısı sağlar. Eşsiz Philips teknolojisi LCD ekranların hareket netliğini tahmin edilemeyecek, her türlü Flat ekran teknolojisinden daha yüksek bir seviyeye taşımaktadır.

 • Uygun tasarımlı dönüş ayağı içinde

  Maksimum yerleştirme özgürlüğü için bu yüksek kalite ayak özellikle bu TV için tasarlanmış olup, duvara delikler açmanıza gerek kalmadan Flat TV'nizin kolayca yerleştirilmesini sağlar. 40 derecelik dönüş açısının kullanışlılığı ile en iyi izleme açısının keyfini çıkarın (her iki taraftan da 20 derece olmak üzere). Arkada görünmez kablo yönetimi vardır. Bu ayak, uygun aksesuar yer sehpasına sorunsuz bir şekilde oturur.

 • Tam dijital Yüksek Çözünürlüklü bağlantı için Çift HDMI girişi

  HDMI, kaynaktan ekrana sıkıştırılmamış dijital bir RGB bağlantısı yapar. Analog sinyale dönüştürme işlemini ortadan kaldırarak kusursuz bir görüntü sunar. Kalite kaybına uğramamış sinyal titreşimi azaltır ve daha net bir resim sağlar. HDMI, en yüksek çıkış çözünürlüğü için kaynak cihazıyla akıllı bir iletişim kurar. HDMI girişi, DVI kaynaklarıyla tam bir geriye dönük uyumluluk taşır ancak dijital audio içerir. HDMI, HDCP kopyalama koruması kullanır. 2 HDMI girişi sayesinde birden çok HD kaynağı, örneğin bir HD setüstü kutusu ve bir Blu-ray oynatıcı bağlayabilirsiniz. TV'niz HD geleceğine tümüyle hazır.

Tüm teknik özellikleri gör
 • DVB-T desteği sadece belirli ülkelerde sağlanır

En son görüntülenen ürünler

İlginizi çekebilecekler: